Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Problem z Nagrywarka DVD
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z Nagrywarka DVD
PostWysłano: Czwartek, 01 Grudnia 2005, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
mam problem,posiadam nagrywarke DVD Nec 3540A,przestala mi czytac zwykłe plyty CD-R,a jak chce nagrac taka to chcrzani mi plyte wyskuje komunikat - Bład fikscji nagrywanie nie powiodło sie,a co jest dziwne DVD mi odtwarz i nagrywa bez problemu!
Please help!
wink.gif
  
Re: <Danny888> Problem z Nagrywarka DVD
PostWysłano: Czwartek, 01 Grudnia 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czeszcenie a potem serwis
pewnie trzeba wykalibrowac laser
sam tego nie zrobisz
moze sie tez okazac ze koszt naprawy
przewyzszy zakup nowego sprzetu
  
Re: Problem z Nagrywarka DVD
PostWysłano: Czwartek, 01 Grudnia 2005, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
czeszcenie a potem serwis
pewnie trzeba wykalibrowac laser
sam tego nie zrobisz
moze sie tez okazac ze koszt naprawy
przewyzszy zakup nowego sprzetu


Słuchaj magrywarke mam od września jest na gwarancji,myślisz ze mi wymienią?
wink.gif
  
Re: Problem z Nagrywarka DVD
PostWysłano: Czwartek, 01 Grudnia 2005, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Jeśli nasz nagrywarkę na gwarancji to nie masz się czym martwic - pewnie wymienią na nową bo przeważnie koszty robocizny podczas naprawy są wyższe niż wyprodukowanie nowego sprzętu (a bardzo często naprawa jest niemożliwa ponieważ scalenie takiego elenentu jest zbyt duże lub elementy zbyt małe) aby można je było ręcznie naprawic.

Sam mam podobny problem - moja spawarka bez problemu radziła sobie z paleniem CD-R natomiast podczas wypalania DVD już były problemy - albo proces nagrywania nagle się zatrzymywał i wszystko się wieszało albo wypalała płytkę a potem mimo, że płytka była wypalona to pokazywała że jest czysta i nic na niej nie ma eusa_wall.gif

Tak więc jeśli masz sprzęt na gwarancji to nie próbój coś w nim majstrowac (bo i tak pewnie za dużo nie zdziałasz) tylko uderzaj do serwisu. Jedynym problemem wtedy pozostaje brak nagrywarki przez kilka tygodni i problem z gromadzącymi się danymi na dysku eusa_wall.gif
Hmm - skąd ja to znam - moja nagrywarka jest już 2 tydzień w serwisie i nie moge już nic ściągac z racji braku miejsca na dysku sad.gif
  
Re: <Danny888> Problem z Nagrywarka DVD
PostWysłano: Czwartek, 01 Grudnia 2005, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro masz gware to oddawaj bez bolu
  
Problem z Nagrywarka DVD
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010