Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Wygląd ! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Powiedzcie mi kobitki ! Jakich lubicie ... dobrze zbudowanych ... normalnych czy też może wysokich biggrin.gif czy niskich
  
Re: <Krzysiek> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 07:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




hmm... ja lubie dobrze zbudowanych ... może byc wysoki albo niski ... cool.gif
  
Re: <bzzz> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 07:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




aaa no i oczywiście normalny... biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 07:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


hehe... wreszcie jakaś kobieta co lubi wysokich ! Ja mam 190 cm. wrostu i czasami znaleść wysoką w miare dziewczyne to duży problem :P Ale jak powiedziałaś to są jeszcze szpilki biggrin.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


no to nie mam szans lol.gif tylko 177 cm wink.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
aaa no i oczywiście normalny... biggrin.gif


Kolezanka chyba nie wątpi w moja normalność a reszta Kolegów chyba tez miesci sie w ryzach cool.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


no to nie mam szans lol.gif tylko 177 cm wink.gif



stary ! moim zdaniem lepiej być twojego wzrostu ! Na większości laskom patrzysz w oczy ! A ja muszę je podsadzać biggrin.gif Ale wszystko ma swoje uroki.... w końcu
  
Re: <Krzysiek> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




co racja to racja wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




hmm ... ostatnio to ja we wyszystko wątpie... a normalny na necie ... nie wiem czy to możliwe cool.gif
co do wyglądu ... ostatnio widziałam zdjęcia jakiegos faceta.... całkiem miły wygląd miał lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




zawsze możesz koturny załatwić...
  
Re: <bzzz> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




tez rozwiązanie tylko wtedy musiałbym uważać przy schylaniu szczególnie w okolicach odwiedzanych przez kochających inaczej lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




hmm... bez komentarza cool.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


no to nie mam szans lol.gif tylko 177 cm wink.gif


Mój facet ma 178 cm :> Na wyjścia z nim nie zakładam moich dwunastocentymetrówek ;-)) Wybieram niższe "opcje" cool.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




trini :
e X t 7 3 :
trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


no to nie mam szans lol.gif tylko 177 cm wink.gif


Mój facet ma 178 cm :> Na wyjścia z nim nie zakładam moich dwunastocentymetrówek ;-)) Wybieram niższe "opcje" cool.gif


a z Kochankiem idzie Koleżanka w 12-centymetrówkach ? wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Kochankowie nie sa mi potrzebni biggrin.gif Wysokich obcasów używam głównie w pracy :> Na wyjścia "niesłużbowe" wybieram raczej coś luźniejszego i wygodniejszego niż 12cm obcasy :-]]
  
Re: <trini> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to Panowie w pracy maja pewnie niezłe widoki lol.gif
  
Re: Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




trini :
e X t 7 3 :
trini :
Budowa ciała raczej nie ma znaczenia, ale preferuję panów, od których jestem niższa mimo założenia 12 cm obcasów biggrin.gif Czyli takich ok. 185 cm ;-)


no to nie mam szans lol.gif tylko 177 cm wink.gif


Mój facet ma 178 cm :> Na wyjścia z nim nie zakładam moich dwunastocentymetrówek ;-)) Wybieram niższe "opcje" cool.gif


a ile masz wzrostu ???? że tak grzecznie się zapytam
  
Re: <Krzysiek> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




185cm - 12cm = 173 cm ;-)))
  
Re: <trini> Wygląd !
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




skoro tak off-topicowo juz sie zrobilo :P, to pozwole sobie dodac, ze moja siostra ma 176cm i ma tym punkcie kompleks, bo twierdzi, ze nie moze zalozyc nic na obcasach, bo jest za wysoka, dziwna jakas ;>
moze wiecie, jak ja uswiadomic, ze wcale tak nie jest, jak mysli?
  
Wygląd !
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010