Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!!! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Opamiętajcie się albo bądzcie przeklęci!
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
baz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6173
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Wszystkie oszczerstwa pod zarzutem Himawanti są totalną nieprawdą. W tym pojebanym kraju media, katolicy niszczą zawzięcie wszystko co BOSKIE czyste niosące oświecenie. Jak wy tak możecie głupi ludzie niszczyć jedyną waszą zasraną szanse na bycie lepszym na wyzwalanie się z życia z łańcucha wcieleń z życia na pojebanej Ziemi która jest jednym z łagodniejszych piekieł!!! to jest planeta cierpienia Tutaj sie kurwa od wieków prześladuje MISTRZÓW MĄDROŚCI. Ludzie uczcie się od oświeconych istot a nie prześladujcie je. Jezusa też chcieli zabić ale on zmartwychstał musieli sie skurwysyny w jego czasach zdziwić. Takich samych skórwysynów pełno dzisiaj. NIENAWIDZĄ BOGA i chcą zniszczyć wszystko co BOSKIE!!!!!!!!!
DUCH takich najgorszych plógawych grzechów nie wybacza!! Nie podlegają one odpuszczeniu! Jezus np. powiedział "wybacz im bo nie wiedzą co czynią' Jezus wybaczył ale OJCIEC jego w niebie nie WYBACZY. Opamiętajcie się ludzie ZROZUMCIE TO!
  
Re: <baz> Opamiętajcie się albo bądzcie przeklęci!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




primo nie krzycz
secundo niepodniecaj sie
tertio rozmowy o bogu/Bogu to troche inny watek

BTW nie naduzywaj wykrzykników pls
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptasiek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5460
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




I wszystko byłoby dobrze, gdyby Mohan nie przesladował ani nie scigał tych co odeszli od niego. Te jego idiotyczne i prymitywne listy. I te jego nagonki na innych, którzy nie chcą za nim iść.

Ale NARESZCIE!

Może skończy się to wreszcie !

http://www.policja.katowice.pl/aktualnosci2.php?zdarz=8445

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3268662.html


Baz, skąd wiesz że masz racje???
Czemu chcesz na siłe nas zbawić?
Czemu nas zmuszasz do Mohana?
SKĄD WIESZ ŻE MOHAN MA RACJE???? A MOZE ON SIĘ MYLI!!!
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
baz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6173
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Człowieku do niczego was nie chce zmuszać. A ty zamiast o swoim zbawieniu to sie raczej martw potępieniem na wieki. Ptasiek Tobie bedzie dane się przekonać, że Mohan się nie myli. Nie chce Cię też straszyć ale stroszna jest kara wymierzona przez Stwórce Wszechświata w którym żyjemy tym którzy niszczą jego dzieło. Ja tego nie wymyśliłem - takie jast Odwieczne Prawo. Łamanie go powoduje ściśle określone konsekwencje.Nikt sie przed nim nie uchowa. A musisz wiedzieć, że szkodzenie Mistrzowi Duchowemu - Świętemu Guru jest najgorszym grzechem jakiego może się człowiek dopuścić.
Taki czyn w oczach Boga jest niewyobrażalnie ZŁY.
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptasiek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5460
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




baz :

. A musisz wiedzieć, że szkodzenie Mistrzowi Duchowemu - Świętemu Guru jest najgorszym grzechem jakiego może się człowiek dopuścić.
Taki czyn w oczach Boga jest niewyobrażalnie ZŁY.


Czemu uważasz, ze Mohan musi być dla mnie guru?????

Ja wybieram Guru, który nie kłamie, który szanuje swoich uczniów, który nie sciga i nie prześladuje za odejście, który nie donosi, który nie wymyśla tekstów na swój temat, który nie tworzy listy adresowej bez zgody zainteresowanych.

Mohan nie będzie dla mnie zadnym guru.
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
baz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6173
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Nie uważam, że Mohan ma buć dla Ciebie Guru. Wszystko pokrętnie przekręcasz Ptasiek tak tylko żeby się wymigać uciec od prawdy.
Ostrzegłem Cie teraz wybór należy do Ciebie.
[/url]
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptasiek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5460
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Tylko jaka jest ta prawda???
Wyłącznie tylko to co mówi Mohan???
Cóz z niego za guru jeśli nie umie wybaczyć tym, którzy odeszli?
Cóz z niego za guru jesli prześladuje i usiłuje straszyć?
Jak jest ta prawda????
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




baz :
Człowieku do niczego was nie chce zmuszać. A ty zamiast o swoim zbawieniu to sie raczej martw potępieniem na wieki. Ptasiek Tobie bedzie dane się przekonać, że Mohan się nie myli. Nie chce Cię też straszyć ale stroszna jest kara wymierzona przez Stwórce Wszechświata w którym żyjemy tym którzy niszczą jego dzieło. Ja tego nie wymyśliłem - takie jast Odwieczne Prawo. Łamanie go powoduje ściśle określone konsekwencje.Nikt sie przed nim nie uchowa. A musisz wiedzieć, że szkodzenie Mistrzowi Duchowemu - Świętemu Guru jest najgorszym grzechem jakiego może się człowiek dopuścić.
Taki czyn w oczach Boga jest niewyobrażalnie ZŁY.

rotfl
jak dzieci normalnie jak dzieci
a jaka to "stroszna" kara ?
skonczcie moze ta wymiane pogladow
bo to nie ma sensu
a tak to bedziecie gadac i gadac
i nic z tego nie wyniknie poza radoscia czytajacych
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
baz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6173
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Ptasiek czy właściwiej niejaki Dariuszu Pietrku jak tak czytam twoje wypowiedzi na różnych forach - nastawione na nienawistne zniszczenie Bractwa Himawanti to teraz widze jakim parszywą jesteś kanalią.
Pomyślałem, że jak cie ostrzege przed konsekwęcjami zła jakie wyżądzasz to może się opamiętasz - to było tak dla twojego dobra.
Ale teraz po przeczytaniu tego co wypisujesz na rużnych forach i jak świńsko się podlizujesz ludzią żeby wciskać swoje demoniczne kłamstwa to życze ci wszystkiego co najgorsze żeby cie szlak trafił i porwała czarcia cholera.
Zgin i przepadnij siło nieczysta. Żebyś się więcej w ludzkim ciele nie odrodził i nie mógł już szkodzić żadnemu człowiekowi.
  
Re: JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptasiek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5460
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Masz pecha, niestety. Nie jestem D. Pietrkiem. I nie pisze na innych forach. Widocznie Mohan zrobił krzywde innym osobom także, nie tylko mnie.
Chyba się bardzo spieszyłes bo zrobiłes kilka błędów ortograficznych.
  
JOGA W NIEBEZPICZEŃSTWIE!!!
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010