Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w radiu Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 w radiu
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

Więcej informacji http://www.zloteprzeboje.pl/cms/upload/polska%20u2%20week2.mp2
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




wiecie co dziwi mnie to dlaczego o tworzeniu The Joshua Tree. przeciez to tyle lat temu bylo!
  
Re: <velvetova> Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




No tak, ale to ma być, jak to napisali, ekskluziw, rozumiesz.. lol.gif wink.gif

Niemniej chyba warto posluchać.
  
PostWysłano: Środa, 05 Października 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




hmmm aach chyba ze tak... "exclusive"powiadasz :p lol! no amcie racje warto posluchac napewno! heheh ale im sie przypomnialo! po 18 latach! hmm moze z okazji jakies rocznicy ??
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 08:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




a nagra to kots i gdzies wsadzi ???

nie bedzie mnie w domku i nie bede przy radiu !!!!
a ciekaw jestem okropnie !!!
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




[quote="sprzedawca-marzen"]Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

shock.gif Jak można się nudzić na wykładach? U mnie są tak pasjonujące, eusa_sick.gif że z utęsknieniem patrzę na okno i zastanawiam się czy już skoczyć, czy jeszcze trochę poczekać crazy.gif Ekskluzywny wywiad? To brzmi intrygująco, ale szczerze wątpię w możliwości radia Pogoda... tongue.gif Posłuchać można, żeby się przekonać o co chodzi wink.gif

Wiadomość wysłana po 39 sekundach:

[quote="sprzedawca-marzen"]Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

shock.gif Jak można się nudzić na wykładach? U mnie są tak pasjonujące, eusa_sick.gif że z utęsknieniem patrzę na okno i zastanawiam się czy już skoczyć, czy jeszcze trochę poczekać crazy.gif Ekskluzywny wywiad? To brzmi intrygująco, ale szczerze wątpię w możliwości radia Pogoda... tongue.gif Posłuchać można, żeby się przekonać o co chodzi wink.gif

Wiadomość wysłana po 43 sekundach:

[quote="sprzedawca-marzen"]Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

shock.gif Jak można się nudzić na wykładach? U mnie są tak pasjonujące, eusa_sick.gif że z utęsknieniem patrzę na okno i zastanawiam się czy już skoczyć, czy jeszcze trochę poczekać crazy.gif Ekskluzywny wywiad? To brzmi intrygująco, ale szczerze wątpię w możliwości radia Pogoda... tongue.gif Posłuchać można, żeby się przekonać o co chodzi wink.gif
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




[quote="sprzedawca-marzen"]Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

shock.gif Jak można się nudzić na wykładach? U mnie są tak pasjonujące, eusa_sick.gif że z utęsknieniem patrzę na okno i zastanawiam się czy już skoczyć, czy jeszcze trochę poczekać crazy.gif Ekskluzywny wywiad? To brzmi intrygująco, ale szczerze wątpię w możliwości radia Pogoda... tongue.gif Posłuchać można, żeby się przekonać o co chodzi wink.gif
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




sprzedawca-marzen :
Dziś z nudów na jakimś wykładzie przeglądałem gazetę i zobaczyłem...no właśnie...Radio Pogoda zaprasza w niedzielę o 18 na ekskluzywny wywiad z U2. W reklamie napisano, że będzie o tworzeniu The Joshua Tree.

Więcej informacji http://www.zloteprzeboje.pl/cms/upload/polska%20u2%20week2.mp2


gazetę? jaką gazetę?
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Kurdę, coś mi się pochrzaniło redface.gif . Komputer nie chce ze mną współpracować... eusa_eh.gif Co jest? Trochę techniki i człowiek się gubi. Na szczęście umiem włączyć radio i nastawić odpowiednią płytkę U2. Wieża jest łatwiejsza do okiełznania... wink.gif
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
[..]

gazetę? jaką gazetę?


Wyborczą wink.gif w dzisiejszej też jest!

a co do kwestii dlaczego o Joshua Tree teraz - hmm, może właśnie dlatego, że to nie nowość materiał nie kosztował radia za dużo...

mnie to jednak nie przeszkadza wink.gif o ile ktoś będzie tak uprzejmy i nagranie podrzuci, bo raczej nie dane mi będzie słuchać w niedzielę doubt.gif
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
[..]



gazetę? jaką gazetę?


Środową Wyborczą...chyba...
...była całostronicowa reklama.
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




moze ktos podac fale na ktorych odbiera radio?
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




evay :
moze ktos podac fale na ktorych odbiera radio?


to chyba zależy w jakim mieście tutaj możesz sprawdzić
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




martatea :
[..]



to chyba zależy w jakim mieście tutaj możesz sprawdzić


dzieki, podobno w Katowicach na 91,2 FM, wlasnie szukam tego :P bardzo fajna reklama na tej stronie jest naszego U2 - napis Joshua Tree ale zdjecie to dali z 'ery' HTDAAB :D
  
Re: Wywiad z U2...w niedziele...
PostWysłano: Czwartek, 06 Października 2005, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




evay :
[..]



dzieki, podobno w Katowicach na 91,2 FM, wlasnie szukam tego :P bardzo fajna reklama na tej stronie jest naszego U2 - napis Joshua Tree ale zdjecie to dali z 'ery' HTDAAB :D


właśnie takie ogłoszenie było we wczorajszej i dzisiejszej wyborczej

a radia chyba można słuchać też online, więc wszyscy którzy tego radia nie łapią też będą mieli możliwośc posłuchać "co mówią gwaizdy" lol.gif
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karee
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3927
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




no i klops, nie będzie mnie o tej porze w domu, czy ktoś zarejestruje tą audycję, aby mozliwe było późniejsze ściągnięcie?? :( PLEASE! :(
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Karee :
no i klops, nie będzie mnie o tej porze w domu, czy ktoś zarejestruje tą audycję, aby mozliwe było późniejsze ściągnięcie?? :( PLEASE! :(


ja na pewno bede nagrywala
dyktafon w ruch! zamieszcze najszybceij jak sie da
  
Re: <kmnd_rybnik> U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze 1 godzina i 10 minut!!
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




hihihi w jakie to podniecenie wprowadza fanow!
hmmm jeszcze chce poinformowac ze na www.u2star.com/forum (czy jak to ten link jest :P) w naszym polskim topicu jakis fan napisal ze nagrywa i ze wrzuci na forum ;)
  
Re: U2 w radiu
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




evay :
hihihi w jakie to podniecenie wprowadza fanow!
hmmm jeszcze chce poinformowac ze na www.u2star.com/forum (czy jak to ten link jest :P) w naszym polskim topicu jakis fan napisal ze nagrywa i ze wrzuci na forum ;)


To jest dowód, że jesteś prawdziwym fanem!! biggrin.gif Jeśli cię to nie podnieca to znaczy że nim nie jesteś!!!
  
U2 w radiu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010