Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Wygląd ! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie widzę sprzeczności,
Sam powiedziałeś uroda a chrakter to różne sprawy i o to właśnie chodziło.
Jeżeli chodzi o "palanta" to było wieki temu, jakieś 30 lat, naprawdę fajny chłopak - był, tylko nie dopasowany do życia jak się później okazało.
A postów twoich wszystkich nie czytałam tylko najwyżej wypowiedzi i to wyłącznie tam gdzie sama piszę.
Wiesz teraz mam wrażenie, jakbyś był troszkę zarozumiały.
Pamiętaj ktoś fotogieniczny na żywo też może okazać się nie ciekawej urody i odwrotnie.
Poza tym po co dziewczynie ładny chłopczyk, jak on ma być wyjątkowy sam w sobie, a nie wyłącznie na zewnątrz.
Dlatego oceniając ciebie ze zdjęcia, nie powiem można się za tobą obejrzeć, ale to tylko mały % tego, po czym ocenia się człowieka.
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




możesz... możesz... nie nerwuj się kolego sympatyczny :)))
a co do innych ... hmm .. nie zauwazyłam żeby przed "włożeniem" sego oblicza komunikowali to wszem i wobec... biggrin.gif
ale spokojnie... ja mogę potwierdzić że w tym przypadku uroda idzie w parze z rozumkiem ... przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie
i to by było na tyle... koniec pieśni ... na ten temat z mojej strony...
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




trini :
Wyglądasz jak Klark Kent lol.gif ;-))


to juz przesada ... jaki tam ze mnie superman lol.gif eusa_clap.gif
  
Re: <bzzz> Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




miło nie powiem biggrin.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




bzzz :

a co do innych ... hmm .. nie zauwazyłam żeby przed "włożeniem" sego oblicza komunikowali to wszem i wobec... biggrin.gif


bo nikt wcześniej o tym nie wspominał dopiero cos w tym temacie się pojawiło... nawet nie wiem skąd ten pomysł wyszedł i dlaczego ... musiałbym przeczytać wszystkie posty a czasu nie mam wink.gif ... pamiętam tylko że zobowiązałem się do tego i ... to zrobiłem biggrin.gif
  
Re: <kazia> Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Kaziu sprzeczność dotyczyła urody bądź jej braku i podobieństwa ... wywnioskowałem ze fizycznego i tu była sprzeczność wink.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
EDDY :
skoro tak off-topicowo juz sie zrobilo :P, to pozwole sobie dodac, ze moja siostra ma 176cm i ma tym punkcie kompleks, bo twierdzi, ze nie moze zalozyc nic na obcasach, bo jest za wysoka, dziwna jakas ;>
moze wiecie, jak ja uswiadomic, ze wcale tak nie jest, jak mysli?



jak powiesz jej że są wyższe od niej dziewczyny to... przestanie się przejmować !

Ja kiedyś też sięprzejmowałem że mam 190 ... ale jak zobaczyłem kilku wyższych odemnie to jakoś dziwnie się czułem !
A pozatym dziewczyny lubią wysokich!!!!! ... co nie ?


Nie przesadzacie? Jonnie ma 180 cm, a jest dziewczyną na pełnym luzie...
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Doszłam do wniosku, że w tym wszystkim najbardziej jesteście moi Panowie "uczuleni" na swój wzrost i swojej partnerki, a reszta jakoś, gdzieś się rozeszła. Wniosek jest jeden - chyba szpilki i wysokość partnera odgrywają ważną rolę i tym należałoby się kierować,
ale czy aby na pewno !?
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
bzzz :
aaa no i oczywiście normalny... biggrin.gif


Kolezanka chyba nie wątpi w moja normalność a reszta Kolegów chyba tez miesci sie w ryzach cool.gif


Koleżanka może nie wątpi, ale ciekaw jestem czemu kolegów nie spytałeś lol.gif
  
Re: <Zed> Wygląd !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




1. zdanie Koleżanki mnie interesowało a nie Wasze "stare zboczuchy" biggrin.gif ,
2, a co Waść myślisz że coś nie tego ? eusa_sick.gif

Pozdrawiam ! lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Koleżanka BZZZ - może jescze rozwinie swoją myśl bardziej obszernie, należy poczekać i być cierpliwym.
  
Wygląd !
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010