Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> a więc Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
a więc
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DoRoTa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #205
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




na co zwracacie uwagę jak zobaczycie dziewczynę pierwszy raz
(tylko szczerze).
  
Re: <DoRoTa> a więc
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Twarz, a potem nogi.
  
Re: a więc
PostWysłano: Środa, 20 Sierpnia 2003, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na twarz biggrin.gif ... nogi biggrin.gif wzrost i zachowanie !!!!!!!!!
  
Re: <DoRoTa> a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




miałem cos napisać ale jeszcze całkiem trzeźwy nie jestem ... to jednak się wstrzymam z opiniami lol.gif
  
Re: <DoRoTa> a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Twarz, sposób poruszania...
  
Re: <DoRoTa> a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobra już wytrzeźwiałem cool.gif ... wiele elementów ale:

1. postura ... w tym nogi i ... ładna zgrabna pupcia wink.gif

2. OCZY !!!!!!!!!! cool.gif ... tak zwierciadło duszy patrząc w oczy prawie od razu widać czy mamy do czynienia z osoba z która miałby człowiek ochotę bliżej się poznać wink.gif

3. i tyle a potem to już szzzeeerreeggg wielu elementów które wpływają na to czy to jest chwilowe zauroczenie czy coś co powoduje ze facet nawet logicznie myślący i do tego maniak kompów potrafi zapomnieć o bożym świecie biggrin.gif
  
Re: <e X t 7 3> a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tia, oczy i pupa są też bardzo ważne :)
  
Re: <Berger> a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Twarz, a potem nogi.


Hmm...
Podobno męski wzrok pada najpierw na pośladki (i ewentualnie nogi jako kontynuacja pierwszego rzutu oka), a potem obczajana jest buzia. Psychologowie tak mówią.
  
Re: a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Bibi :
Berger :
Twarz, a potem nogi.


Hmm...
Podobno męski wzrok pada najpierw na pośladki (i ewentualnie nogi jako kontynuacja pierwszego rzutu oka), a potem obczajana jest buzia. Psychologowie tak mówią.


eusa_naughty.gif najpierw patrzy się na twarz ... potem na uda jak powiedziałaś i czy nosi stringi ... biggrin.gif ... na uda dopiero potem... i tu można się zawieść confused.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif


No nie powiem, bardzo ładnie wobec koleżanki, BRAWO !!!
BZZZ - widzisz jednemu już się podobasz i o to właśnie chodzi.

Macie panowie rację, jeszcze do niedawna byłabym w stanie polemizować, ale wysłuchałam ostatnio takich opinii - już dorosłych facetów, że faktycznie kolejność obraliście zupełnie prawidłową.
Czasami jednak, jak nie przyciągą natychmiat wzroku nóżki bo w długiej spódnicy, to pozostaje pupcia, z tym też bywa różnie. Opinie są podzielone w zależności od upodobań panów.
Ale oczy faktycznie mówią bardzo dużo i w połączeniu z uśmiechem, może faceta przyprawić o zawrót głowy.
Podobno ważnym elementem jest również głos, śmiech, i w tym wszystkim jak się prowadzi rozmowę, jak porusza się rękoma, jak porusza się całą sylwetką - bo moje panie my potrafimy zwrócić na siebie uwagę nawet tych "niedowidzących" - o ile nam zależy, może na krótko, ale jednak.
Bo każda z nas ma w sobie to "coś" i nie koniecznie i wyłącznie zgrabne nóżki, jak pokażemy co jeszcze jest ważne w nas samych, to inne elementy naszej urody mogą być mniejszej wartości.
Tak, że nie załamywać się tutaj proszę.
Najlepiej spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, "nie jest źle, znajdą się tacy, którzy będą spoglądać" i będą spokojna głowa, do tego trzeba jeszcze niestety mieć gust i umieć się ubrać, to jest również bardzo ważne.
Bo najładniejsza sylwetka nie zaprezentowana w odpowiednim opakowaniu, staje się mało ciekawa. Poza tym dobry makijaż, podkreślający urodę, a nie jakieś mocne i ostre zamazy i dużą tapetą na twarzy, faceci są wzrokowcami, więc widzą wszystko razem, a nie każdy element z osobna.
Wszystko można zatuszować i podkreślić, trzeba tylko wiedzieć jak i co się chce od samej siebie, nie można jednak wymagać za wiele i zazdrościć koleżance, ładnych włosów, czy długich nóg, trudno "bozia nie dała" trzeba znaleźć coś innego w sobie i w tedy może nie przy pierwszym "spojrzeniu" ale załużmy przy którymś tam, też będziemy dobre, byleby nie według powiedzenia "wszystkie są piękne tylko wina za mało podali".
Jak polubimy swoją sylwetkę, zachowamy swoją osobowość, to żaden facet nie będzie śmiał nas źle oceniać - po prostu możemy najwyżej nie stać w "pierwszym rzędzie" ale czy wszystkie takie musimy być ?
  
Re: a więc
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif


Gdyby nie to, że sie z Tobą zgadzam, to pomyślałbym, że się przypochlebiasz lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
e X t 7 3 :
bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif


Gdyby nie to, że sie z Tobą zgadzam, to pomyślałbym, że się przypochlebiasz lol.gif


hmm pochlebstwo z reguły ma charakter negatywnie odbierany i kojarzy się z prawieniem Komuś komplementów ... w sytuacji gdy ta Osoba nie ma cech chwalonych przez "pochlebcę" ... a jak sam zauważyłeś ... powiedziałem prawdę i jak wynika z tego co napisałeś ... to nie była prawda subiektywna biggrin.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
e X t 7 3 :
bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif


Gdyby nie to, że sie z Tobą zgadzam, to pomyślałbym, że się przypochlebiasz lol.gif


hmm pochlebstwo z reguły ma charakter negatywnie odbierany i kojarzy się z prawieniem Komuś komplementów ... w sytuacji gdy ta Osoba nie ma cech chwalonych przez "pochlebcę" ... a jak sam zauważyłeś ... powiedziałem prawdę i jak wynika z tego co napisałeś ... to nie była prawda subiektywna biggrin.gif
  
Re: <Zed> a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Basia jest absolutnie cool! smile.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Zed :
e X t 7 3 :
bzzz :
nooo to juz wiem co mam do wymiany... lol.gif


co ? shock.gif ... bo nie zauważyłem "elementów" do wymiany biggrin.gif


Gdyby nie to, że sie z Tobą zgadzam, to pomyślałbym, że się przypochlebiasz lol.gif


hmm pochlebstwo z reguły ma charakter negatywnie odbierany i kojarzy się z prawieniem Komuś komplementów ... w sytuacji gdy ta Osoba nie ma cech chwalonych przez "pochlebcę" ... a jak sam zauważyłeś ... powiedziałem prawdę i jak wynika z tego co napisałeś ... to nie była prawda subiektywna biggrin.gif

No ale koniec gadania, bo się bzzz we łbie poprzewraca.
Jakieś tam wady mimo wszystko ma wink.gif
  
Re: <Zed> a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bzzz ma wady???!!! ;)
  
Re: <kazia> a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wow shock.gif Kazia jak się rozpisuje to długo i mądrze !!! smile.gif cool.gif
  
Re: <Krzysiek> a więc
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ciężar doświadczeń :)
U mnie na starość to inaczej wygląda. Neurony zanikają i już nie jestem w stanie wypłodzić postów dłuższych niż trzy linijki :D
  
a więc
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010