Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Prośba o podpowiedź - problemy ze sprzętem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Prośba o podpowiedź - problemy ze sprzętem
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 08:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e w a
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5115
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam Was i jako fachowców, proszę pilnie o radę, podpowiedź, o pomoc. Co mam w kolejności zrobić w takiej sytuacji Chwilowo miałam komputer podłączony do zwykłego przedłużacza, kupiłam UPS i teraz podłączyłam do UPS komputer i monitor, komputer po włączeniu po chwili mrugnął krótko i poczułam swą topionego plastiku, odłączyłam, śmierdzi to wejście w komputerze, z którego się podłącza kabel komputera do prądu. I Komputer się już nie włącza (czujnik monitora zaświeca się). Mam bardzo terminową pracę, co robić ???! Podpowiedzcie mi dobrzy ludzie, kto to może naprawić. Nigdy nie miałam takiego przypadku, czy w ogóle baza danych jest do uratowania? - Ewasad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: Prośba o podpowiedź - problemy ze sprzętem
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Jeśli maszyna nie daje żadnego znaku życia to ewidentnie zasilacz padł. I teraz na dwoje babka wróżyła - tanie podłe zasiłki wyzionąwszy ducha potrafią czasem zabrać ze sobą na drugą stronę połowę kompa (u mnie onegdaj pamięci padły i dodatkowo procesor i dysk dostały po pupie). Ale bez krakania. Wsadzić inny zasilacz i sprawdzić czy ustrojstwo gada.
  
Prośba o podpowiedź - problemy ze sprzętem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010