Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




jak widać, pierwszy post i w ogóle temat. Czy ktoś się wybiera do katowic?? znamy juz liste utworów, wygląd okładki... no i pierwszy singiel Precious po wycieku.
może w lecie będzie jeszcze warszawa na trasie.
czekam na jakieś posty, może forum Dm rozrusza się.
Reach Out And Touch Faith!
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




a można gdzieś zassać tego singla w celach testacyjnych?
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Bilet juz kupiony, tylko szkoda, ze jeszcze piec miesiecy na koncert czekac trzeba. Mysle, ze wrazen bedzie cala garsc!


P.S. Wystarczyloby, zeby David jedno slowko szepnal, a noc nalezalaby do nas...Taka fanka DM jestem- duchem i... cialem!!!
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 01:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




cholera chcialabym bardzo pojechac ale ani biletu ani kasy na niego nie mam :(:(:( cholera!! moze cos sie uda wykombinowac tak jak na u2 kiedy udalo mi sie kupic bilety 3 tygodnie przed koncertem !!
  
Re: <velvetova> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




na dzień dzisiejszy biletów juz nie ma. z drugiej strony po co je sprzedawać 9 miesięcy przed koncertem???
pewnie bedzie tak jak na U2, za jakiś czas będą dostępne bilety ze zwrotów trzeba tylko czekać i obserwować.
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




a ja mam mozliwosc kupna biletu tongue.gif i jesli tego nie zrobie to chetnie komus go odstapie biggrin.gif
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Mam Juz Bilecik ! Jade! Nowy Singiel Rewelka Jak Dla Mnie!A z Biletami To moze Byc Juz Problem Bo Spodek Malutki !
  
Re: <Pyza U2> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




relacja fana, który przesłuchał już Playing The Angel:

Dopiero co mogę zebrać myśli... Stało się, usłyszałem "Playing The Angel"... Jednakże brak mi nieco słów, aby opisać wam to dzieło. Gdzieś słyszałem że mamy być gotowi na powtórkę „Violator” bądź „Songs Of Faith And Devotion” - nic z tych rzeczy! Najpierw sięgnijcie po płyty grup Nine Inch Nails, Matmos, Kraftwerk chociażby... Nasłuchajcie się też „Excitera” i „Counterfeit2”. Nie jestem w stanie ocenić płyty czy jest dobra czy nie, bo co można powiedzieć po przesłuchaniu raz płyty? Płyta szokuje tak czy tak. Masa elektroniki, specyficznej, frapującej i oryginalnej. Wspaniale zagrane partie gitary ale takiej jakiej w Depeche Mode było mało, bądź wcale. Wokale Dave’a przeplatane: raz w stylu „Paper Monsters”, raz w stylu „Barrela...”, bądź „Dead Of Night”. Również Martin wykonuje dwojakie partie wokalne, każdy utwór śpiewa inaczej. Płytka jest mroczna i przede wszystkim szybsza niż „Exciter”. Brakuje w niej pięknych linii melodycznych, specyficznych instrumentów i tego czegoś co byście chcieli kojarzyć ze starszymi dokonaniami grupy. Co prawda utwór „A Pain That I'm Used To” to powalający kawałek z taką werwą i powerem że szczena opadła mi na stół, a jest w stylu „Dead Of Night” jeśli już miałbym porównać. Natomiast "John The Revelator" to nic innego jak electro rock’n’roll, powiem wam że padniecie... "Suffer Well" to sympatyczna piosenka z „normalnym" wokalem Dave’a, bo wcześniejsze to wokalne przestery. Dalej "The Sinner In Me", no jestem pod wrażeniem, utwór naszpikowany wszystkim po trochu i zaskakująca końcówka, dość ciekawy pomysł na ten numer. "Precious" to według mnie najlepsza kompozycja płyty, chyba jedyny komercyjny hit na krążku. Nic więcej w takim stylu nie usłyszycie już, a szkoda... "Macrovision" rozczarował mnie, jakoś brak tu składu i ładu, a głos Gore’a nie powala, raczej przekombinował i śpiewa chyba o kosmosie. "I Want It All" już trochę nie pamiętam, ale Piotrek Stelmach był zachwycony, ja chyba bez rewelacji. Instrumentalny "Introspectre" - dość fajny i miły kawałek, wspaniale wprowadzający w świetny "Damaged People". Tutaj w końcu Martin pokazuje się z jak najlepszej strony, coś wspaniałego dla kochających Gore’a, oczywiście pamiętajcie że wszystko przy dźwiękach współczesnej elektroniki, to nie cos w stylu „Somebody” czy „A Question Of Lust”. "Lillian" świetnie zaśpiewany przez Gahana, ten utwór po prostu płynie, fajnie słyszeć jego cudowny glos, wszystkim sie spodoba. Kończący płytę "The Darkest Star" nieco kojarzył mi się z „Higher Love”, ale tylko jeśli chodzi o element odgłosu burzy. Bardzo dobry utwór na koniec. Oczywiście mogłem coś pomylić, ale raczej spamiętałem wszystko. Najbardziej zachwycony jestem „A Pain That I'm Used To", "Precious" i "Damaged People", ale pewnie po przesłuchaniu co najmniej 20 razy cos jeszcze przytulę. Jednym słowem zapomnijcie o starym dobrym Depeche Mode, teraz czas na newelectrorock bo myślę, że bez Alana nic co znaliśmy kiedyś nie powróci, ale tak chyba musi być... Ortodoksyjnym fanom może się nie spodobać, ale może zyskać nowych fanów grupy. Ogólnie jestem pod wrażeniem, choć brak mi czegoś, ocenicie sami wkrótce. Dodam ze okładki ani nic takiego nie widziałem, jest to sam CD-R, pilnie strzeżony i chowany w sejfie. Pragnę podziękować Piotrkowi Stelmachowi i przemiłym pracownicom EMI.

http://www.depechemode.pl/modernmode/news2/serek__pta.htm
  
Re: <Max> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




tak dla jasności zamieszczam link do terminów koncertów na nowej trasie:
http://www.depechemode.com/tour/index.html
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Ja się wybieram i nie mogę się już doczekać wink.gif Ciekawe jaka będzie setlista. Co do biletów to bardzo szybko się rozeszły ja kupiłem w drugim dniu sprzedaży i się udało na szczęscie dla tych co nie mają biletu polecam odwiedzanie allegro oraz eBay oraz od czasu do czasu stronkę oddysey.pl lub www.ticketpro.pl na 100% sie jeszcze coś pojawi - może nie tak jak na U2 3 tyś ale ze 150 - 200 na pewno. See Ya all 14 marca w Spodku
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




hmm kurde ale dziwi mnie jedna rzecz...niby nie ma biletow na DM ale na stronie Odysseya nadal jest napis przy Depeche Mode "Kup bilet"...dziwne...watpie aby zapomnieli go usunac...
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
hmm kurde ale dziwi mnie jedna rzecz...niby nie ma biletow na DM ale na stronie Odysseya nadal jest napis przy Depeche Mode "Kup bilet"...dziwne...watpie aby zapomnieli go usunac...


chyba rzeczywiście nie chce im sie tego zmienić ze strony głównej. Jak była sprzedaż biletów na U2 tez to mięli mimo iż wszystkie tickety znieknęły.
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




Max :
[..]



chyba rzeczywiście nie chce im sie tego zmienić ze strony głównej. Jak była sprzedaż biletów na U2 tez to mięli mimo iż wszystkie tickety znieknęły.
chyba masz racje bo jak sprawdzalam w koszyku jakie sa bilety to nie bylo DM a na stronie glownej pisalo...eeech caly odyssey...jak czytam na ich stronie ze Paul McGuiness napisla ze byl to najlepiej zoorganizowany koncert na trasie Vertigo to az smiac mi sie chce...no chyba ze inni organizatorzy maja wiekszy balagan...
  
Re: <velvetova> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Info z forum DM:

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich na GIGA AFTER PARTY które odbędzie się po koncercie depeche MODE w Spodku.
Aby uniknąć przepełnionego klubu i jednocześnie móc zebrać wszystkich chętnych w jednym miejscu postanowiliśmy zorganizować tą imprezę w jednym z najnowocześniejsznch lokali w Polsce czyli w Klubie Muzycznym Piramida!
Lokal mieści się w Chorzowie przy ulicy Lwowskiej 34.
Wszelkie informacje dotyczące samej Piramidy znajdziecie pod adresem www.klubpiramida.pl natomiast więcej konkretów odnośnie samej imprezy będziemy zamieszczać na bierząco.

Mamy nadzieję, że uda nam się wszystkim wspólnie stworzyć wspaniałą, niezapomnianą atmosferę, na jednej wielkiej imprezie a ta noc zostanie nam na długo w pamięci nie tylko dzięki koncertowi!

  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jesli ktos sie wybiera na koncert DM do Niemiec, to milym dodatkiem do tego bedzie:"The German Greatest Depeche Mode Aftershow Party" w Düsseldorfie 20/21.01.2006.
Szczegoly na stronie:
http://www.depechemode.de/parties/

Pozdrowienia
  
Re: <Grobek> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zuzik
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4927
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




jeśli ktoś moze odstąpić bilecik to ja bardzo chętnie odkupię
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Niedziela, 15 Stycznia 2006, 03:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SarS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5786
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




i ja się wybieram biggrin.gif to już tylko 3 miesiące do momentu kiedy znów odwiedze spodek
  
Re: Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Glowa tak pelna wrazen, ze nawet nie wiem sama co i jak mam napisac. drunken_smilie.gif
W skrocie telegraficznzym zatem- koncert we Frankfurcie odbyl sie wczoraj wieczorem i jestem taka szczesliwa, ze moglam przezyc Depeche Mode na zywo. Niesamowita atmosfera, super setlist i wrazen tyle, ze wystarczy spokojnie na pare tygodni. Szkoda tylko, ze wszystko to, co mile tak szybko przemija...
Pozdrawiam! wink.gif
  
Re: <Kosmopolitka> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




jakie macie bilety na katowicki koncert???

ja mam sektor J rząd 30, miejsce 15 :D
  
Re: <Max> Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacspy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4759
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Sektor- M
Rząd - 4
Miejsce -6
  
Touring The Angel - 14 Marca 2006, Spodek Katowice
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010