Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Mam doła ... :( Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam doła ... :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Tak jak Marek D kazał ...
zakładam nowy temat bo mam zarąbistego doła sad.gif
i to jeszcz jakiego ...
a przez kogo ...
przez dziewczynę oczywiście sad.gif

sory za ten temat ale jak na ten moment to to jest mój męski punkt widzenia sad.gif
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No i ??
Jeżeli poszukujesz młody człowieku rady jakiejś, tudziesz rozwiązania, to najprzód trza by jakisik konkrety podać, co byśmy wątku w lament nie zamieniali:)

A co do twojego chwilowego męskiego puktu widzenia, to fakt facet jest zawsze najpierw pokrzywdzony:D
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Stary, plagą depla swego czasu były BRAVO GIRL, dołączył do nich BRAVO SOPHERS, koniecznie chcesz stworzyć tu precedens w postaci BRAVO KRZYŚ?
Weź się w garśc, powiedz sobie, przy wódce z kolegami, nie ta to inna a nie mazgaj się tu w klapę bo nasze kaszmirowe marynarki mogą to ciężko znieść.
  
Re: <Zed> Mam doła ... :(
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Sierpnia 2003, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




spoko ... już jest dobrze ...

wódki nie lubie ... wolę Guinnessa ... irlandzkiego oczywiście biggrin.gif

I nie mówcie mi o jakiś BRAVACH ... nie nawidze tych pisemek

Ostatnio jak przeglądałem jedno takie pisemko mojej bratanicy to się zdziwiłem ... czytając takie Bravo można popaść w większego doła niż ja miałem dziś biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No widzisz brachu, już inaczej ćwierkasz. eusa_clap.gif
A teraz baczność i trzymaj fason.
  
Re: Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 08:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :
No widzisz brachu, już inaczej ćwierkasz. eusa_clap.gif
A teraz baczność i trzymaj fason.


ZED świetnie, dobrze zrobiłeś !!!! MOJE UZNANIE!

KRZYSIEK
wiem, że może nie powinnam - w końcu to męski punkt widzenia,
ale nie gniewaj się jak podam swój babski.

Nie ważne kto zawinił - dziwne co ?
pamiętaj, że tą drugą stronę, też boli - hm .. pod warunkiem, że była zaangażowana,
jeżeli natomiast tylko "przystawiałeś" się do dziewczątka i kazała ci "odlecieć" - to cóż - jak już powiedział Zed - nie ta to inna
TRZEBA W SIEBIE WIERZYĆ - chłopcze.
A jak "narozrabiałeś" to wszystko jest do naprawienie - tylko ona musi chcieć - to taki mały warunek, jeżeli nie będzie jednak chciała, a się uprzesz - to dalekaaaaa droga przed tobą, w tym wypadku muszę ci życzyć wyłącznie wytrwałości, wyrtrwałości i jeszcze raz wytrwałości - i dopiero wtedy się uda.
To naprawdę nic trudnego, uwierz "starszej pani" z doświadczeniem życiowym.
Nawiasem mówiąc, życie byłoby nudne, gdyby nie takie przypadki również, chcialbyś mieć tak ładnie wszystko poukładane - niemożliwe.
  
Re: Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
Stary, plagą depla swego czasu były BRAVO GIRL, dołączył do nich BRAVO SOPHERS, koniecznie chcesz stworzyć tu precedens w postaci BRAVO KRZYŚ?
Weź się w garśc, powiedz sobie, przy wódce z kolegami, nie ta to inna a nie mazgaj się tu w klapę bo nasze kaszmirowe marynarki mogą to ciężko znieść.


Zed to stać cię Waść na ka...szmiry shock.gif no nieźle ... a dla chłopaka jednej biednej marynary byś nie poświecił ? oj nie ładnie wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




chłopaki ... nie ma już się co martwić ...
mam następną biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




pocieszycielka ? lol.gif
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Gdyby nie głęboka, zakorzeniona świadomość, że to spam, powiedziałbym:
A NIE MÓWIŁEM!
  
Re: Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
chłopaki ... nie ma już się co martwić ...
mam następną biggrin.gif


Krzysiek, ile Ty masz lat? Między 15 a 18, prawda?
  
Re: <Berger> Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




16 ... a co ??? Mało co nie ... biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Mało czy nie, na pewno to tłumaczy Twoje podejście do pewnych tematów...
  
Re: <Marek D.> Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jezzzu, jak człowiek pomyśli, że gdyby wpadł za pierwszym razem... eusa_wall.gif
Ale fakt, to wiele wyjaśnia smile.gif
  
Re: Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
16 ... a co ??? Mało co nie ... biggrin.gif


Mało, czy dużo, to rzecz względna. Jednak teraz, gdy znam Twój wiek, przestaję się dziwić, że tak szybko pocieszyłeś się.
  
Re: <Berger> Mam doła ... :(
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




chyba wiecie jak się żyje w tak młodym wieku ... jedyne obowiążki to nauka i prace w domu ...

jednak gdyby nie ta dziewczyna co teraz to pewnie jeszcze bym ze zwiszoną głową chodził


ale jest dobrze i to się liczy !!!
  
Re: <Krzysiek> Mam doła ... :(
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dochodzi do tego zależność od rodziców i mauczycieli, fuj! Ale i tak wiek 15 - 18 to był fajny okres :)
  
Re: <Berger> Mam doła ... :(
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ale jak tak mysle teraz ... wole jednak jak mam prawie 30-stkę na karku wink.gif


Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <e X t 7 3> Mam doła ... :(
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale gdyby tak wróciić do wieku lat 15 z dzisiejszym doświadczeniem i pieniędzmi, eszz... ;)
  
Re: Mam doła ... :(
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ale gdyby tak wróciić do wieku lat 15 z dzisiejszym doświadczeniem i pieniędzmi, eszz... ;)


Byłbyś najnudniejszym smarkiem na świecie lol.gif lol.gif
  
Mam doła ... :(
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010