Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Zooropa - najlepszy utwór Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

the best song:)
Zooropa
16%
 16%  [15]
Babyface
3%
 3%  [3]
Numb
5%
 5%  [5]
Lemon
25%
 25%  [24]
Stay (Faraway so close!)
31%
 31%  [29]
Daddy's gonna pay for your crashed car
3%
 3%  [3]
Some days are better than others
1%
 1%  [1]
The first time
7%
 7%  [7]
Dirty Day
5%
 5%  [5]
The Wanderer
1%
 1%  [1]
Wszystkich Głosów : 93

Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Ciekawi mnie jaki kawałek na zooropie zasługuje wg Was na miano najlepszego i dlaczego, i co w ogóle sądzicie o tym albumie?? Albumie "przypadku" jak twierdzą złośliwcy confused.gif choc wydaje mi sie ze to wartosciowe wydanie, całośc ma fajny troche 'nierealny' klimat, sporo elektroniki:) Na uwage zasługuje 'Numb' spiewany przez Edge'a i 'The Wanderer' z Johnnym Cashem biggrin.gif Bardzo często wracam do tej płyty redface.gif
Moj głos poszedł na... Babyface wink.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PINK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2405
Posty: 165


[ Osobista Galeria ]




O, zupłenie zapomniałem załozyć temat o tym albumie redface.gif
Bez namysłu zagłosowałem na twór tytułowy, który uważam za jeden z najlepszych w całej twórczosci U2. Uwielbiam "Numb', "Dirty Day", Some days are better then other...kurcze ja chyba lubię cały album:) takze niemogę sie zgodzić z recenzentami, którzy wytykają jego 'przypadkowośc' wolę taki przypadek niż przeprodukowany "HTDAAB".....
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




PINK :
wolę taki przypadek niż przeprodukowany "HTDAAB".....

dobrze powiedziane eusa_clap.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




ta plyte najczesciej zabieram ze soba na wedrowki po "miescie" ( ? ).
moj glos poszedl na '"Lemon", ponieważ do tej piosenki najlepiej dostosowuje rytm marszu lol.gif ale ogolnie to lubie wszystkie utwory.
Przy tej plycie zwrocilam wieksza uwage na perkusje w "Daddy's gonna pay for your crashed car", i na na bas w "Some days are better than others" smile.gif
no i oczywieście chcialabym sie znaleźć w takiej jutowej "Zooropie" wink.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Zaglosowalem na Stay,ale poza tym bardzo lubie Babyface,Numb,Lemon i Dirty Day.Te piosenki z tej plyty lubie najbardziej,ale ogolnie plyta dobra,choc slucham raczej tych wymienionych,do reszty wracam rzadko.
  
Re: <Stalówka> Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Z tej świetnej płyty najbardziej lubię Lemon. Nie podoba mi się jedynie The First Time.
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marti
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3403
Posty: 37


[ Osobista Galeria ]




Zooropa to moja druga najukochańsza płyta (po Achtung Baby). W tej rzekomej przypadkowości utworów jest metoda.
W ankiecie zaznaczyłam Lemon, choć uwielbiam też Stay, Zooropę, First Time. Lemon zawsze przywraca mi dobry nastrój, no i poza tym zrobiono do niego świetne video.
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




chciałam zauwazyc ze w ankiecie brakuje the wanderer eusa_eh.gif


no, a glos moj poszedl na dirty day, bo to fajna piosenka wink.gif serio to nie moglam sie zdecydowac, bo lubie wszystkie.
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ja również postawiłem na Lemon. Ten utwór jest bowiem świetną kwintesencją całego albumu. Świetne, intrygujące i nowatorskie brzmienie.

Zoorpopa jest cudownym dzieckiem U2, chociaż trochę nieplanowanym. Płyta w której zespół pokazał swój wielki potencjał artystyczny, a w dodatku zrobił to w samym środku gigantycznej trasy koncertowej. Duch Zoo Tv bardzo jest odczuwalny na tej płycie. O jej wartości świadzy to, że zespół zgarnął nagrodę za najlepszy album alternatywny w 1993r.
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




ja postawiłam na Stay :) mam jakiś sentyment do tego utworu. poza tym ten teledysk... nie no genialny utwór :)
  
Re: <Bombel> Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




plyta jest wspaniala.

lemon eusa_clap.gif

stay eusa_clap.gif eusa_clap.gif

numb wink.gif biggrin.gif

no i utwor tytulowy , wielkie dzielo!!!
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Płyta Zooropa jest przez wielu niedoceniana, a niesłusznie. Wiadomo, że nie może się równać z The Joshua Tree czy Achtung Baby, ale to świetny krążek! Utwory takie jak Babyface, Lemon, Stay są bardzi dobre. Każdy z nich jest na mojej osobistej liście wysoko. (a głos oddałem na pierwszą z nich cool.gif )
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Września 2005, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3819
Posty: 102


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
ja postawiłam na Stay :) mam jakiś sentyment do tego utworu. poza tym ten teledysk... nie no genialny utwór :)


Całkowicie popieram i tak samo obstawiam. Stay - piękny, charakterystyczny, głęboki !!!!!!

Green light, Seven Eleven.....
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2243
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




Zaglosowalam na STAY...Utwor, ktory mi sie (wiadomo- niewiadomo czemu wink.gif )milo kojarzy... wink.gif . Lubie tez Babyface...Zainteresowani wiedza czemu wink.gif .Nie rozpisuje sie za bardzo, bo jest juz zbyt pozno , a moja wena tworcza wyczerpala sie na dzien dzisiejszy wink.gif Dobranoc smile.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




płyta może faktycznie przypadkowa, jak skakanie po kanałach ZooTv, ale ja też wolę taką nierówność i przypadkowość od nadmiernego wygładzenia...

trudny wybór 'naj naj naj' między Lemon a Stay, no ale powiedzmy, że za teledysk będzie cytryna, a za piosenkę - tak daleko, tak blisko... (i za Anioły, nie tylko nad Berlinem)

Just the bang and the clatter
As an angel hits the ground
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Lemon i tu mój głos - klimat który poprawi humor nawet największemu gburowi

Stay - za teledysk z Aniołami :)

PS. nic dodać nic ująć, wasze wypowiedzi zgadzają się z moimi więc nie będe się powtarzała
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
Płyta Zooropa jest przez wielu niedoceniana, a niesłusznie. Wiadomo, że nie może się równać z The Joshua Tree czy Achtung Baby, ale to świetny krążek!


Nie może się równać bo to zupełnie "inne światy", swoją drogą na początku lat 90-tych fani u2 musieli być wystawieni na niezłą próbę bo Achtung Baby była rewolucją w stosunku do poprzednich płyt a Zooropa to dopiero shock.gif. Mam tą płytę od paru miesięcy i za każdym razem kiedy ją słucham jestem w szoku shock.gif ... no może trochę wink.gif.

Ja zagłosowałem na Daddy's gonna pay... smile.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




daddy's with you wherever you are.... mój faworyt, chociaz po pietach depczą mu stay, lemon, numb (co za klip!!!), some days... etc
zooropa - mój ostatni wielki "usypiacz" ;)
wspaniała płyta, klimatycznie zupełnie niepodobna do AB
moim zdaniem, czuć na niej przesmak POPu...
najmniej poznany utwór to first time - jakos nie umiem sie przekonac
napewno zooropa nie jest jedna z najslabszych plyt, dla mnie trzyma sie w scislej czolowce!!!
poza tym, te urocze cętki na wierzchu płyty lol.gif eusa_clap.gif
  
Re: Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ja obstaiwam na Lemon i Stay ale zaglosowalam na Stay bo to jeden z moich ulubionych utworow U2 ja osobisice nie lubie Zooropy procz tych dwoch piosenek nie slucham jej w ogole moim zdaniem pospieszyli sie z tym nagraniem jej
  
Re: <martatea> Zooropa - najlepszy utwór
PostWysłano: Wtorek, 20 Września 2005, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




hmmm.... w sumie to chyba Lemon.
  
Zooropa - najlepszy utwór
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010