Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M. -> ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ark7
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #4912

[ Osobista Galeria ]

To chyba taki tradycyjny temat na forach o zespołach muzycznych.
Piszcie!!! Najlepiej z wyjasnieniem!!

A to moje:

płyta----> Fables of the reconstruction- według mnie to chyba najbardziej niedoceniona ( obok New Adventures...) płyta R.E.M. Strasznie smutna i depresyjna, powinna mieć nalepkę SŁUCHAĆ KIEDY JEST CI ZA WESOŁO.
Ale Takie nagrania jak "driver 8" albo "maps and legends" sprawiają że moge jej słuchać cały czas

Piosenka----> At my most beautiful- tutaj wybór był najtrudniejszy ponieważ R.E.M mają wiele świetnych piosenek ( dla mnie wszystkie;) )
ale zdecydowałem się właśnie na piosenke z płyty UP dlatego że poprostu pikna jest;)

Teledysk----> Imitation of life- za pomysł...... krótko ale to mówi wszystko

PISZCIE!!!!!!!!

Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Środa, 03 Maj 2006, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #4466

[ Osobista Galeria ]

Moje ulubione teledyski to do piosenek:
*Animal
*Imitation of Life

Co do ulubionej piosenki i płyty... hmmm
ciężko wybrać... wink.gif

PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 03:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3561

[ Osobista Galeria ]

Life's rich Pageant/Leave/Nightswimming cool.gif

Re: <gevenkaven> ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #6103

[ Osobista Galeria ]

Płyta - Murmur ! bezapelacyjnie i stanowczo. Powiem więcej - żadna inna płyta R.E.M. do pięt tej nie dorasta ( to oczywiście moje zdanie ).

Utwór - pomijając oczywistości ( czyli wszystko z Murmur ) hmmm... Drive - z sentymentu.

Na teledyskach R.E.M się nie znam, widziałem tylko Losing My Religion, fajny.

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3561

[ Osobista Galeria ]

JustinHawkins :
Płyta - Murmur ! bezapelacyjnie i stanowczo. Powiem więcej - żadna inna płyta R.E.M. do pięt tej nie dorasta ( to oczywiście moje zdanie ).

popiera je cała masa krytyków, która się tak jarała tym longiem ale jak dla mnie to jest fajny no ale za bardzo zamamrotany smile.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #6103

[ Osobista Galeria ]

gevenkaven :
[..]
popiera je cała masa krytyków, która się tak jarała tym longiem ale jak dla mnie to jest fajny no ale za bardzo zamamrotany smile.gif

Po pierwsze - słusznie się jarała :) a po drugie wydaje mi się, że jednak większym uwielbieniem cieszy się Automatic For The People - który to album jest dla mnie z deka przereklamowany.

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3561

[ Osobista Galeria ]

ciężko się z tym nie zgodzić
bo Automatic prócz 3-4 kawałków to zwykłe nudy a takie noty pewnie ze względu na swietną koniunkturę po Out of Time lol.gif

PostWysłano: Sobota, 13 Maj 2006, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #3558

[ Osobista Galeria ]

Ulubionej płyty to właściwie nie mam...
Ale jeśli idzie o piosenkę i video to jak dla mnie "E-bow the letter" jest the best.
Nie potrafię uzasadnić...
Jakoś mnie ta piosenka łapie za serce. smile.gif

PostWysłano: Sobota, 20 Maj 2006, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #5129

[ Osobista Galeria ]

Ulubiony teledysk.. hmm :)
BAD DAY
nie trzeba tłumaczyć dlaczego :))

PostWysłano: Czwartek, 21 Września 2006, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sztacheta
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #6505

[ Osobista Galeria ]

Hello :)

To ja tak, na początek :) Ja tutaj nowa jestem to w ogole moj pierwszy post jest :P

a do tematu :)

Piosenka: Electrolite, (szczególnie wersja unplugged)
Płyta: Around the sun
Teledysk: Bad Day :)

Dziekuję za uwagę :)

ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M.

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010