Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Taby!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Taby!!!
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Witam!! Zakładam ten temat, bo wśród istniejących tematów nie znalazłem nic podobnego. Chodzi mi o tabulatury gitarowe piosenki bullet the blue sky w wykonaniu na żywo z Pop Martu. Gdzieś to kiedyś widziałem ale niestety nie mogę ich teraz odszukać. Możecie mi pomóc?
P.S. Temat możemy kontynuować przecież w odniesieniu do wszystkich opracowań gitarowych U2 więc może nie kasujcie go na razie ok?
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Wtorek, 11 Października 2005, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Potezna dawka tabow - nie tylko U2 http://ultimate-guitar.com/tabs/u2_tabs.htm
ale nie jestem pewna czy znajdziesz akurat to wykonanie Bullet The Blue Sky...

a dokladniej: http://ultimate-guitar.com/tabs/u/u2/bullet_the_blue_sky_live_tab.htm
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




http://www.u2star.com/edgeworlda/

tu też jest dużo tego

a moze ze słuchu sprobujesz wink.gif ??
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ze sluchu jest trudniej niz sie wydaje!!!!

http://www.bassmasta.net/u/u2/ taby na bass... biggrin.gif cos dla mnie
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
smoqu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3826
Posty: 60


[ Osobista Galeria ]




a wie ktoś moze gdzie oprócz mysongbook jest duzo tabulatur do GuitarPro??
bardzo chcialbym tabulature do Until The End of the World albo Mysterious Ways smile.gif
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




Nazim :
Witam!! Zakładam ten temat, bo wśród istniejących tematów nie znalazłem nic podobnego. Chodzi mi o tabulatury gitarowe piosenki bullet the blue sky w wykonaniu na żywo z Pop Martu. Gdzieś to kiedyś widziałem ale niestety nie mogę ich teraz odszukać. Możecie mi pomóc?
P.S. Temat możemy kontynuować przecież w odniesieniu do wszystkich opracowań gitarowych U2 więc może nie kasujcie go na razie ok?


a które konktetnie nagranie BTBS? Napisz to jak znadję czas to Ci to rozpiszę. smile.gif

cool.gif
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Mac.Gregor :
[..]



a które konktetnie nagranie BTBS? Napisz to jak znadję czas to Ci to rozpiszę. smile.gif

cool.gif


Aż tak sobie pomykasz??? eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




max4u2 :
[..]

Aż tak sobie pomykasz??? eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif


BTBS jest b. prościutki. smile.gif

cool.gif
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Czwartek, 13 Października 2005, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




smoqu :
a wie ktoś moze gdzie oprócz mysongbook jest duzo tabulatur do GuitarPro??
bardzo chcialbym tabulature do Until The End of the World albo Mysterious Ways smile.gif


gram od kilku lat na gitarze, ale w tym całym guitar pro w ogole sie nie łapie shock.gif za trudne dla mnie confused.gif
  
Re: Taby!!!
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Mac.Gregor :
[..]



a które konktetnie nagranie BTBS? Napisz to jak znadję czas to Ci to rozpiszę. smile.gif

cool.gif


Dzięki już znalazłem na bodajże rockmagic. Solo BTBS jest jednym z najtrudniejszych i najlepszych granych przez U2 aczkolwiek do trudnych ogólnie mówiąc nie należy. Pozdrawiam.
  
Taby!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010