Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Świetliki Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Ktoś zna? Ktoś lubi? Ktoś słucha?

Ja właśnie przesłuchuję nową płytę po raz -enty. smile.gif
  
Re: <amalie> Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie znam nie slucham nie wiem czy lubie

a na powaznie co to ?
  
Re: <J@ger> Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Właśnie to. cool.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
a na powaznie co to ?


Jest to kultowy zespół o profilu muzycznym.

http://swietliki.art.pl
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Właśnie to. cool.gif


Szyderca lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja zawracam dupe ?
grzecznie sie pytam

najpierw mnie trzeba przekonac ze warto poszukac
  
Re: <J@ger> Świetliki
PostWysłano: Sobota, 08 Października 2005, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




"no, proszę sobie wyobrazić, marzec albo kwiecień. raczej marzec. wieczór. spotykam j.p. jest pijany jak świnia, a ja jestem trzeźwy jak świnia. idziemy na kawę. on między morzem wódki, a powrotem do domu. ja pomiędzy kłótnią z jedną kobietą, a rozmową z drugą, która być może także się przerodzi w kłótnię. siedzimy w knajpie i choćbym się nawet bardzo skupił to nie pamiętam w jakiej. on między wódką, a powrotem do domu. ja pomiędzy kłótnią... i nagle on wskazując mi jakieś dwie siedzące przy sąsiednim stoliku, proponuje byśmy się do tych dwóch przysiedli. ja mówię, daj mi spokój. ja nie mam ochoty. ja to pie*****, dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym, pomiędzy kłótnią z jedną kobietą, a rozmową, która także może się przerodzi w kłótnie. ja nie mam ochoty. ja to pie*****. dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym. więc rezygnuje. siedzimy w tej knajpie i rozmawiamy o czymś. o literaturze, być może nawet o kobietach. on się trzyma nieźle chociaż jest pijany jak świnia. ja się nieźle trzymam chociaż jak świnia trzeźwy jestem. deszcz zaczyna padać. i nagle on wskazując znowu te dwie, mówi, zobacz to się nieźle składa, ich dwie i nas dwóch, dosiądźmy się do nich. a ja mówię, daj mi spokój. ja nie mam ochoty. jestem dziś w nastroju nieprzysiadalnym. ja to pie*****. dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym pomiędzy kłótnią z jedną kobietą, a rozmową z drugą. ja nie mam ochoty. ja to pie*****. dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym. tak się czasami zdarza, że jestem w nastroju nieprzysiadalnym. tak się zdarza zazwyczaj, że jestem w nastroju nieprzysiadalnym. siedzę sam przy stoliku i nie mam ochoty dosiąść się do was choć na mnie kiwacie. ja to pie*****. dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym. ja proszę pana to pie*****. dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym. spie****** gnoju! dziś jestem w nastroju nieprzysiadalnym."
marcin świetlicki


Jak dla mnie mistrzostwo swiata, "spierdalaj gnoju! dzis jestem w nastroju nieprzysiadalnym" smile.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Wreszcie ktoś kto zna biggrin.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Wreszcie ktoś kto zna biggrin.gif


Pewnie dlatego ze za czesto jestem w nastroju nieprzysiadalnym. Ale ja to prosze pani pier*** lol.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 09:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




amalie :
Ktoś zna? Ktoś lubi? Ktoś słucha?


Znam, lubię, słucham.
Nowa płyta rewelacyjna - moim zdaniem najlepsza z dotychczas nagranych.
  
Re: <corso> Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wczoraj w nocy lecial jeden kawalek z bogusiem
w radiowej trójce
zainteresowaliscie mnie na tyle zeby sciagnac
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




corso :
Nowa płyta rewelacyjna - moim zdaniem najlepsza z dotychczas nagranych.


Tak, chyba rzeczywiście, ale to jest płyta której nie można pokochać od razu, trzeba wielu nocy i wielu wypalonych przy niej papierosów, by zrozumieć ją i polubić tak do końca. Na początku nie podobała mi się zupełnie, Boguś mnie irytował (chociaż i tak myślałam, że będzie gorzej), Świetlicki jakoś nie w formie zdawał się, ale teraz to chyba pierwsza płyta, której mogę słuchać od początku do końca i wszystko mi się podoba. No, względnie wszystko.

J@ger :
wczoraj w nocy lecial jeden kawalek z bogusiem
w radiowej trójce
zainteresowaliscie mnie na tyle zeby sciagnac


Pewnie "Filandia", bo chyba tylko to tam leci.
(przedwczoraj leciało takowoż)

Mimo wszystko nie mogę się do Bogusia przekonać.
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




nowej płyty jeszcze nie znam ale dotychczasowe są mi znane biggrin.gif
szczególnie Cacy cacy Fleischmaschine i Perły przed wieprze sobie cenię

a co do nowej to to jest coś w stylu ostatniej płyty z Ostrowskim czy granie po staremu?
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




gevenkaven :
a co do nowej to to jest coś w stylu ostatniej płyty z Ostrowskim czy granie po staremu?


To jest coś w stylu duetu Świetlicki & Linda.
Ale raczej po staremu.
  
Re: <amalie> Świetliki
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




ale Linda chyba nie udziela się na całej płycie???? shock.gif shock.gif tylko w jednym kawałku albo mam złe rozeznanie eusa_eh.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Października 2005, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




gevenkaven :
ale Linda chyba nie udziela się na całej płycie???? shock.gif shock.gif tylko w jednym kawałku albo mam złe rozeznanie eusa_eh.gif


Masz złe rozeznanie.
Na 19 kawałków Linda śpiewa (melorecytuje) 8 chyba, albo może 9, nie chce mi się liczyć.
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




amalie :


Na 19 kawałków Linda śpiewa (melorecytuje) 8 chyba, albo może 9, nie chce mi się liczyć.


confused.gif doubt.gif to raczej zabrzmiało masakrycznie, chyba się będę musiał pobieżnie zapoznać z materiałem zanim się zdecyduje, no ale dzięki za info smile.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




GEVENAVEN:
napisał/a

tylko w jednym kawałku albo mam złe rozeznanie


Ja chyba też eusa_eh.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2006, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Łeeeeeeee!!

...Nie znacie się!! Najlepsząpłytą świetlików jest "Cacy, cacy Fleichmachine". Dlaczego?? Łączy w sobie kilka gatunków muzycznych, od punk'a przez reagge, aż do jazzu...świetne teksty, i oczywiśćie Marcin w najlepszej formie!

Zapraszam do przesłuchania pozostałych płyt Świetlików: "O.Gród koncentracyjny", "Złe misie", "Perły przed wieprze", oraz innych kapel Marcina( wokalisty i głównego kompozytora)... Świetlicki & Trzaska, Świetlicki & Ostrowski, The Users, Czarne Ciasteczka itd...Gorąco polecam!!

Pozdrawiam - Lucekk cool.gif
  
Re: Świetliki
PostWysłano: Czwartek, 12 Stycznia 2006, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
Łeeeeeeee!!
...Nie znacie się!! Najlepsząpłytą świetlików jest "Cacy, cacy Fleichmachine".


smile.gif Wcale nie! Najlepsze to są "Perły przed wieprze", a na nich nie mający sobie nigdzie równych numer pierwszy na płycie.

Ps. A tak w ogóle to tutaj jest bardzo dobre miejsce:


Świetliki na dyskusjach
  
Świetliki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010