Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> wspólne piwko na przeciwko Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




No to może ja zacznę... mimo iż jestem tylko bywalcem :))
w środę (tzn jutro) wieczorkiem, w Krakowie organizujemy spotkanko przy piwku... myzyce i spiewie... ale to juz musimy sobie sami zorganizować... po paru piwach jakoś nam się może uda :))) knajpa jest mi bliżej nie znana... ale jak znam starą gwardię to Dym albo Re...
Ja rzucam tematem a nasi wspaniali panowie może poprowadzą dalej ... Marek to do Ciebie było !!!!! biggrin.gif
  
Re: <bzzz> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Wtorek, 19 Sierpnia 2003, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




bede o 8:25, nie zapomnij mnie odebrac! ;-P
jestem abstynentem, wiec tylko na wodzie :P (tam jest 'o', nie 'ó' ;-))
mysle, ze jutro moze byc ciekawie cool.gif
  
Re: <EDDY> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I co? Było ciekawie?
  
Re: <Berger> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




czy bylo, tez pytanie :P jasne, ze tak! :D
w srode odbylo sie pierwsze spotkanie zarzadu KMS biggrin.gif
(mamy nowego czlonka ;))
Krakow troche pozwiedzialem, a w piatek odwiedzilem Warszawe, wrocilem dopiero dzis po 5 :>

za rok znowu jade! lol.gif
  
Re: <EDDY> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Z tą abstynęcją to kit! Przy mnie się nie da nienapić biggrin.gif

Ale fakt, spotkanie zarządu było, i to zakropione! smile.gif
Co prawda nie miało charakteru organizacyjnego, aczkolwiek faktem pozostaje to iż nowy członek klubu jest prawnikiem! Tak więc klub ma już swoją obsługę prawną. eusa_clap.gif

ext73 witamy w KMS eusa_clap.gif cool.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




JUTRO CZYLI W PIĄTEK, ZBIERAMY SIĘ Z NOWU W DYMIE OD 20:00
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY.
DOTYCZY SIĘ OCZYWIŚCIE PRZEBYWAJĄCYCH W KRAKOWIE cool.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




zarząd się zbierze ale kworum może zabraknąć wink.gif ... sądzę jednak ze i tak miło będzie biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj poleciłem Dym kuzynce i jej narzeczonemu, aktualnie przebywającym w Krakowie. Moze się spotkacie. Ładna dziewczyna i chłopak, wyglądający na informatyka. smile.gif
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Wczoraj poleciłem Dym kuzynce i jej narzeczonemu, aktualnie przebywającym w Krakowie. Moze się spotkacie. Ładna dziewczyna i chłopak, wyglądający na informatyka. smile.gif


jak wygląda informatyk ? wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Informatyk+ładna dziewczyna. A to coś ciekawego.

A swoją drogą to ja pojutrzę będę w Krakowie, ale z rodziną.
  
Re: <e X t 7 3> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A jak wygląda informatyk? PRzykład na zdjęciu po lewej.
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Informatyk+ładna dziewczyna. A to coś ciekawego.

dlaczego tak uważasz??
  
Re: <Bzdury> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bo jestem informatykiem, mam wielu kolegów informatyków i żadnego w toważystwie ładnej dziewczyny nie widziałem. crazy.gif
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




EDDY :

jestem abstynentem

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Bo jestem informatykiem, mam wielu kolegów informatyków i żadnego w toważystwie ładnej dziewczyny nie widziałem. crazy.gif

No to się staraj chłopie, wprawdzie nie jesteś aż tak przystojny jak ja, ale ze swoją aparycją masz szansę na kobitę przed którą dzieci by nie uciekały lol.gif
A swoją drogą, jak mam kilku kolegów informatyków, to wszyscy mają fajne żony. smile.gif
  
Re: <Wujek Zed> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy są jakieś reguły dotyczące informatyków, ale Michał rzeczywiście nim jest, a Kasia rzeczywiście jest bardzo ładna. Spytajcie ulana.
A tak przy okazji, przypomniał mi się kawał o informatyku i żabce, ale to już raczej puszczę na hardcorowe dowcipy. Chyba, że wszyscy znacie...
  
Re: <Berger> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Widać gość przełamuje tereotyp. Ja nie.
A dowcip dobrze oddaje podejście informatyków do dziewczyn.
  
Re: <Tirinti> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak będziesz rzeczywiście chciał, to przełamiesz. Sam przez wiele lat po rozstaniu z moją poprzednią miłością nie miałem dziewczyny (nie licząc jednego epizodu). Nie miałem, bo chyba tak naprawdę nie chciałem. Wydawało mi się tylko, że chcę.
A w ogóle, co to znaczy ,,ładna"? Toż to relatywne jest. Na studiach jedna laska wydawała mi się brzydka. Potem mnie olśniła osobowością. Zakochałem się nie wiedzieć kiedy. I stwierdziłem, że piękniejszej kobiety nie ma ;)
  
Re: <Berger> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




co racja to racja wink.gif
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Bo jestem informatykiem, mam wielu kolegów informatyków i żadnego w toważystwie ładnej dziewczyny nie widziałem. crazy.gif


Ja mam wielu kolegów-informatyków. Wszyscy prawie mają ładne, niektórzy sliczne zony i dziewczyny..i w dodatku sa fajne....zreszta tak jak moi koledzy. A zresztą...może jak to tak widzę...w końcu to subiektywna ocena wink.gif
  
wspólne piwko na przeciwko
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010