Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> problem z odinstalowaniem SpySpotter
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z odinstalowaniem SpySpotter
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 08:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aska76
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4921
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witanko!!!!

mam problem..i zarazem prośbę, czy mógłby mi ktosik napisać tak krok po kroczku jak mam wyrzucić to diabelstwo...bo nie mam o tym zilelonego pojęcia..dzięki z góry...pozdro dla wszystkich [zadowolenie]
  
Re: problem z odinstalowaniem SpySpotter
PostWysłano: Czwartek, 22 Września 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
leszek.15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5147
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Kurwa miałem to samo przed chwilą Na chama wciskał instalację Pozwoliłem bo nie szło ujechać Równocześnie uruchomiłem SpybotSE i Ad Aware po przeskanowaniu nie wszystko dało się ueunąć bez ponownego uruchomienia Po ponownym automatycznym uruchmieniu doczyściły śmieci ,następnie normalnie odinstalowałem.Wyczyściłem rejestr.Dla pewności przeskanowałem poprzednimi programami ponownie .Póżniej przejechałem antywirusem i odczepił się SPRÓBÓJ POWODZENIA
  
Re: problem z odinstalowaniem SpySpotter
PostWysłano: Czwartek, 22 Września 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
leszek.15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5147
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A zapomniałem NA wszystkie pytania oblokowanie programow Odpowiadaj TAK
  
problem z odinstalowaniem SpySpotter
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010