Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> czy mogę uzyskać zaświadczenie o niekaralności wcześniej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
czy mogę uzyskać zaświadczenie o niekaralności wcześniej
PostWysłano: Piątek, 16 Września 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jet
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5098
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




10 lat temu ktoś mnie namówił na poświadczenie nieprawdy po 8 latach przyszedł policjant, potem prokurator no i kara rok w zawieszeniu na 3 lata i grzywna, jakaś głupota z przed lat teraz problem, człowiek który mnie namówił poszedł siedzieć na długie lata, oprócz mnie namówił jeszcze innych ok 50 osób wszyscy dostali podobne kary, co mam teraz zrobić , jestem pilotem staram się o pracę w bardzo dobrych liniach, pracowałem na tę szansę przez wiele lat, szkoliłem się, uczyłem potrzebuję tego zaświadczenia.
  
Re: <jet> czy mogę uzyskać zaświadczenie o niekaralności wcześniej
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Markiz32
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5704
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




Do czasu skazania prawomocnym wyrokiem Sądu masz czystą kartotekę...
  
Re: czy mogę uzyskać zaświadczenie o niekaralności wcześniej
PostWysłano: Wtorek, 25 Lipca 2006, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cornelius
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6423
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




wyrok się uprawomocni w momencie kiedy zostanie odwieszony?bo mam podobną sytuację.tlko że dostałem 10 miesięcy odsiadki na 4 lata zawieszenia.
  
czy mogę uzyskać zaświadczenie o niekaralności wcześniej
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010