Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Konfiguracja routera/AP ZyCOM ZyXel ZyAir B-2000
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Konfiguracja routera/AP ZyCOM ZyXel ZyAir B-2000
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Steffen
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #5048

[ Osobista Galeria ]

Witam.
Mam problem,a mianowicie kupiłem router ZyAir B-2000,podłączyłem do neta i prądu,wszystko działa.OK,ale jak go skonfigurować?W instrukcji na płycie dołączonej do sprzętu (po angielsku) każą mi najpierw coś zrobić w panelu sterowania (chociaż opcji tej znaleźć nie mogę),mam chyba zmienić IP?No i potem wpisać IP w przeglądarce 192.168.1.1 .Wtedy przejdę na stronę,gdzie będę mógł się zalogować,i skonfigurować router,ale tego zrobić nie mogę!Proszę,pomóżcie mi...

P.S.Zainteresowanym prześlę instrukcję na maila.

Konfiguracja routera/AP ZyCOM ZyXel ZyAir B-2000
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010