Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Temat nie na forum??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Temat nie na forum??
PostWysłano: Sobota, 05 Listopada 2005, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pawelbe
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #5013

[ Osobista Galeria ]

Mam problem... Jakiś czas temu otrzymałem maila o podejrzanej zawartości.... Nierozważnie otworzyłem go myśląc, że jest to mail od koleżanki... Zawierał archiwum .rar z plikiem samowykonywalnym .exe. Po otwarciu ruszyłem głową i zresetowałem kompa. Od tego czasu zaczęły się nieautoryzowane próby dostania się do mojej maszyny... Blokuje je zapora. Podany jest adres IP w ostrzeżeniu o próbie dostępu... Przeskanowano moje porty... Help!!! Gdzie mogę zdobyć info o zabezpieczeniu się!!! I jak mogę przeciwdziałać!!! Help!! eusa_wall.gif

Re: <pawelbe> Temat nie na forum??
PostWysłano: Piątek, 11 Listopada 2005, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

przeskanuj sie przede wszytskim
zarowno wirusowo mks, symantec
jak i addawarowo

zainstaluj pozadny firewall
sprawdz sygnatury wirusow w antywirze

i nie panikuj
stalo sie teraz trzeba posprzatac

Temat nie na forum??
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychamstaff terrierkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonat
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010