Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle -> Tool czy APC?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

W wolnych chwilach lubię słuchać bardziej...
Tool
50%
 50%  [3]
A Perfect Circle
33%
 33%  [2]
Jednak nie potrafię wybrać
16%
 16%  [1]
Wszystkich Głosów : 6

Tool czy APC?
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #49

[ Osobista Galeria ]

Wiem, wiem. Mimo że Keenan, mimo iż to także szeroko pojęty rock, mimo że to wybór jak między dwoma ponętnymi kobietami (tudzież facetami), to jednak zapytam o to. Czy wolicie A Perfect Circle czy jednak może Toola?

A może jednak nie rozdzielacie i "łykacie" obydwa zespoły?

Miłoby było gdyby odpowiedzi nie były monosylabowe. ; >

A u mnie jak jest ?

Chyba częściej jednak gra u mnie APC. Szczególnie 13th step mnie porywa od pierwszych sekund do ostatnich dźwięków. Choć ukrywać nie będę, że i Lateralus ma u mnie strategiczną pozycję na półce (łatwo znaleźć, łatwo wyjąć, łatwo wsadzić, łatwo puścić), którą zawdzięcza mojej skłonności do zapętlania tego albumu na noc. Kolorowe sny dzięki niemu mam.

Re: Tool czy APC?
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evil of evil
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #5084

[ Osobista Galeria ]

Tool jest najlepszy ten psyhodeliczny klimat zdobiony wdźiękiem Maynarda Jamesa Keenana jest czymś więcej niż muzyka!!!!!
eusa_clap.gif
wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evil of evil
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #5084

[ Osobista Galeria ]

dziś przełuchwałem Undertow płyta niebanalna i genialna ,słucha jej się dobrze radze wam posłuchajcie jej a odpowiecie na pytanie Tool czy......... A smile.gif Perfect Circle

PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3392

[ Osobista Galeria ]

A Perfect Circle. ZDECYDOWANIE biggrin.gif

PostWysłano: Piątek, 07 Października 2005, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
p4nk1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #5263

[ Osobista Galeria ]

Oj... Tool, zdecydowanie lepszy...

ps. Coś żadko odwiedzacie to forum jak widzę... (patrząc na daty)

PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sober
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #6229

[ Osobista Galeria ]

Coś mało postów tutaj. Szkoda, tyle się naszukałem forum o TOOL i APC. Co do ankiety, to zdecydowanie TOOL, wiecie dlaczego :)

Tool czy APC?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010