Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Precious Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Precious
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
violator
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5244
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Nowa płyta jest bardzo nierówna, jest kilka kawałków znacznie lepszych od Precious są też niestety gorsze cool.gif
  
Re: Precious
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Października 2005, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krawiec
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3933
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




violator :
Nowa płyta jest bardzo nierówna, jest kilka kawałków znacznie lepszych od Precious są też niestety gorsze cool.gif


megaupload.com

Kto z... , fajnie reszta poczeka do premiery.
  
Re: <little_wild_girl> Precious
PostWysłano: Środa, 23 Listopada 2005, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




kocham ta prosta, nieskoplikowaną pioseneczkę, jest tam wszystko czego potrzeba - po prostu pełnia...
Ja dawkuję sobie ją regularnie, każdego ranka, gdy wstaję załączam. Jeden, jedyny raz w ciągu dnia, żeby nie przejeść. Tak sobie słucham juz drugi lub trzeci tydzień] i ciągle świeża...
  
Re: Precious
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ludziska z radia są wstrętni! tongue.gif Tak często nadawali "Precious", że był taki czas, iż słyszałam je z pięć razy w ciągu dnia. Koszmar. Zmieniło to mój stosunek do utworu, który to był przed tym "preciousowym boomem" dla mnie najprzyjemniejszym - każdorazowe przesłuchanie było dla mnie niemal jak ptasie mleczko - niebo! [ wink.gif ] A teraz? Ech, no piosenka niestety mi spowszedniała, z lekka nawet przejadła. Nie lubię takich sytuacji doubt.gif
  
Re: <grusia> Precious
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




trza słuchac porządnego radia a nie jakichś RMFów czy ZETek wink.gif
  
Re: Precious
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Już więcej nie będę... wink.gif
  
Re: Precious
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja wcale nie słucham radia i widzisz jak mi sie dobrze żyje? wink.gif słucham tylko tego czego chcę słuchać, w odpowiedniej częstotliwości tak, że nie ma takiej opcji by coś mi miało zbrzydnąć cool.gif gdybym sluchała codziennie radia typu RMF czy ZET to chyba bym wykorkowała...ile można słuchać codziennie tego samego? eusa_eh.gif
  
Precious
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010