Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> wspólne piwko na przeciwko Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <azilez> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Może to dotyczy tylko informatyków studjujących na PW.
  
Re: <Tirinti> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




A może to dotyczy Ciebie i Twojego spojrzenia na piękno?
Pozdrawiam wink.gif
  
Re: <azilez> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dajmy sobie spokój z pięknem. 2/3 moich kolegów z roku wogóle nie ma dzieczyny. Nie muszę wspominać, że na roku nie ma wogóle koleżanek. Przez pierwsze 4 semestry mieliśmy wspólnie z telekomunikacją i automatyką wówczas w grupie 120 osób była jedna studentka, poszła na telekomunikację.
  
Re: <Tirinti> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Myślisz, że to dlatego widujesz ich z "brzydkimi"? Jakoś nie mogę w to uwierzyć.
Czytałeś żart o żabce? wink.gif
  
Re: <azilez> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie widuję ich z żadnymi. eusa_wall.gif
A żart z żabką dokładnie oddaje zachowanie informatyka.
Zresztą nawet jak do pubu idziemy z kolegami (bez dziewczyn oczywiści) to rozmowa prędzej czy później stacza się na dyskusje o oprogramowaniu lub sprzęcie.crazy.gif
  
Re: <Tirinti> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Stary ... dziwne ... kompy uwielbiam ... mam jeszcze "setki" innych zainteresowań a od Kobiet nigdy nie stroniłem ... może dlatego informatykiem nie zostałem choć mnie kilkakrotnie namawiano wink.gif ... a i prawnikiem oraz audytorem jestem z "ludzka twarzą" wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra, wy tu spam uprawiacie, a to zaproszenie na bibkę jest, przez was ewntualnych chętnych człowiek nie zauważy.

UWAGA, dzisiaj już od 20:00 się zbieramy. Ewentualni chętni jeszcze nie zgloszeni, na priva do mnie po komórę. smile.gif

Do 19:00 jestem online, z przerwami oczywiście.
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Dobra, wy tu spam uprawiacie, a to zaproszenie na bibkę jest, przez was ewntualnych chętnych człowiek nie zauważy.

UWAGA, dzisiaj już od 20:00 się zbieramy. Ewentualni chętni jeszcze nie zgloszeni, na priva do mnie po komórę. smile.gif

Do 19:00 jestem online, z przerwami oczywiście.


a nie robicie czasem Marku D. jakiegoś spotkania 13-go po południu?? smile.gif
  
Re: <azilez> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A to się okaże smile.gif
Ale jeżeli, zjeżdżasz do Kraka w tym terminie, to myślę że coś można delikatnego zmontować, przynajmniej ja będę bardzo delikatnie, po popadłem już w takie dlugi, że nie stać mnie na co tygodniowe chlańsko confused.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




ja to tylko przejazdem bym była...na chwilke... na pewno jak będę nastepnym razem w Krakowie, na troche dłużej, to sobie takiego spotkania nie odpuszczę... no a jeśli chodzi o "chlańsko"...to chyba nie jestem najbardziej wartościowym kompanem confused.gif
  
Re: <azilez> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No to daj znać, jak będziesz jechać, przynajmniej części z nas może uda się wygenerować czas na poznanie Ciebie.

Co do chlańska to się nie przejmuj, jak trza będzie to i za Ciebie wypije biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Sobota, 06 Września 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Pewnie, że dam znać. Zwłaszcza że...tak fajnie było na spotkaniu w piątek wink.gif
  
Re: <Marek D.> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




mogę potwierdzić "święte słowa Prezesa" lol.gif ... pić to potrafi cool.gif ... niestety nie wiem z jakim skutkiem bo musiałem się wcześniej ostatnio z imprezy "ewakuować" crazy.gif
  
Re: <e X t 7 3> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No to masz czego żałować lol.gif Dopiero potem zaczęła się jazda i robienie porządku na mieście biggrin.gif
  
Re: <Wujek Zed> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




aj Waść nie przypominaj mi ... musiałem wczoraj cos pisać zamiast spać po imprezie sad.gif
  
Re: <e X t 7 3> wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No fakt, Zed mówi prawdę, hard corowo było, ech ułani by się zawstydzili... biggrin.gif

W sobotę też nieźle. O efekty pytasz???
1. Żona się do mnie nie odzywa, ba patrzy na mnie jak rzeźnik... smile.gif
2. Z soboty na niedzielę miałem ostry zespół deliryczny, ale po prostu zapomniałem, że przy piciu czasem trza jeszcze jeść... lol.gif
  
Re: wspólne piwko na przeciwko
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Z soboty na niedzielę miałem ostry zespół deliryczny, ale po prostu zapomniałem, że przy piciu czasem trza jeszcze jeść... lol.gif

Jak zwykle zresztą lol.gif lol.gif
  
wspólne piwko na przeciwko
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010