Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w radiu Idź do strony 1, 2, 3 ... , 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Środa, 22 Listopada 2006, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maggie3k
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6596
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




hahahah ale motyw:
od weekendu rozdają w esce rock płyty U218 tak przez wieksza czesc dnia..
no więc wracam sobie dzis do domu, tam gra sobie radio i pada pytanie do słuchaczy "z jakiego filmu jest elevation?" :D
teraz nie pamietam dosłownie jak to szło ale zadzwonił taki agent:
- wydaje mi sie ze to z "Batmana"
- no niestety (blabla cos jeszcze gada ze fajny jestes i tez dostaniesz") i dostał, a to jego reakcja:
- Łe kurde TEJ dzięki!!

XD <leze_i_kwicze>
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 26 Listopada 2006, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emma_em
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5575
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




A dziś w Trójce Marcin Kydryński wprost piał z zachwytu nad U218, zwlaszcza nad DVD z Mediolanu (jego zachwyt nas nie dziwi, nieprawdaż? smile.gif ) i nad wokalem Bono w Miss Sarajevo - prawie jak Pavarotti, jak powiedział cool.gif. MK uważa Milan za najlepiej sfilmowany koncert U2 i w związku z tym radzi każdemu, kto posiada Chicago, zrobić sobie z tej płyty... breloczek do samochodu biggrin.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 26 Listopada 2006, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bono_18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6522
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Hej poda mi ktoś namiary na antyradio???plisssssss z góry dzieki biggrin.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 26 Listopada 2006, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




Bono_18 :
Hej poda mi ktoś namiary na antyradio???plisssssss z góry dzieki biggrin.gif




http://www.antyradio.pl/


ps www.google.com nie gryzie
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Conr4d
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4243
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Dziś (tj. 02.12.06, sobota) odbędzie się audycja pt. "U2 Night" na antenie radia HeadShot. Znane i mniej popularne piosenki U2, wersje studyjne i koncertowe, pozdrowienia, dyskusje, wszystko to już dziś o godz 19:00 pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszam!

  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Sobota, 02 Grudnia 2006, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Zapowida się ciekawie smile.gif Trzeba będzie wieczór zarezerwować wink.gif

edit: szkoda tylko, że co 2 sek. się radio wiecha... sad.gif
  
Re: <iloveBono> U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 04 Stycznia 2007, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sunflower
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6612
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




wywiad z Bono wyemitowany podczas świąt w BBC Radio 1, Bono opowiada m.in. o nowym albumie

czas - 35:52

http://rapidshare.com/files/9019329/radio_1_-_bono_christmas_interview .mp3
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Piątek, 19 Stycznia 2007, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emma_em
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5575
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Przeklejamy z pewnego tajemniczego źródła wink.gif tutaj:

"Cytat:
Dziś podsłuchałem, że w najbliższy czwartek w radiowej Trójce będzie dzień z U2!
Ma to związek z polską premierą książki "Bono o Bono".

Będzie sporo najlepszej muzy na świecie/ zgadnijcie czyje kawałki/, wywiady z fanami U2, konkursy i wielkie książkowe rozdawnictwo.

Czwartek przestawiamy więc fale na PR. III"

Niektórzy nawet specjalnie nie muszą ich przestawiać ["właśnie leci Program Trzeci" biggrin.gif ]
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Piątek, 19 Stycznia 2007, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Super!!! Swietnie,swietnie juz zagladam na stronę internetową radiowej trójki.


Apropos zbliza się premiera Bono o Bono szperajcie wiecej po gazetkach w kiosku czy nie ma info.na temat ksiązki.
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




UWAGA !!!!!!!!


Dzień z U2 w Trójce
09:48 23-sty-2007 UTC / U2roopa
radio.com.pl


W najbliższy czwartek, na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia królować będzie muzyka czwórki Irlandczyków.
25 stycznia do księgarń w całej Polsce trafi książka "Bono o Bono". Jest to zapis rozmów francuskiego dziennikarza, Michki Assayasa, z wokalistą jednego z największych zespołów w historii rocka. Z tej okazji przez cały dzień w Trójce spotkanie z U2!

Na naszej antenie znane i nieznane utwory irlandzkiej grupy, fragmenty książki oraz nagrody. Dla słuchaczy mamy 50 egzemplarzy "Bono o Bono" od wydawcy (SIW Znak) oraz inne ciekawe niespodzianki.

U2 zagości również w "Akademii Muzycznej" (11.10 - 12.00, 22.30 - 24.00). Piotr Metz zaprezentuje fragmenty wywiadu z członkami irlandzkiej supergrupy.
Poniżej link do wykazu częstotliwości Trójki w Polsce:http://www.polskieradio.pl/trojka/czestotliwosci/

Audycji Programu Trzeciego można również słuchać w internecie:http://www.polskieradio.pl/sluchaj/

Źródło: http://u2-site.com/news/pl/455/dzien,z,u2,w,trojce

DOPIERO 25.STYCZNIA Będzie mozna kupić ksiązkee!!!!1
A JA SIEROTA JUZ SZUKAłAM HEHEHEHEHEHHEHEE
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mary. :


DOPIERO 25.STYCZNIA Będzie mozna kupić ksiązkee!!!!1
A JA SIEROTA JUZ SZUKAłAM HEHEHEHEHEHHEHEE


1. I szukaj dalej, bo książkę już można kupić. Przynajmniej w szczecińskim Empiku

2. Jeśli "wklejasz" news z innej strony to podawaj link do źródła.

smile.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




U mnie w Orbicie będą mieli dopiero jutro/pojutrze niestety sad.gif

A w eMPiKu... Tutaj ładna historia:
Pani poinformowała mnie, że w rejestrze mają już od 17 stycznia tę pozycję, więc na sklepie pojawi się 2-4 tyg. [sic!] po jej wprowadzeniu do systemu... "Może pani spytać pod koniec stycznia, może będzie" - mówi. No poprostu eusa_wall.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Zamówiłam juz przez internet
  
Re: <Mary.> U2 w radiu
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Nie prościej i taniej kupić do ręki w jakimś empiku/księgarni ?
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Max :
Nie prościej i taniej kupić do ręki w jakimś empiku/księgarni ?


To zależy. Mnie bardziej opłacało się zamówić w Merlinie - dostawa do domu (gratis), więc nie muszę tracić ani czasu, ani biletów na autobus, żeby dostać się do EMPiKu. No i cena promocyjna - niższa niż w księgarniach. wink.gif smile.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




A dzisiaj można ją wygrać w 3PR:D :)

"Obowiązkowe" SMSy już wysłane :D
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ghostgirl
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4965
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Nagrałam dzisiejszy wywiad w radiowej trójce :)
Plik własnie jest w drodze na sandspace :) niedługo podam link :)
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ghostgirl
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4965
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




http://www.sendspace.com/file/7iuzbx

Miłego słuchania :D
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




wielkie dzięki cool.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karee
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3927
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




i co, wygrał ktoś? ja trzy razy sms wysłałam i nic :( ech.. całe szczęście książka nie taka droga a koszulka nie w moim stylu :D ale materiał na poziomie. najbardziej podobała mi się relacja z Chorzowa. a jeszcze wieczór z U2 przed nami, od północy z Trójką!
  
U2 w radiu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 13 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010