Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ?
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Na kogo zagłosujecie w wyborach parlamentarnych i prezydenckich?
Ciekawe jakie poglądy polityczne mają fani i fanatycy U2...


topic przeniesiony z forum Joshua
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Ciekawy temat. Szkoda że to nie ankieta bo byłoby od razu widać wyniki...

Osobiście będę głosował na Platformę Obywatelską i Donalda Tuska.

P.S. Jeszcze może kilka słów uzasadnienia.
1) korzenie PO tkwią w mojej "małej ojczyźnie", na Pomorzu
2) miałem okazję osobiście "poznać" kiedyś Pana Tuska i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie
3) ogólnie odpowiada mi liberalizm i podejście PO do gospodarki
4) jakoś im wierzę najbardziej
5) Sławomir Nowak, nr 2 na liście PO w Gdańsku to fan U2... smile.gif na jego stronie internetowej jest nawet zdjęcie z Chorzowa...
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




Pomijając fakt, że nie mam jeszcze praw wyborczych wink.gif Do polityki się nie mieszam wink.gif wink.gif Zresztą, jak ktoś słusznie zauważył, przed wyborami wydaje się, że coś rzeczywiscie zmieni się na lepsze i potencjalni przyszli Panowie Prezydentowie spełnią swoje obietnice. A kiedy jest już po wszystkim... wszystko wraca do normy doubt.gif doubt.gif

Ale jak wygra LPR - wyjeżdżam do Irlandii! cool.gif cool.gif tongue.gif
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Nie każdy fan U2 będzie miał możliwość głosowania.
Akurat wtedy będzie koncert Stinga, a to już wystarczający powód żeby nie wracać na weekend do rodzinnego domu gdzie jestem zarejestrowany.
Więc problem z głowy biggrin.gif
Kiedyś nawet sie interesowałem polityką, ale teraz jak widzę to nasze polityczne szambo gdzieś w TV to przerzucam na inny kanał.
Wtedy człowiek naprawdę staje sie bardziej uśmiechnięty, nabiera ochoty do życia ... biggrin.gif
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




Ja wyjezdzam jak wygra Samoobrona zreszta jak pewnie i wiekszosc narodu lol.gif lol.gif lol.gif , na szczescie patrzac na notowania to raczej pan L ma male szanse biggrin.gif

Ja na parlamentarne sie nie wybieram bo w Krakowie nie ma nikogo fajnego kto by mogl zasiasc gdzies wyzej, jesli chodzi o wybory prezydenckie to Tusk bo nie jest komuchem i jest chyba najlepsza opcja ze wszystkich cool.gif cool.gif cool.gif
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




polityka ???


choc z wyksztalcenia prawie politolog - to jakos mnie to nasze "piekielko" odrzuca od siebie !!!
i w dalszym ciagu nie wiem !!!

.... nie widac nikogo kto tak naprawde chcailby wziac odpowiedzialnosc za ten caly balagan .....


chyba blizej mi do liberalow !!!
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




maga213 :
bo nie jest komuchem i jest chyba najlepsza opcja ze wszystkich cool.gif cool.gif cool.gif


Nie zdradzając swoich preferencji wyborczych... Wydaje mi się, że jednak temat za dużo nie ma za dużo wspólnego z U2. Powyższy cytat wskazuje, że może się zamienić w bezsensowną kłótnię w sprawach nie dotyczących tego forum.
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Atomic Mario, jakby była nasza mała dzika dziewczynka na pewno by zrobiła z tym porządek... wink.gif


Ale tak małymi literkami maga - zgadzam się z Tobą ;)))
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :

Nie zdradzając swoich preferencji wyborczych... Wydaje mi się, że jednak temat za dużo nie ma za dużo wspólnego z U2. Powyższy cytat wskazuje, że może się zamienić w bezsensowną kłótnię w sprawach nie dotyczących tego forum.


Może i nie ma za dużo wspólnego z U2 (poza kandydatem PO w Gdańsku smile.gif ale tak sobie patrzę, że w godzinę od załozenia tematu miał on ponad 100 wyświetleń. Więc wydawałoby się, że jest to interesujący wątek... Szkoda że na te 100 wyświetleń było raptem z 10 postów, więc chyba nie "grozi" nam dyskusja ani nawet bezsensowna kłotnia...

coś mi się wydaje ze jedyną odpowiedzią na postawione w tytule pytanie będzie:

"Fani U2... [w przeciwieństwie do swojego idola, którego uwielbiają przy kazdej okazji w kazdym innym topicu]... politykę mają w d****"
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
Nie zdradzając swoich preferencji wyborczych... Wydaje mi się, że jednak temat za dużo nie ma za dużo wspólnego z U2. Powyższy cytat wskazuje, że może się zamienić w bezsensowną kłótnię w sprawach nie dotyczących tego forum.

Zgadzam się w zupełności, beznajdziejny temat, źródło kłótni i konflitów! Powinien jak najpędziej zniknąc z tego forum.
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
[..]



"Fani U2... [w przeciwieństwie do swojego idola, którego uwielbiają przy kazdej okazji w kazdym innym topicu]... politykę mają w d****"



eusa_clap.gif czytasz w moich myślach biggrin.gif
  
Re: <Ellen> Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Hmmmm...
Załozyłam ten temat, bo myślałam, że wśród fanów U2 sa ludzie, którym nie są obojętne sprawy naszego kraju. Udział w wyborach to nasz przywilej i obowiązek.
Narzekać jest łatwo, udział w wyborach może być krokiem, żeby coś zmienić. Możemy mieć wpływ na to, jacy ludzie będą sie pojawiać Wiadomościach przez najbliższe 4 lata (prezydent 5 lat). Dyskusja na temat polityki moim zdaniem nie musi być becelowa, bo sa ludzie, którzy potrafią na ten temat wyrażać swoje poglądy w kulturalny sposób. gdzie jak gdzie, ale na tym forum jest ich na pewno wielu.

Jesli nie chcecie tego tematu - można wyrzucić...
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




ja tez myslalam ze ten topic bedzie po to zeby kazdy kto chce mogl wyrazic swoja opinie na tematy polityczne ale nie znaczy to czy bedac po jednej lub drugiej stronie mielibysmy sie obrzucac blotem.do postu Atomic_Mario szlo gladko a teraz robi sie juz nie milo bo zaczal sie toczyc spor czy temat ma sens czy nie!!!! wg mnie ma
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




Trochę mnie dziwią wasze opinie że temat bez sensu i bez związku.
Jakoś kiedy Bono wypowiada się , czy też podejmuje działania stricte polityczne to większość z Was jest zachwycona i żywo to komentuje.
Dlaczego więc nie podyskutować o naszych preferencjach politycznych.
Moim zdaniem to ciekawe, jakie sympatie ( i antypatie) polityczne mają ludzie którzy nie tylko słuchają określonej muzyki, ale cenią osobę ze wszech miar rozpolitykowaną jak Bono.
Reasumując: U2 i polityka to bardzo pokrewne tematy.
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




niebieskawa :
Hmmmm...
Załozyłam ten temat, bo myślałam, że wśród fanów U2 sa ludzie, którym nie są obojętne sprawy naszego kraju. Udział w wyborach to nasz przywilej i obowiązek.
Narzekać jest łatwo, udział w wyborach może być krokiem, żeby coś zmienić. Możemy mieć wpływ na to, jacy ludzie będą sie pojawiać Wiadomościach przez najbliższe 4 lata (prezydent 5 lat). Dyskusja na temat polityki moim zdaniem nie musi być becelowa, bo sa ludzie, którzy potrafią na ten temat wyrażać swoje poglądy w kulturalny sposób. gdzie jak gdzie, ale na tym forum jest ich na pewno wielu.

Jesli nie chcecie tego tematu - można wyrzucić...


W pełni podpisuję się pod tym, co napisałas i bardzo ciesze się, że podjęłaś próbę poruszenia tego tematu na forum... Z przykrością stwierdam jednak, że znacznie lepiej "sprzedają" się tutaj posty wg szablonu (można go sobie wykorzystać w innych tematach, proszę bardzo):

WOOOOW!!!!!! [tutaj wstawiamy nazwę piosenki] TOO JEEST CZAAD !!!! ALLLEEE SUUPEEER !!!! NORMALNIE TERAZ TO ODJEEEECHAAAŁEEEM [albo ODJEEEECHAAAŁAAAM żeby nie było, że dyskrminacja]... eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




corso :
Trochę mnie dziwią wasze opinie że temat bez sensu i bez związku.
Jakoś kiedy Bono wypowiada się , czy też podejmuje działania stricte polityczne to większość z Was jest zachwycona i żywo to komentuje.
Dlaczego więc nie podyskutować o naszych preferencjach politycznych.
Moim zdaniem to ciekawe, jakie sympatie ( i antypatie) polityczne mają ludzie którzy nie tylko słuchają określonej muzyki, ale cenią osobę ze wszech miar rozpolitykowaną jak Bono.
Reasumując: U2 i polityka to bardzo pokrewne tematy.


I właśnie dlatego powstał ten temat... Ja rzuciałam hasło, ale nie określiłam swoich poglądów. teraz to uzupełniam (żeby temat pozostał tematem)

Zagłosuję na Tuska. nie wiem czy wezmę udział w wyborach parlamentarnych, bo mimo poparcia dla PO nie widze ludzi z mojego regionu, którzy mogliby godnie reprezentować ta partię i poglądy które ona reprezentuje.
Nie należę do PO, ale na dzień dziesiejszy wydaje mi się, że jest to partia, która ma najlepszym program. Studiuję politologię i trochę z obowiązku wiem sporo na ten temat.
  
Re: Jak zagłosuje fan U2...
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




redface.gif redface.gif

naprawiam swoj blad i powiem tak:)

to są pierwsze wybory w których będę mogła zagłosowac... niestety nadal nie wiem na kogo zagłosuje. wiem na kogo na pewno nie zagłosuje na:

Samoobrone- nie musze chyba tego nikomu tłumaczyć
LPR - teg oteż chyba nie:P
SdPL i SLD - bo przez 4 lata mieli władze w rękach i niewiele dobrego zdziałali
PSL
PiS bo opowiadaja sie za kara smierci czemu ja jestem zdecydowanie przeciwna. Po za tym nie lubię pana Kaczyńskiego za jego ykhmm zachowania jako prezydenta Warszawy.

no i co zostanie mi pewnie PO i PD ale bardziej przychylam się do PO bo w koncu wiem o nich jednak troche wiecej. Chociaz nei za bardzo rozumiem o co chodzi z tym cąłym podatkiem liniowym...
  
Re: Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ?
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego temat został przesunięty do Hyde Parku????
Chodzi o preferencje wyborcze fanów U2 uczestniczących w forum U2 - The Joshua, a nie ankietę dla internautów w ogóle.Był on tam jak najbardziej na miejscu z powodów o których pisałem wcześniej.
  
Re: Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ?
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




corso :
Dlaczego temat został przesunięty do Hyde Parku????
Chodzi o preferencje wyborcze fanów U2 uczestniczących w forum U2 - The Joshua, a nie ankietę dla internautów w ogóle.Był on tam jak najbardziej na miejscu z powodów o których pisałem wcześniej.


no właśnie... przeniesienie tematu pierwotnie przeznaczonego dla fanów U2 do Hyde Parku to pomyłka... zawierał on bowiem niuanse, które w tym momencie straciły zupełnie sens i swoja aktualność...
  
Re: Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ?
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
[..]



no właśnie... przeniesienie tematu pierwotnie przeznaczonego dla fanów U2 do Hyde Parku to pomyłka... zawierał on bowiem niuanse, które w tym momencie straciły zupełnie sens i swoja aktualność...


Czy osoba odpowiedzialna za to przenoszenie tematów mogłaby to wyjaśnić, a następnie przywrócić ten temat tam gdzie jego miejsce?
  
Jak będziesz głosował/głosowała w wyborach ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010