Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Newsy Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Newsy
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Stycznia 2006, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
"Macro" w Hamburgu
16.01.2006

Podczas wczorajszego koncertu w Hamburgu doczekaliśmy się pierwszej europejskiej zmiany w zestawie wykonywanych utworów: "Damaged People" zostało zastąpione przez "Macro". Fani już spekulują, że skoro zmianę wprowadzono pierwszej nocy, to być może podczas dzisiejszego drugiego koncertu w Hambrugu także zagrane zostanie coś nowego. Jako ciekawostkę należy dodać, że organizatorzy koncertu zlitowali się nad fanami Depeche Mode, którzy na mrozie czekali pod wejściem do hali od wczesnych godzin popołudniowych i częstowali zmarzniętych depeches gorącą zupą, chlebem i winem.

http://depechemode.pl/
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2006, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
Hamburg pod znakiem "A Question Of Lust"
16.01.2006

Właśnie zakończył się drugi koncert w Hamburgu. Niestety nie potwierdziły się przypuszczenia fanów, że Depeche Mode zaskoczą wszystkich zupełnie nowym utworem w setliście. Po jednorazowym wykonaniu "Macro" nastąpił powrót do "Damaged People". Kiedy już wszyscy przypuszczali, że zespół zagra standardowy zestaw podczas pierwszych bisów nastąpiła zmiana i "Somebody" zastąpiono "A Question Of Lust".

http://depechemode.pl/
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
"Shake The Disease" po raz trzeci

Wygląda na to, że "Shake The Disease" już na dłużej zadomowił się w zestawie koncertowym Depeche Mode. Wczorajszej nocy w Genewie DM zagrali ten utwór po raz trzeci z rzędu. Potwierdzają się więc słowa Petera Gordeno, że członkowie zespołu są już znudzeni "Somebody".

http://depechemode.pl/
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]
Cytat:
Depeche Mode zagrali w Spodku

Prawie 9 tys. fanów bawiło się wczoraj na koncercie Depeche Mode w katowickim Spodku. Koncert był perfekcyjny, idealny prezent dla każdego fana tej najbardziej kultowej grupy na świecie

Fani bilety na ten koncert kupowali w czerwcu zeszłego roku. W pięć dni wykupiono prawie wszystkie. Wczoraj wiernie stali pod bramami Spodka już na kilka godzin przed ich otwarciem. Najwytrwalsi pierwsi weszli do hali i zaraz wbiegli na płytę, by stanąć pod barierkami i mieć do swoich idoli jak najbliżej. Prawie wszyscy ubrani na czarno - ten image zespół zapoczątkował już w latach 80. - chóralnie skandowali nazwę zespołu i śpiewali teksty ulubionych piosenek.

Aż dziewięć tirów wwiozło do Spodka sprzęt ważący ponad 20 ton, w trzech autokarach wjechała ponadsiedemdziesięcioosobowa ekipa techniczna. Zespół przyleciał na lotnisko w Pyrzowicach samolotem i po godz. 17 był już w Spodku.

Przed Anglikami z Depeche Mode zagrała nowojorska grupa The Bravery. - Wiemy, że fani DM są wymagający, ale jak dotąd wszędzie w Europie i Stanach przyjmowali nas ciepło. Mam nadzieję, że tu też tak będzie - powiedział nam przed koncertem klawiszowiec John Conway. Nie było źle. The Bravery zagrali prawie pół godziny, a tłum okazał pobłażliwą aprobatę. Nie było tańców, ale każdej piosence towarzyszyły oklaski, w miarę krótkiego koncertu coraz większe. Ale zaraz potem zaczęło się skandowanie: "Depeche Mode! Depeche Mode!". Zespół wyszedł na scenę o godz. 21, a tłum skandował jego nazwę po każdym utworze. Kosmiczna scena, rewelacyjne wizualizacje, idealne brzmienie. Koncert trwał dwie godziny. Zespół zagrał piosenki z niemal wszystkich swoich płyt. Najgoręcej przyjmowano klasyczne hity: "Behind The Wheel", "Never Let Me Down Again", "Enjoy The Silence", "Personal Jesus", "I feel You", "A Question Of Time", ale też dyskotekowe "Just Cant Get Enough". Na sam koniec zespół zagrał intymną balladę "Goodnight Lovers". Większość utworów zagrana została ostro, wręcz garażowo. To dlatego, że Gore przede wszystkim grał na gitarze, a tylko kilka piosenek na klawiszach. Znamienne, że jego syntezatorowa konsola była ruchoma - stała na scenie tylko gdy była potrzebna, później zjeżdżała i muzyk miał miejsce na tańce z gitarą.

Koncert był piękny, pełen krańcowo różnych, ale zawsze maksymalnie sugestywnych klimatów. Fani śpiewali wszystkie teksty, głośnym aplauzem nagradzali sceniczne szaleństwa Davida Gahana i Martina Gorea . Bliskość między zespołem a publicznością była wręcz namacalna.
  
Re: Newsy
PostWysłano: Czwartek, 20 Kwietnia 2006, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]
Koncertowa seria Depeche ModeWzorem Pearl Jam, grupa Depeche Mode zamierza wydać płyty dokumentujące koncerty z trwającej trasy.

Zapisy 50 występów ukażą się jako limitowana seria podwójnych albumów oraz w formie odpłatnych plików do ściągnięcia. Materiał na pierwsze wydawnictwo zarejestrowany zostanie podczas show, który odbędzie się 27 kwietnia w "Shoreline Amphitheate", w Kalifornii. Krążki z nagraniami wzbogacone będą o książeczki ze zdjęciami wykonanymi przez Antona Corbijna.

Przypomnijmy, że 9 czerwca zespół Depeche Mode ponownie zawita do Polski. W ramach promocji albumu "Playing The Angel" z października 2005 roku, formacja wystąpi na stadionie Legii w Warszawie. W roli supportu zobaczymy Pati Yang i Timo Maasa.

onet.pl
  
Re: Newsy
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]
Depeche Mode z Live Here Now


Grupa Depeche Mode postanowiła wydać płyty z zapisem 50 koncertów. Pomoże im w tym firma Live Here Now, która sfilmuje ich występy.

Live Here Now zajmie się też wydaniem wszystkich koncertów na płytach CD. Będzie je można kupić na oficjalnej stronie internetowej zespołu. Dostępne będą w wersji cyfrowej, gotowej do pobrania z Internetu wraz z plikami graficznymi oraz pod postacią ekskluzywnego zestawu dwóch płyt CD.

Dodatkowo w zestawach znajdą się zdjęcia Antona Corbijna.

Materiał na pierwsze wydawnictwo zarejestrowany został podczas show, który odbył się 27 kwietnia w "Shoreline Amphitheate", w Kalifornii.

Przypomnijmy, że 9 czerwca zespół Depeche Mode ponownie zawita do Polski. W ramach promocji albumu "Playing The Angel" z października 2005 roku, formacja wystąpi na stadionie Legii w Warszawie. W roli supportu zobaczymy Pati Yang i Timo Maasa.

onet.pl
  
Re: Newsy
PostWysłano: Niedziela, 14 Maj 2006, 06:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
DEPECHE MODE: Dave Gahan Stracił Głos
Grupa Depeche Mode odwołała koncert w Chicago

Koncert w Chicago miał się odbyć 11 maja, ale już dzień wcześniej, podczas występu w Kansas City, Gahan miał problemy ze śpiewem. Grupa zakończyła koncert po zagraniu zaledwie ośmiu utworów. Problemy Dave'a z głosem rozpoczęły się jeszcze podczas występów w Meksyku.

9 czerwca Depeche Mode zagra na stadionie warszawskiej Legii.

http://www.cgm.pl
  
Re: Newsy
PostWysłano: Sobota, 18 Listopada 2006, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
"The Best Of" już w sklepach
12.11.2006

Choć oficjalna data premiery składanki podsumowującej najlepsze hity w wykonaniu Depeche Mode "The Best Of - Volume 1" to 13 listopada, w polskich sklepach wydawnictwo to pojawiło się już w piątek. Tym razem obyło się bez problemów i już na starcie dostępne były obydwie wersje albumu, zarówno ta zawierająca tylko jedną płytę CD (18 utworów), jak i wersja limitowana, która oprócz CD zawiera DVD z 23 teledyskami grupy oraz półgodzinnym filmem podsumowującym karierę Depeche Mode. Materiał ten możecie obejrzeć za pośrednictwem Internetu: link dla posiadaczy Windows Media Player, link dla posiadaczy QuickTime. Nowe wydawnictwo promował singiel "Martyr", o szczegółach na temat poszczególnych wersji "The Best Of" możecie poczytać w naszym dziale DYSKOGRAFIA.

http://www.depechemode.pl/

drunken_smilie.gif

Tracklista gicik, tylko brakuje "I Want It All" - najpiękniejsza pieśń by DM. I kto myślał, że Gahan kiepsko pisze? tongue.gif Oczywiście Martin. zly.gif eusa_wall.gif
  
Re: <little_wild_girl> Newsy
PostWysłano: Sobota, 18 Listopada 2006, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
Depeche Mode najlepsi w MTV! [UAKTUALNIONE]
03.11.2006

Mało kto wierzył w tą nagrodę, a jednak się udało. Podczas dzisiejszej ceremonii rozdania nagród europejskiego oddziału MTV, która odbyła się w Kopenhadze, w kategorii grupa roku 2006 wyróżnienie przypadło właśnie Depeche Mode! DM pokonali nominowanych w tej samej kategorii The Black Eyed Peas, Red Hot Chili Peppers, The Pussycat Dolls i Keane. Nagrodę w imieniu zespołu odebrał Andy Fletcher, któremu na widowni towarzyszyli Jonathan Kessler i Daniel Miller. Andy stwierdził, że był to wspaniały rok dla Depeche Mode i podziękował fanom za wsparcie. Film obrazujący wręczenie nagrody znaleźć możecie już na oficjalnej stronie grupy, a dokładniej tutaj.

http://www.depechemode.pl/

Warto dla tego filmiku istalować Quick Time'a? A zresztą nie wiem, i tak ni mogę otworzyć tego filmika. O, nie warto, nie było tam Gahana, z tego co tam pisze. cool.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Sobota, 18 Listopada 2006, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
I jeszcze tylko jeden niusik dla uzupełnionka. wink.gif

Rok wakacji dla Depeche Mode
02.11.2006

Przy okazji wizyty w Danii związanej z galą MTV European Music Awards, Andy Fletcher dał się namówić na krótki wywiad na potrzeby tej stacji. Fletch stwierdził w nim, że na razie zespół nie ma żadnych planów związanych z kolejnymi wydawnictwami Depeche Mode i po wyczerpującej trasie koncertowej wszyscy udali się na zasłużone wakacje, które potrwać mają przynajmniej rok. Co będzie później pokaże czas...

http://www.depechemode.pl/news_archiwum.html?id=761

No straszne. doubt.gif Po tym co pokazali na PTA chyba wyrzygam z tęsknoty. ( eusa_eh.gif ) Ich najlepsza płyta i to ona tak naprawdę mnie w końcu ruszyła. drunken_smilie.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
Dave Gahan: "Nikt Nas Nie Zauważa"

Wokalista grupy Depeche Mode żali się na brak zainteresowania w Wielkiej Brytanii

W ostatnim wywiadzie dla gazety "The Sun", Gahan stwierdził ze smutkiem, że jego macierzysta formacja nie ma należytego uznania w rodzinnym kraju.

"Nie rozumiem tego. Jesteśmy brytyjską grupą, istniejemy od wielu lat i odnosimy sukcesy. Ale nikt tego tutaj nie zauważa i to boli".

"Musimy tutaj toczyć walkę, aby znaleźć uznanie za to, co do tej pory zrobiliśmy. Jesteśmy dziwnym zespołem, którego ludzie nie potrafią zakategorować. Nie pasujemy do rocka, nie pasujemy do popu".


http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=29161807&PHPSESS ID=9797e4891cccab252a5f3d5e20457295
  
Re: Newsy
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
Ja tego faceta nigdy nie pojmę.

Przeczytałam już większość wywiadów z DM (na dm.pl ofkors cool.gif) i, jeżeli chodzi o wypowiedzi Dave'a, nie mogę ich zaklasyfikować do żadnej kategorii. Zawsze, gdy trafiam na jego ripostę, głowię się i głowię. No cóż, patrząc na jego życiorys - z jednej strony króliki Bugsy, tatuaże i inne takie, a z drugiej wielka uczuciowość. Dalej mamy też pomysł o zamontowaniu sobie kolczyka w okolicach moszny, a jeszcze dalej - troskę o przyszłość dzieci wyrastających w tym samym środowisku, co on. shock.gif Huligaństwo i liceum plastyczne... Takie przeciwieństwa można mnożyć do woli.

No cóż, zawsze dogadywałam się lepiej z matkami niż z ich synami. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Newsy
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
No i go już pojęłam. lol.gif

"Lubiłem zajęcia ze sztuki. Facet, który je prowadził, był spoko. Pozwalał nam palić papierosy"

Cytat z książki "Obnażeni".
  
Re: Newsy
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
Depesze Się Zlecą

Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Fanów zespołu Depeche Mode w Bytomiu

Zlot jest organizowany przez bytomski fan-club zespołu. Odbędzie się 10 lutego 2007 roku w klubie Forte przy ul. Dworcowej 6.

Całonocna impreza będzie wypełniona fantastyczną atmosferą i muzyką zespołu Depeche Mode. Na parkiecie głównym muzyka i projekcje video oraz muzyczne akcenty w klimacie Synth-Pop/EBM czyli POWER do samego rana. Muzyke serwować będą: JAMES - Warszawa, MARO - Chorzów, ICE - Bytom.

W sali na dole: największa kolekcja vinyli w południowej Polsce i mixy, remixy tylko z czarnych płytek czyli DM bardzo ciekawie i troszkę inaczej. Muzykę prezentować będzie Marczello - Bytom.

W czasie imprezy sporo niespodzianek. Jako że impreza w terminie około walentynkowym, dodatkowe atrakcje dla zakochanych.

www.set.darknation.pl

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30811830
  
Re: <Pyza U2> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 06 Lutego 2007, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
Depeche Mode: "Violation Tour" Na DVD?


Wytwórnia Mute planuje wydać DVD i album koncertowy z zapisem pamiętnej trasy Depeche Mode promującej album "Violator"

Projekt jest obecnie w fazie wstępnego planowania. Problemem może być jakość materiału video, nie odpowiadającego obecnym standartom. Realizacja projektu jest również uzależniona od tego, czy Martin Gore i Dave Gahan planują nagrać kolejne, solowe albumy.

Tymczasem 26 marca ukażą się dwupłytowe reedycje albumów "Black Celebration" (1986) i "Construction Time Again" (1983).


http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30812020&PHPSESS ID=fe8687dcb64e15a54a1cf70cffbedde9
  
Re: Newsy
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]
Depeche Mode: Najlepsze Klipy Na DVD

26 marca do sklepów trafi nowe DVD Depeche Mode zatytułowane "The Best Of Videos Volume 1"

Na DVD trafiły 22 teledyski oraz krótki film, charakteryzujące się wyjątkowym artyzmem. Wśród dzieł najbardziej nowatorskich i najznakomitszych reżyserów w branży znalazły się prace wizjonera Antona Corbijna (współpracującego zawodowo z zespołem od dwudziestu lat), a także Clive'a Richardsona, Stephane'a Sednaoui, Petera Care, Briana Griffina, Johna Hilcoata oraz Uwe Flade.

Fanów z pewnością ucieszy fakt, że tego samego dnia na rynku ukażą się również reedycje albumów Depeche Mode: "Construction Time Again" i "Black Celebration " w wersji CD oraz CD&DVD.

"The Best of Videos":

1. Just Can't Get Enough (Single Version) 3:43
2. Everything Counts (Single Version) 3:59
3. People Are People (Single Version) 3:40
4. Master And Servant (Single Version) 3:48
5. Shake The Disease (Single Version) 4:48
6. Stripped (Single Version) 3:45
7. A Question Of Time (Single Version) 4:05
8. Strangelove (Single Version) 3:47
9. Never Let Me Down Again (Single Version) 4:25
10. Behind The Wheel (Single Version) 4:13
11. Personal Jesus (Single Version) 3:46
12. Enjoy The Silence (Single Version) 4:36
13. I Feel You (Single Version) 4:35
14. Walking In My Shoes (Single Version) 5:03
15. In Your Room (Single Version) 4:50
16. Barrel Of A Gun (Single Version) 5:28
17. It's No Good (Single Version) 4:18
18. Only When I Lose Myself (Single Version) 4:14
19. Dream On (Single Version) 3:42
20. I Feel Loved (Single Version) 3:37
21. Enjoy The Silence '04 (Single Version) 3:25
22. Precious (Single Version) 4:11
23.The Best Of Depeche Mode, film 30:12


http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30812085
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
Jestem dziewczynką i muszę mieć równo posty.

Best Of Volume 2?
26.03.2007

Pod szyldem oficjalnej strony Depeche Mode nieoficjalnie pojawiła się podstrona zapowiadająca drugą część składanki "Best of" - bestof2.depechemode.com. Ukazanie się krążka zapowiadane na 14 maja usprawiedliwiane jest prośbami fanów. Tracklista wydawnictwa ma jednak niewiele wspólnego z największymi dokonaniami zespołu. Znalazły się na niej między innymi takie pozycje jak "Uselink", "Are people people", "Lovetheme", "Interlude #2 - Crucified", "Sibeling" oraz bonus w postaci remiksu "It's called a heart'07". Fakty te w połączeniu ze zbliżającym się 1 kwietnia prowadzą do oczywistych wniosków.

depechemode.pl
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
Dave otwiera restaurację?
26.03.2007

Przed paroma dniami z obozu zespołu dotarła dość zaskakująca informacja jakoby Dave Gahan miał już wkrótce otworzyć w Nowym Jorku własną restaurację o nazwie the bitter apple, pochodzącej wprost od tytułu utworu z jego pierwszego, solowego albumu. Pojawiła się strona lokalu - thebitterapple.com a także poświęcony mu kącik na MySpace - myspace.com/thebitterapple. The bitter apple miałoby zostać otworzone 7 czerwca a otwarcie miałby uświetnić Martin Gore i Andy Fletcher w roli DJ'ów! Własne śledztwo w tej budzącej wiele wątpliwości sprawie przeprowadził serwis Side-Line. Jak się okazało domena thebitterapple.com została zarejestrowana przez webmastera oficjalnej strony DM zaledwie 18 marca, co jest dość późnym terminem, jeśli chce się startować z większym interesem już dwa i pół miesiąca później. Gdy Side-Line skontaktowało się z serwisem OpenTable.com, wymienionym na stronie restauracji jako instytucją przyjmującą on-line zamówienia miejsc otrzymało w odpowiedzi iż firma nie ma z tym nic wspólnego i nawet nic o tym nie wie. W godzinę po opublikowaniu artykułu na S-L wszelkie wzmianki o OpenTable.com zniknęły z thebitterapple.com. Czyżby to był tylko wczesny żart na 1 kwietnia? Jeśli tak to pewnością nie wszystkim będzie do śmiechu - niektórzy fani już wykupili bilety lotnicze do Nowego Jorku na dzień otwarcia aby tylko być na miejscu.

depechemode.pl

http://f.heh.pl/forum57.html

eusa_naughty.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2007, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
little_wild_girl :

Tracklista gicik, tylko brakuje "I Want It All" - najpiękniejsza pieśń by DM. I kto myślał, że Gahan kiepsko pisze? tongue.gif Oczywiście Martin. zly.gif eusa_wall.gif


Nie no, najlepsza to nie, ale lubię takie klimaty... crazy.gif wink.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 28 Marca 2007, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]
Ćwierćwiecze LP3 jeszcze bardziej depeszowe
28.03.2007

Depeche Mode po raz szósty pojawiło się na składance z okazji 25 lat Listy Przebojów radiowej Trójki. Kompilację przebojów z roku 2002 otwiera "Freelove", które w podsumowaniu rocznym na LP3 także zajęło pierwsze miejsce. Utwór spędził na liście łącznie trzydzieści cztery tygodnie w tym osiem w pierwszej trójce (dwa razy na szczycie).

depechemode.pl
  
Newsy
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010