Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> a więc Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :

...
,,Baba- chłop" to brzmi nieco groźnie ;)


I tak jest !, z pozoru mała "kobitka", ale niech mnie ktoś wkurzy,
albo się narazi, to ma "przerąbane" -
w tym miejscu wszyscy moi znajomi przytaknęli by głowami,
a co niektórzy stwierdziliby że "Bielicka" to z pewnością moja "siostra".

Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :


Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.

Acz koniecznie musi mieć jaja biggrin.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :
kazia :


Bo "baba-chłop" to nie koniecznie coś "wielkiego", chodziło przede wszystkim o cechę charakteru.

Acz koniecznie musi mieć jaja biggrin.gif


O żesz TY - aleś się uparł,
żeby nie to forum to bym ci powiedziała, gdzie ja mam te "jaja" czasami
i czy koniecznie "swoje" !!!
  
Re: <kazia> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Powiedzieć możesz, ale w tym celu powinnaś założyć osobny wątek lol.gif
  
Re: <Berger> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Aż ciekaw jestem tytułu lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiecie co EDDY by mi nie pzowolił. powiedziałby że pisalibyście spam, głupie "całowanie" zostało zamknięte, to nie te strony, musicie się z tym przenieść gdzie indziej - niestety tam nie piszę.
  
Re: <kazia> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj, może dasz radę wink.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Wiecie co EDDY by mi nie pzowolił. powiedziałby że pisalibyście spam, głupie "całowanie" zostało zamknięte, to nie te strony, musicie się z tym przenieść gdzie indziej - niestety tam nie piszę.


Moim zdaniem Edek zamknął całowanie, bo więcej gawędziliśmy na tematy ogólne niż pisaliśmy o całowaniu. Jeżeli założysz wątek np. o nazwie ,,Ale jaja", czy jakiejś takiej i wątek rzeczywiście będzie o tym, to OK.
  
Re: <Berger> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no nie wiem EDEK cos nerwowy ostatnio się zrobił wink.gif ... a efektem moich "molestowań" co do zamykania topików ... była chyba ta netykieta wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ja myślałem, że netykieta to specjalnie dla mnie.
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A ja myślałem, że netykieta to specjalnie dla mnie.


można to ująć tak ... dla NAS OBU lol.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Netykieta obowiazuje wszystkich :P
zrobiona dla osob, ktore jej nie znaja i jesli chodzi o ten watek, to znow zaczynacie 'radosne bleblanie' ;P

opanujcie sie troche, za baze SQL sie placi, czyli placi sie za to, co piszecie
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




No i już macie odpowiedź, a tak w ogóle to oddaję wam pierwszeństwo i nie róbcie EDDKOWI bałaganu, mówiłam, że fajny chłopak i nie zmienię zdania.
EDDI - możesz załozyć coś w tym stylu, może cały cykl.
  
Re: <EDDY> a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobra Panie Edku bede mniej pisał tongue.gif
  
Re: a więc
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
dobra Panie Edku bede mniej pisał tongue.gif


Eee, chyba nie o to chodzi, ale nieważne. Zamykam ten wątek.
  
a więc
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 4 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010