Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Problemy z sexem. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> Problemy z sexem.
PostWysłano: Środa, 22 Marca 2006, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

no dobrze ze go na grach nie bylo :P

Re: Problemy z sexem.
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #5129

[ Osobista Galeria ]

Wszyscy na mnie najeżdżają ;(
A tak ogólnie byłem na grach!!!! :D Już powiedziałem swoje mądrości i tam!

little_wild_girl :
Czy Ty wiesz, młody, że od seksu Twej kumpeli brzuszek mógł urosnąć?
Jak już tak krążysz po forach, zahacz też o religię i filozofię, bo chyba jeszcze Cię nikt nie poukładał pod tym względem, jak należy, a ja że tak powiem dziewczę chętne do ostrego ataku jestem, tyle że naukowymi argumentami.

Aż tak skończonym osłem to ja nie jestem.......... wink.gif
little_wild_girl :
Czy Ty wiesz, młody

LWG, pytanie czysto w kwestii formalnej - ile masz lat? :P Tyle co wynosi ta ostatnia piosenka z War'a? Wtedy to ja rozumiem "młody" :D :)
Ale wydaje mi się że koło połowy tego, prawdaż :D:D

PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Jeśli nawet, to i tak stara rurka już ze mnie przeca. cool.gif

Re: <little_wild_girl> Problemy z sexem.
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #5129

[ Osobista Galeria ]

ee-ee
:)
Chyba że jak na dzikusa bo oni krocej zyli :P

PostWysłano: Poniedziałek, 03 Września 2018, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #8059

[ Osobista Galeria ]

A co jeśli chodzi o zaburzenia erekcji?

Mój facet mianowicie ma od jakiegoś czasu problem z postawieniem swojego małego do gory. Zastanawiałam się czy nie zaproponowac mu tabletek.... Czy coś takiego moze przynieść dobre działanie?
https://intymnosc.pl/pl/sprawnosc-seksualna/1634-cum-on-30tab-stosunek -najwyzszej-jakosci.html
Jak myślicie?

Problemy z sexem.
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 2  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010