Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Charlie i fabryka czekolady
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Charlie i fabryka czekolady
PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie byl ktos juz na tym filmie?? ja chce sie wybrac i chcialam poznac opinie innych piszcie czy warto



ps: to moj setny post hihihi
  
Re: Charlie i fabryka czekolady
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Chciałam się wybrać, ale coś mi nie poszło i nie poszłam wink.gif
  
Re: Charlie i fabryka czekolady
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Był Ktos Na Tym Filmie ???? Warto Obejrzec???
  
Re: Charlie i fabryka czekolady
PostWysłano: Niedziela, 16 Października 2005, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




no ja anreszcie sie doczolgalam do kina i zobaczylam Charliego!!! poprstu odpadlam! film super naprawde! bardzo poprawia humor! uklady choreograficzne Oompa-Loompow sa przezabawne i wspaniale! w sumie dawno nie bylam na takim filmie ktory tak poprawia czlowiekowi humor!coprawda troche akcja filmu jest przewidywalna ale jak sie widzi ten strumien obrazow nie zwraca sie tak az na to uwagi! polecam naprawde polecam! kto jeszcze nie byl niech leci szybko do kin! proponuje wersje z napisami bo polski dubbing ogolnie nie jest zbyt dobry
  
Charlie i fabryka czekolady
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010