Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w prasie Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 w tv
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ostry
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3449
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Zeby nie bylo to widzialem to w tv (w bloku reklamowym). Wrzucam tego posta bo jakos nie moge znalezc topiku o U2 w prasie.
Chodzi mi o to ze wlasnie widzialem reklame nowego numeru Playboy'a i znajduje sie tam (procz zdjec J. Liszo (e?) wskiej wink.gif ) wywiad z Bono, nie wiem czy to 20 pytan czy tez bardziej rozwinieta rozmowa ale mysle ze warto sprawdzic co tam jest :)
  
Połączony: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 20:28 przez little_wild_girl
z tematu U2 w tv (U2 - The Joshua)
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tutaj proszę wrzucać informacje i opinie o wszelkich gazetowych nowinkach związanych z jedynym słusznym zepołem. smile.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ostry
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3449
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Wybacz little_wild_girl i dzieki za przeniesienie tego posta do wlasciwego tematu, nastepnym razem bede szukal dokladniej redface.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Sprawdziłem co to jest wink.gif

Wywiad z Bono - o polityce, politykach (śmieszna anegdota o Bushu wink.gif ), Afryce i muzyce. Oraz wywiad (krótszy) z The Edgem, Adamem i Larrym o Bono i jego politycznym zaangażowaniu, i jaki to ma wpływ na muzykę U2 (ciekawa wypowiedź bodajże Adama o tym jak trudno powiedzieć Bono, że jego kompozycje sa do dupy).

Polecam.
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Kurcze nigdy nie przypuszczałam, że będę zainteresowana Playboyem redface.gif lol.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wild
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4367
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
Kurcze nigdy nie przypuszczałam, że będę zainteresowana Playboyem redface.gif lol.gif


Ja też lol.gif lol.gif , ale chyba kupie redface.gif
Ile "to coś" kosztuje??
A i mam pytanko czy jest to jakiś przedruk z zagranicznego Playboya, czy może był on przeprowadzony podczas wizyty U2 w Polsce??
  
Re: <sprzedawca-marzen> U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 06:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rew10
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3737
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




A moze by tak jakis skan z gazety - oczywiscie nie rozkladowki wink.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 09:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




moj brat zbiera ta gazete i dzieki temu miałam okazje niedawno sobie juz to przeczytac smile.gif , fajny wywiad wink.gif , kto nie czytał polecam cool.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




dzisiaj ludzie patrzeli na mnie jak na wariatke, kiedy bralam w dlon Playboya w eMPIKu :P niesety byl zafoliowany wink.gif mnie równiez doniósł o tym brat, rano powożac mnie do centrum :P

za to w "Q" kilka stron o Live8 - min. cały czas trwania koncertów rozpisany godzina po godzinie, troche zdjec - jedyny minus to cena tego magazynu - ponad 33zł :/

to tyle ;)
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




nie no to pięknie chyba będe musiała się przejść po playboya biggrin.gif o rety kto by pomyślał:P
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Pamietam,ze pare numerów wczesniej w Playboyu byl artykół pt.Nowy Mesjasz Bono,naprawde ciekawy,a ten najnowszy numer kupie zeby przeczytać wypowiedzi Bono o politykach,to moze byc ciekawe!
wink.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja także wczoraj wieczorem się o tym dowiedziałem i aż ucieszyłem wink.gif Kupie playboy'a i będzie co czytać (ogladać tez ) tongue.gif przez pare chwil
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wild
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4367
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




Ja własnie dzisiaj kupiłam i jestem już po lekturze smile.gif
Fajny wywiad. Polecam ;)
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




Ja też juz kupiłam (od razu jak sie dowiedziałam), przeczytałam i mogę polecić. Najwięcej wywiadów jest w tematyce muzyki, a tu zdarzył się inny temat i warto przeczytać. Nawet te 12 zł przebolałam redface.gif wink.gif

P.S.Chyba każdy by się uśmiał widząc minę faceta spzrzedającego mi tą gazetę lol.gif cool.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli ktoś nie czytał i nie ma zamiaru kupować sobie tego najnowszego numeru Playboya, jeden z członków u2@pl - arch - wrzucił zdjęcia tego wywiadu. Oto link:
http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=3KO2O9F9J154O2IQ8Q7S84AU90
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
Jeżeli ktoś nie czytał i nie ma zamiaru kupować sobie tego najnowszego numeru Playboya, jeden z członków u2@pl - arch - wrzucił zdjęcia tego wywiadu. Oto link:
http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=3KO2O9F9J154O2IQ8Q7S84AU90


Super!
Ale ja i tak kupilem!!!
wink.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




ja wczoraj kupowalam... kiedy przy kasie z wypiekami na twarzy zaczelam chciawie rozrywać folie zeby dostac sie jak najszybciej do wywiadu, kobieta i ludzie w kolejce mieli takie mniej wiecej miny -> crazy.gif
w sumie nie dziwie im sie... ale dopiero dzis zdalam sobie sprawe jak to wygladalo... redface.gif

Wywiad ok, to pierwsze zdjecie Bono tez, ta jego kurtka przypomina mi Live8 biggrin.gif
... a widzieliście Edka bez czapki..?? lol.gif zawsze gdy go widze bez nakrycia glowy mam wrazenie, że nie ubrał sie do końca... wink.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Achtung Baby!
w nowym Newsweeku artykuł o dworcu Zoo w Berlinie ;)
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Niedziela, 04 Września 2005, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Artykuł z Playboy'a jest świetny. Dobrze, że Piotrek jest facetem, bo zaoszczędziłam 12 złotych. Nie musiałam kupować, bo moje kochanie zrobiło mi tę przyjemność i podarowało mi strony z wywiadem. Ja ucieszyłam oczy i serce słowami chłopaków, on pewnie czym innym też wink.gif
  
Re: U2 w prasie
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Właśnie kupiłam wrześniowy Teraz Rock.
Mało jest no ale zawsze...
po pierwsze w listach do redakcji jest list od tłumaczki, od redakcji do tłumaczki i od jakiegos fana.
Znajduje sie tez (pod koniec gazetki) troszke informacji o ksiazce Bono:Swiety i Grzeszny :D

zapraszam ;P
  
U2 w prasie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 21  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010