Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Reamon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Reamon
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Podoba mi się bardzo utwór zespołu Reamon ... Star ... jest super ... ta piosenka ma poprostu sens ...
  
Re: <Krzysiek> Reamon
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Hmmm...podoba Ci się ``Star``Reamon.Ok,a dlaczego?Wiesz określenie``jest super``nic nie mówi,oprócz tego,że Ci się podoba.
Mi podoba się klimat tej piosenki,uwielbiam takie ballady-one chyba najbardziej dają mi do myślenia,ale najbardziej głos wokalisty.

pozdrawiam
  
Re: Reamon
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh... właśnie !

Zapomnbiałem o sensie posta... właśnie w tej piosence urzekł mnie głos wokalisty....taki czysty i wogólr :P
  
Re: <Krzysiek> Reamon
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Głos czysty, jak bawarski browar..
..koleś jest niemcem.. ..i to słychać..
  
Re: Reamon
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




GregorP :
Głos czysty, jak bawarski browar..
..koleś jest niemcem.. ..i to słychać..


właśnie ! chociaż wokalista reamon jest irlandczykiem
  
Re: Reamon
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
GregorP :
Głos czysty, jak bawarski browar..
..koleś jest niemcem.. ..i to słychać..


właśnie ! chociaż wokalista reamon jest irlandczykiem


Dwóch pozostałych członków zespołu jest Irlandczykami..
..wokalista jest Niemcem..
  
Re: Reamon
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




GregorP :
Krzysiek :
GregorP :
Głos czysty, jak bawarski browar..
..koleś jest niemcem.. ..i to słychać..


właśnie ! chociaż wokalista reamon jest irlandczykiem


Dwóch pozostałych członków zespołu jest Irlandczykami..
..wokalista jest Niemcem..


ja na MTV w wywiadzie słyszałem że wokalista jest irlandczykiem confused.gif
  
Re: Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ta piosenka wywołuje u mnie dziwny nastrój. Robię sie jakaś smutna sad.gif , melancholijna, nie wiem dlaczego, to oczywiście nie jest jej wada, wręcz przeciwnie.To znak, że działa, a nie tylko przez uszka przelatuje.
  
Re: <little_wild_girl> Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Robię sie jakaś smutna , melancholijna, nie wiem dlaczego, to oczywiście nie jest jej wada, wręcz przeciwnie.To znak, że działa, a nie tylko przez uszka przelatuje.


właśnie!Dla mnie to jest sensem muzyki.Ona ma mnie poruszyć-nie tylko fizycznie,ona ma mnie skłaniać do refleksji,zadumy,ma oddziaływać na każdą cześć mojej duszy.To jest muzyka!

pozdrawiam serdecznie
  
Re: Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ta piosenka wywołuje u mnie dziwny nastrój. Robię sie jakaś smutna sad.gif , melancholijna, nie wiem dlaczego, to oczywiście nie jest jej wada, wręcz przeciwnie.To znak, że działa, a nie tylko przez uszka przelatuje.


chyba poprostu rozumiesz sens piosenki !?
  
Re: <szaman82> Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




E tam. Muzyka ma uprzyjemniać życie. Zawsze milej sięcośrobi jak przyjemna muzyka leci w tle.
  
Re: <Tirinti> Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
E tam. Muzyka ma uprzyjemniać życie.


Zgadza się!muzyka ma uprzyjemniać życie,ale moim zdaniem służy ona także do czegoś innego-o tym pisałem wcześniej, i to jest dużo wieksza rola muzyki,a nie tam tylko jakieś puste dzwieki łatwo wpadajace w uszy.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Wg mnie i Ty i Tirinti macie rację. Czym dla mnie jest muzyka, pisalem w innym wątku, ale chciałem jeszzce dodać: mam taki miernik, który wskazuje, czy muza jest dobra, czy nie (oczywiście w moim mniemaniu): jak czegoś słucham i mam "gęsią skórkę" to wtedy muza jest dla mnie git. smile.gif
  
Re: <Krzysiek> Reamon
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Niedawno ``odkryłem`` zespół o nazwie Starsailor-grają podobną muze do Reamon, wokal tyz jest ciekawy.Polecam serdecznie,mam kilka utworów jestem bardzo zadowolony.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <Krzysiek> Reamon
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Może troche odbiegnę od tematu smile.gif . Mi sie ostatnio(z opóżnieniem) spodobała "Don't Stop" Rolling Stonesów.
  
Re: <marekyeah> Reamon
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




mają Stonesi jeszcze lepszy utwór ze słowem "start" w tytule- "Start me up"
  
Re: <Kowal> Reamon
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




A mają jeszcze jeszcze lepszy ze słowem "devil".. ;)
  
Reamon
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010