Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Prezenty Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Prezenty
PostWysłano: Środa, 25 Listopada 2009, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moonlightsonata
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7443
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Pościel? Jeśli chcesz obdarować przyszłą pania młodą to dlaczego nie :)
Ja osobiście wolałabym dać i dostać jakiś multimedialny odtwarzacz np. taki czy coś w tym stylu, czyli rzecz, która nie pozwalałaby rozstawać mi się z muzyką biggrin.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Sobota, 05 Grudnia 2009, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lambra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7469
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ja staram się dowiedzieć czego dana osoba najbardziej chce i potrzebuje. Sposoby są różne, najlepiej żeby osoba, której chcecie coś kupić nie wiedziała, że planujecie coś za jej plecami. Ja ostatnio miałam taką akcję z moim chłopakiem - dość długo musiałam go podpytywać co chciałby dostać, aż wreszcie mi się udało. Kupiłam mu przepiękne głośniki komputerowe Creature II Aluminium w srebrnym kolorze. Takie właśnie chciał i musiałam się sporo namęczyć żeby znaleźć ten model. Dostałam go na megamedia.pl - jeżeli ktoś szuka praktycznych prezentów to warto tam zajrzeć.
  
Re: <lambra> Prezenty
PostWysłano: Sobota, 05 Grudnia 2009, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Akurat tam to bym raczej nie zaglądał... doubt.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 20 Lipca 2010, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7521
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




ja lubie drobne prezenciki i to najlepiej bez okazji :) np figurke kotka ze srebra lub szkła. albo czekoladki lub dobre wino :) no i nie pogardzę książka lub biletami do kina lub teatru.
  
Re: Prezenty, czyli firanki kuchenne
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Kwietnia 2015, 07:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Szymon Owedyk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7864
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja na prezent polecam firany . Naprawdę cechują się świetnym wykonaniem i żywymi kolorami. A znając swoich krewnych czy przyjaciół na pewno będziecie mogli je dopasować do ich oczekiwań :)
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Sobota, 27 Czerwca 2015, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli chodzi o prezenty, to w grę wchodzi tylko wino. wink.gif
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Środa, 20 Grudnia 2017, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Najładniejszą rzeczą jaką komuś podarowałam to był zegarek Fossil (rose gold), który dałam ukochanej mamie na 50-te urodziny - była bardzo wzruszona i zadowolona, po dziś dzień nosi go na ręce, a kilka lat od tego dnia już minęło. Także nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam na ten podarunek. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie go kupiłam, to już pokazuję :) o tutaj: [REKLAMA]
  
Re: Prezenty
PostWysłano: Wtorek, 30 Stycznia 2018, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Według mnie najlepszymi prezentami są te, które mają jakieś praktyczne zastosowanie. Na walentynki mam zamiar kupić dziewczynie skórzaną torebkę polskiej produkcji. Upatrzyłem takie modne dodatki na stronie [url][REKLAMA]. Wybór jest całkiem spory, więc myślę, że uda mi się kupić coś interesującego. A Wy co chciałybyście dostać na walentynki? ;)
  
Prezenty
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010