Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Seriale....Seriale....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Seriale....Seriale....
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jolaa222
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3899
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Witam!
chciałabym się dowiedzieć czy popieracie moje zdanie co do telenowel i seriali, otóż czy Was również denerwują tzw.''tasiemce'' po kilkaset, albo kilkatys. odcinków???
confused.gif
  
Re: <jolaa222> Seriale....Seriale....
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie mam pojęcia, czy mnie denerwują, bo ich nie oglądam. wink.gif
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Moja babcia i ciocia oglądają "Modę na sukces" [ba! nawet kuzyn trochę się wciągnął, choć on to bardziej "M jak miłość", bo to też obie panie oglądają]. Ostatnio byłam u babuni w gościnie, to oczywiście przy kawce oglądało się tę operę mydlaną. Kiedy usłyszałam lektora mówiacego:

Moda na sukces. Odcinek trzy tysiące...

to parsknęłam w swój talerzyk z ciastem biggrin.gif

Podobnie jak Berger nie oglądam chyba żadnej telenoweli.
Kidyś, kiedyś był jeszcze może "Klan" albo "Złotopolscy", ale teraz ta cała akcja jest tak przekombinowana, że pożal się Boże.
"M jak miłość" nigdy nie lubiłam, nie wiem, czemu. Jeszcze jak zobaczyłam taką jedną bohaterkę [bodaj z synkiem Łukaszem eusa_eh.gif ], która była, z tego co u cioci widziałam, totalną niedojdą, to już całkiem. Takie ciepłe i rozgotowane kluchy.
Polsatowych i TVN-owych seriali, typu "Na wspólnej" czy "Zbuntowany anioł" nigdy nie oglądałam. Reklamówki mi wystarczyły tongue.gif
Już o wszelkich wenezuelskich, meksykańskich, brazylijskich romansidłach nie wspomnę. Jak byłam mała, to nie lubiłam ich za kompletny brak wiarygodności i chyba mi tak zostało wink.gif
No, może jedyne, co mogłabym oglądać, to "Kasia i Tomek", ale są nadawani zdecydownie zbyt późno.
Dlatego więc, jak juz mówiłam, żadnych telenowel, seriali, oper mydlanych nie oglądam biggrin.gif
Chyba że TVP da w końcu "Alternatywy 4" o normlanej porze, a nie o 7. rano crazy.gif
  
Re: <grusia> Seriale....Seriale....
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




,,M jak miłość" kiedyś oglądałem biernie, bo moja eks oglądała. Strasznie mnie to męczyło! eusa_sick.gif
Co do ,,Kasi i Tomka", nie wiem, czy taki akurat - zabawny moim zdaniem - serial miała autorka wątku na myśli. Serialem był też ,,Przystanek Alaska", czy ,,Cudowne lata", ale ,,tasiemcami" bym ich nie nazwał...
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Ale "Cudowne lata" byly naprawdę cudowne, takze lubilam "Dzien za dniem", ktore ogladalam bedac nastolatka. Takie historie o rozterkach mlodych ludzi. Nie wiem, moze dzis je ogladajac bym inaczej o tym myslala, ale wowczas bylam pod ogromanym wrazeniem. I nawet moi rodzice z nami ogladali te filmy. Mama byla wrecz zauroczona...

Takze wiele seriali polskich, ale nie tych wspolczesnych, lecz sprzed "paru" lat stanowia klasyke polskiego kina z serialami. Np wczesniej juz wspomniane przez Grusie "Alternatywy 4", "Kariera Nikodema Dyzmy"... Warte wspomnienia sa jeszcze liczne ekranizacje ksiazek- nie da sie ich wprawdzie nazwac serialami, ale mimo to: "Noce i dnie", "Lalka", "Nad Niemnem" i wiele innych. Faktem jest jednak, ze ksiazki byly o niebo lepsze...
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jolaa222
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3899
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




No, ale chyba lepsze są ekranizacje książek niż telenowele
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ee ja tam do seriali nic nie mam..sama jestem wielka fanka Ostrego Dyzuru i moge ogladac ten serial w nieskonczonosc!! bardzo tez lubie amerykanskie seriale komediowe tzn dokladnie chodzi o "Ksiaze z Beler" i "pelna chata" nie wiem jak wy ale ja wymiekam przy tych serialach
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




"Pełna chata" to jeden z moich ulubionych seriali smile.gif zawsze chciałam mieć takiego wujka wink.gif lol.gif
a z polskich seriali to ogladałam "Glinę" i mi się nawet podobało smile.gif
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




jolaa222 :
Witam!
chciałabym się dowiedzieć czy popieracie moje zdanie co do telenowel i seriali, otóż czy Was również denerwują tzw.''tasiemce'' po kilkaset, albo kilkatys. odcinków???
confused.gif


To zalezy jak interpretujesz 'serial' a jak'telenowele'? Serialem niechaj bedzie np ''allo, allo" lub ''kasia i Tomek", do takich produkcji nie mam zastrzezen smile.gif Słowo 'telenowela' kaze nasunąc tu skojarzenie z niskobudzetową produkcją rodem z Ameryki Połudnowej wink.gif (ktore tak naprawde niczym sie nie rożnią) - oglądanie takich 'dzieł' mozna sobie chyba akurat podarowac, no ale, co kto lubi, kury domowe muszą miec na co popatrzeć tongue.gif
  
Re: <jolaa222> Seriale....Seriale....
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-Agnieszka-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5161
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mnie denerwuje tylko "Moda na sukces". Za dużo odcinków. Inne seriale mi nie przeszkadzają, w końcu zawsze można wyłączyć telewizor. :)
  
Re: Seriale....Seriale....
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A mnie irytuje nie tyle ilość odcinków "Mody..." [nawet mnie to śmieszy], co fabuła tegoż serialu. No fakt, teraz to się zbytnio nie połapię, ale nawet babcia - oglądająca - potwierdza, że można tego z miesiąc nie oglądać, a i tak się będzie wiedziało, o co chodzi cool.gif
  
Seriale....Seriale....
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010