Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Kupiany wątek... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Marek D.> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




ja moge obiecac jedno ... już nigdy w życiu nie napisze o kupie na plecach eusa_naughty.gif ... a po bandzie i tak jeździć nie potrafię więc tu jestem spokojna lol.gif
  
Re: <bzzz> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde już napisałaś smile.gif
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
ja moge obiecac jedno ... już nigdy w życiu nie napisze o kupie na plecach eusa_naughty.gif ... a po bandzie i tak jeździć nie potrafię więc tu jestem spokojna lol.gif

Rozumiem, że o kupie w innych miejscach ciała będziesz walić bez krępacji smile.gif
  
Re: <Zed> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na przykład w jakich miejscach?
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
bzzz :
ja moge obiecac jedno ... już nigdy w życiu nie napisze o kupie na plecach eusa_naughty.gif ... a po bandzie i tak jeździć nie potrafię więc tu jestem spokojna lol.gif

Rozumiem, że o kupie w innych miejscach ciała będziesz walić bez krępacji smile.gif


musze przyznac jedno Kolega Zed ma Z###### poczucie humoru lol.gif eusa_clap.gif
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Rozumiem, że o kupie w innych miejscach ciała będziesz walić bez krępacji smile.gif[/quote]



hmm ... na pewno walić ją będę w miejscach dlań przeznaczonych ... jest to inne ciało ... twarde... najczęsciej białe... noo chyba że drzewiane...
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
Rozumiem, że o kupie w innych miejscach ciała będziesz walić bez krępacji smile.gif




hmm ... na pewno walić ją będę w miejscach dlań przeznaczonych ... jest to inne ciało ... twarde... najczęsciej białe... noo chyba że drzewiane...[/quote]

DREWNIANE, Basiu, DREWNIANE. Ja rozumiem, że w małej wiosce pod Wieliczką to jeszcze sławojki stoją, a???
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger :
bzzz :
Rozumiem, że o kupie w innych miejscach ciała będziesz walić bez krępacji smile.gif




hmm ... na pewno walić ją będę w miejscach dlań przeznaczonych ... jest to inne ciało ... twarde... najczęsciej białe... noo chyba że drzewiane...


DREWNIANE, Basiu, DREWNIANE. Ja rozumiem, że w małej wiosce pod Wieliczką to jeszcze sławojki stoją, a???[/quote]

Sławojki? lol.gif
Nie przeceniaj tamecznej cywilizacji wink.gif
  
Re: <Zed> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tamecznej? To Basia mieszka na Tamce??? Sorki, ale nie orientuję się w tej podkrakowskiej geografii. Znam tylko trochę Jurę Krakowsko-Częstochowską i częstochowskie rymy cool.gif
  
Re: <Berger> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




się przyczepili nooo kurka jedna...
dobra niech Wam będzie ... takie które drzazgi dawają...lol.gif i oczywiście u mnie na wsi takich nie ma ... kiedys bywały ... ale przeszły w zapomnienie... którego nawet ja nie pamiętam ... czy jakoś tak cool.gif
a od mojej wioski to wara !!!!! lol.gif
  
Re: <Berger> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tamecznej czyli tamtejszej głombie nieoczytany.
To z literatury jest poważnej.
Ale autora nie wskażę, bo wiesz... ze znanych nazwisk to mi tylko Altzheimer po głowie chodzi lol.gif eusa_wall.gif
  
Re: <bzzz> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




W zapomniejie przeszły bo nawet to ludziska roz... walili lol.gif
A wara to mi wisi wink.gif
  
Re: <Zed> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Altzheimer to był ten Niemiec, przez którego mam wiecznje kłopoty z pamięcią?
Basiu, przysięgam uroczyście, że bardzo szanuję Twoją wioskę!!!
  
Re: <Berger> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wszyscy Basię kochamy więc nie musisz się tak pucować eusa_liar.gif
  
Re: <Zed> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W końcu to ,,nasza Basia kochana" smile.gif
A pucuję tylko chatę co sobotę.
  
Re: <Berger> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wstydziłbyś się confused.gif
Tylko chatę eusa_sick.gif
Ja to jeszcze pod pachami.
I gdzie indziej raz w miesiącu.
  
Re: <Zed> Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Gdzie indziej przeca samo odpada wraz ze złuszczającym się naskórkiem!!! eusa_wall.gif
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Zed :
Wszyscy Basię kochamy więc nie musisz się tak pucować eusa_liar.gif


ja już całkowitą blondynką chyba jestem... bo z tego co zrozumiałam Berguś o mojej wsi mówił a nie o mnie...
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Berger :
W końcu to ,,nasza Basia kochana" smile.gif



taaa... jak "nasza szkapa"... czyli tak samo tylko do poczytania lol.gif
  
Re: Hej! Kto szlachta za Kmicicem! Hajda...
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Gdzie indziej przeca samo odpada wraz ze złuszczającym się naskórkiem!!! eusa_wall.gif




ooo... to tylko gdzie indziej ???? bo mi to wszędzie tak odpada...
  
Kupiany wątek...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010