Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Precious Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Witam. smile.gif

Od razu zaznaczam, że fanką Depeche Mode nie jestem, a jeśli ktoś mnie mocno pobije, to się popłaczę. wink.gif Utwory tego zespołu nie wzbudzają we mnie głębszych odczuć, kropka. Jednak obok „Precious” nie mogłam przejść obojętnie.

Odlot bez skrzydeł!!!

Cała gama uczuć od tych smutnych po radosne. lol.gif

W tej piosence nawet tego, że głos wokalisty nie przypadł mi do gustu, nie zauważam.

Dziełko przypomina mi rytmiczne lata osiemdziesiąte... tylko jak, jak... oczywiście chodzi mi o zespół Eurythmics wink.gif i Depeszowe tło w refrenie... identyczny klimat.

Być może dlatego do mnie dotarło...

Świetny utwór, dzięki któremu z pewnością zawita do tej bajki wiele nowych twarzy. smile.gif

Co sądzą o nim fani?


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Z tego co czytałem na forach DM ludzie sa zachwyceni tym kawałkiem. Jeden fan był już na odsłuchu całej płyty w Londynie, pisał, że płyta jest cieżka oraz mroczna - trzeba troche czasu zeby ja rozgryźć. 3 kawałki napisał Dave, na jednym spiewa Martin. Osobiscie mi Precious sie podoba, fajne proste dźwięki no i ten głos Gahana...:)
a widzieliście okładke??
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wrzucej. lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]







okładke zaprojektował twórca zdjęć do sesji Joshua Tree Anton Corbijn
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Okropna sterylność... redface.gif
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Sterylnosc? Ja bym raczej smutek i martwosc powiedziala...
  
Re: <little_wild_girl> Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie;)czy ktoś z was mógłby mi udostępnić Precious?
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Ja też fanka DM nie jestem, ale postawiłam sobie za cel, żeby ich poznać. Na dzień dzisiejszy są mi obojetni bo za ich ostatnia płyta nie przepadałam. A chce ich poznać tylko dla tego, że bardzo dużo fanów U2 ich lubi i myśle, że coś w tym musi być. Także trzymcie za mnie kciuki, może kiedyś, kiedyś niedługo będę fanatykiem... kto wie, życie jest pełne niespodziewanek :D
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




mi bardzo sie spodobala ta piosenka...przypomina mi troche piosenki z Violotaru...taki podobny klimat itp...jak ja pierwszy raz uslyszalm skojarzyla mi sie z Enjoy the silence...
  
Re: Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Lil-fizz :
Mam pytanie;)czy ktoś z was mógłby mi udostępnić Precious?


eMule, DC++
  
Re: <Max> Precious
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Dzięki już sobie ściągnęłam,nie sądziłam,że już będzie na DC++ a tu zaskocznie;)Rzeczywiscie utwór na miare DM , nareszcie możemy usłyszeć coś nowego, od małego słuchałam DM teraz troszkę się zaniedbałam w ich repertuarze ale ciesze się ,że zostało stworzone to forum teraz będę nabierząco.
  
Re: Precious
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




podoba mi się Precious. mam apetyt na więcej i czekam niecierpliwie na całą płytkę - zapowiada się całkiem smacznie smile.gif

pzdr smile.gif
  
Re: Precious
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




heh, widać jestem w mniejszości, ale "precious" w ogóle mi się nie podoba. strasznie słaby kawałek. słyszałam, że reszta płyty ma się nijak do tego utworu i oby to była prawda.
  
Re: Precious
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Mi bardzo sie podoba Precious i chcialbym zeby reszta utworow byla w podobnym klimacie:)
  
Re: Precious
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Stalówka :
Mi bardzo sie podoba Precious i chcialbym zeby reszta utworow byla w podobnym klimacie:)


właśnie precious wyróznia sie od reszty utworów, które są znacznie inne od tego kawałka:)
na liście trójki Precious na 1 miejscu!
  
Re: Precious
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




a jakie macie ucczucia po obejrzeniu klipu do piosenki?? moim zdaniem teledysk ciekawy zastosowana ladna animacja(nie wiem ale skojarzylo mi sie to z Titaniciem)tak jak w nowej wersji Enjoy the silence Dave bardzo ladnie wyglada w tym teledysku w ogole ekstra biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <velvetova> Precious
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




śmiszny, ale za to przesiąknięty prawdą mail do MTV Poland od Razora:

Witam
Niestety zawiedliscie Wszystkich fanow Depeche Mode na calej linii, ale czego mozna sie spodziewac po takiej stacji i takim programie
Najpierw oczerniacie czlowieka na antenie, oskarzajac go o najgorsze rzeczy, a teraz nawet nie potraficie wystosowac sprostowania ze swojej strony.
Tak chetnie trabiliscie o aferze jaka miala miejsce w sprawie rzekomej kradziezy utworu Depeche Mode, ale teraz juz nie potraficie powiedziec, o tym ze w poniedzialek 12 wrzesnia oficjalnie zostal wypuszczony nowy teledysk tej wlasnie grupy. Za to caly program poswieciliscie nowemu teledyskowi Backstreet Boys, ktory wyszedl we wtorek 13 wrzesnia.
Nie potrafie zrozumiec polityki Waszego programu i Waszej stacji, z jednej strony mowicie o newsach dotyczacych DM(ale tylko tych zlych), a o tym ze zostal wydany nowy klip pewnie nikt w Polsce nie wie, a jesli wie to nie ma gdzie go obejrzec.

Gratuluje dobierania newsow, zwlaszcza o mokrej skarpecie, tak trzymac (uwaga: czytaj z ironia)
  
Re: Precious
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
a jakie macie ucczucia po obejrzeniu klipu do piosenki?? moim zdaniem teledysk ciekawy zastosowana ladna animacja(nie wiem ale skojarzylo mi sie to z Titaniciem)tak jak w nowej wersji Enjoy the silence Dave bardzo ladnie wyglada w tym teledysku w ogole ekstra biggrin.gif biggrin.gif


heja!

czy ktoś byłby tak uprzejmy i wrzucił ten teledysk smile.gif

pozdrawiam
  
Re: Precious
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




cholera pewnie sie spoznilam ale nie moglam wczesniej sie dostac na heh poniewaz cos mialam z netem...ale mimo tego moze ktos bedzie zainteresowany http://muzyka.onet.pl/mr,1163345,wiadomosci.html


teledysk z onet.pl
  
Re: Precious
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
cholera pewnie sie spoznilam ale nie moglam wczesniej sie dostac na heh poniewaz cos mialam z netem...ale mimo tego moze ktos bedzie zainteresowany http://muzyka.onet.pl/mr,1163345,wiadomosci.html


teledysk z onet.pl


dzięki - przydalo się. wreszcie obejzałam ten teledysk. ale szczerze mowiac nie podchodzi mi. wole piosenke bez klipu.

pzdr smile.gif
  
Precious
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010