Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> DM Links Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
DM Links
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




wiadomo o co chodzi, na początek link do fajnego bootlega:

http://www.dreamondm.com/crystalpalace93.htm
  
Re: DM Links
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Ciekawa strona z tekstami piosenek DM- wprawdzie strona po niemiecku, ale nie sadze, ze w tym przypadku stanowi to jakakolwiek przeszkode!P;

http://www.depechemode.de/texte/texte-original.php
  
Re: DM Links
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Witam !Czy ma Któras z Forumowych Duszyczek Bootlegi D.M {takie Dobrej jakosci} - I Sie Nimi Podzieli ?????Dzieki Wielkie!
  
Re: <Pyza U2> DM Links
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




ja mam sporo, jak znajde chwile czasu to wrzuce tutaj na forum depeszowe.
  
Re: DM Links
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Max :
ja mam sporo, jak znajde chwile czasu to wrzuce tutaj na forum depeszowe.



Z Góry Wielkie Dzieki!!!Pozdrawiam Serdecznie!
  
Re: DM Links
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Oto 1993-11-20 Los Angeles
http://www.sumajestadximena.cl/
1994-03-25 Honolulu(Excellent Soundboard)
http://exciter.ru/depeche_mode/

Enjoy!!
  
Re: DM Links
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rafi1976
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3406
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich fanow DM Jesli chodzi o bootlegi to czekam na jakies propozycje W swojej kolekcji mam ok 100 koncertow i moge je powoli udostepniac Chyba pisanie listy nie ma sensu Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie depeche Mode
  
Re: <rafi1976> DM Links
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Witam Serdecznie!Mam Prosbe:Mówisz Ze Masz Ok 100 Bootlegów - Bardzo Prosze O Umieszczenie z Kazdej Trasy D.M Po Jednym Chociaz w Najlepszej jakosci ???Z Góry Wielkie dzieki!!Pozdrawiam!
  
Re: DM Links
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rafi1976
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3406
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




OK myslalem ze juz nikogo nie interesuja bootlegi DM Zaczynam od cyba najlepszego koncertu z poczatku istnienia zespolu DEPECHE MODE TOYS GLASGOW TIFFANY S 21.02.1982 .
  
Re: DM Links
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BloodySunday
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2418
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




cool.gif Czy zna ktos strone lub moze sam posiada zdjecia DM z okresu kiedy nagrywali plyte Ultra?
  
Re: <BloodySunday> DM Links
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




NYC 16.06.1994 mp3


http://mdoesum.free.fr/daudio.htm

smacznego
  
Re: DM Links
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Max :
NYC 16.06.1994 mp3


http://mdoesum.free.fr/daudio.htm

smacznego




Cos Nie działa Mozesz Podac Dokładny Link ?????????dzieki!!
  
Re: DM Links
PostWysłano: Niedziela, 23 Października 2005, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Witam!Remix A Pain That I Am Used To

http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=2J20VUAXP2FY52XBPY0X8V8TR2

Miłego Sciagania!!
  
Re: <Pyza U2> DM Links
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich

mam pytanko czy istnieje we sieci cos na wzór stronki u2torrents ale dotycząca Depeche MODE ???? Gdzie są linki torrenta do róznych rzeczy dot DM


Pozdrawiam
  
Re: DM Links
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




PJAY :
Witam wszystkich

mam pytanko czy istnieje we sieci cos na wzór stronki u2torrents ale dotycząca Depeche MODE ???? Gdzie są linki torrenta do róznych rzeczy dot DM


Pozdrawiam


www.dimeadozen.org - tu można znaleźć sporo bootlegów zarówno audio jak i video DM. Ja np. teraz ściągam DVD Copenhagen 93 [cool]
  
Re: <Grobek> DM Links
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




No to super - biorę się tez za ściąganie Copenhagi smile.gif
  
Re: DM Links
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




hehe spoko [usmiech] w miare mozliwosci postaram sie pomoc seedować.Niestety brakuje kilku informacji o tym koncercie,mianowicie to ze Higher Love i In Your Room są ucięte,a Question of Lust wogóle nie ma [smutny] ,dużych zbliżeń też za dużo nie ma,ale koncert i tak warty ściągnięcia [zadowolenie]
  
Re: <Grobek> DM Links
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




hmm ale i tak warto - dzisiaj juz to bede miał to zobaczę czego brakuje - fajnie się ciągnie ponad 200 KB/s leci także miło wink.gif . Po Copenhadze włączam Colonie 87 i Frankfurt 90
  
Re: DM Links
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Listopada 2005, 02:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NumB
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3497
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




A ja mam takie pytanko, czy gdzieś można dorwać jakiegoś bootlega z tegorocznej trasy? Z góry dzięki za pomoc wink.gif
  
Re: <NumB> DM Links
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




zarejestruj się na forum DM www.depechemode-forum.pl tam jest dział bootlegs i linki do nagrań.
  
DM Links
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010