Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> IDOL 3 Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <Mike> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kolega dyskutant po prostu nie zrozumiał pytania.
  
Re: <Mike> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Żyjemy w państwie, w którym prawo jest takie a nie inne. Mozna prawo krytykować. Ale ni je łamać. Mi naprzykład nie podoba się ograniczenie prędkości. PŁamię prawo, dostaję mandat. Czy to znaczy, że jestem bohaterem? To samo z wojskiem. Gość był typem aspołecznym. Olewałszkołę i olewał wojsko. O ile za wagary tylko go oblali, to za dezercję poszedł do paki.Gdyby nie poszedł do paki to pewnie zostałby menelem jakich wielu. A tak przypadkowo stał się bohaterem walczących z systemem. Facet wykożystał chwilę i został piosenkarzem.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 11 Września 2003, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No comment. Szkoda słów.
  
PostWysłano: Sobota, 13 Września 2003, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Tirintim. Prawo jest po to, żeby je przestrzegać, a łamanie prawa w imię ideologii jest szczeniackie.

Prosiłabym zakończyć tą odnogę tematu, bo prowadzi ona jedynie do sprzeczek i bezsensownych komentarzy, czego wspaniały przykład dał w ostatnim poście Berger.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Zgadzam się z Tirintim. Prawo jest po to, żeby je przestrzegać, a łamanie prawa w imię ideologii jest szczeniackie.


"Gdy prawo jest złe to się je łamie. A tamto prawo było złe. Nie miało legitymizacji społeczeństwa. Tamta władza nie była legalna. Łamanie prawa w imię obrony swych racji i ideologii swoich własnych decyzji jest szczeniackie? Maciek wiedział co robi. Wiedział co mu grozi, ale zrobił to. Podziwiam go za to. Więc znajdę dość dziwną analogię; pierwsi chrześcijanie również zachowywali się szczeniacko? Gineli w imię swych ideałów. Ginęli za coś w co wierzyli. Czy ich zachowanie było absurdalne? Z punktu widzenia dzisiejszego chrześcijaństwa ich poświęcenie pozwoliło na przetrwanie religii.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 05:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No ja uważam, ze ograniczenia prędkości są za surowe. I świadomie je przekraczam. Tydzień temu dostałem 400zł mandatu. Szkoda, że nie umiem śpiewać, może bym idolem został.crazy.gif

Uważam, że zachowanie chrześcijan było absurdalne. Podobnie jak zachowanie fundamentalistów arabskich, którzy wysadzają się w powietrze wraz z niewiernymi, tak jak kamikadze.
A zachowanie chrześcijan przez pierwsze 400lat pozwoliło im stworzyć świętą inkwizycję, która wybiła więcej (procentowo, bo wówczas było znacznie mniej ludzi) ludzi niż jakakolwiek inna organizacja.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 08:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Po raz ostatni proszę o zakończenie tej odnogi wątku. Przypominam, że temat dotyczy programu Idol, a nie Maleńczuka, chrześcijan i arabskich ekstremistów. Dyskusję na temat prawa i jego przestrzegania lub nie proszę prowadzić na innym, bardziej odpowiednim forum.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 09:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
łamanie prawa w imię ideologii jest szczeniackie.



Zwracam Ci tylko uwagę, że gdyby nie kilku "szczeniaków" łamiących kiedyś prawo w imię ideologii, to prawdopodobnie nadal ogłądałabyś w telewizji transmisje pochodów pierwszomajowych, wpylając mielonkę na kartki, a wszystko to pod bokiem "bratniego narodu".

Wiem oczywiście, że rażąco naruszam tym postem zasady netykiety, ale nie mogłem się powstrzymać a poza tym, wolę pozostać spamerem niż sadzić takie niebotyczne pierdoły.

Polecam więcej rozwagi w formułowaniu sądów, a tyczy to Waćpani i Tirinti.
  
PostWysłano: Wtorek, 16 Września 2003, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :

Zwracam Ci tylko uwagę, że gdyby nie kilku "szczeniaków" łamiących kiedyś prawo w imię ideologii, to prawdopodobnie nadal ogłądałabyś w telewizji transmisje pochodów pierwszomajowych, wpylając mielonkę na kartki, a wszystko to pod bokiem "bratniego narodu".


Wydawanie tak kategorycznych opinii jest nadużyciem. Polecam więcej rozwagi w formułowaniu sądów.

Ponieważ moja grzeczna prośba została olana, wykorzystam swoje uprawnienia i zamykam wątek. Szkoda, że nie mogę podzielić go na dwie części. Gdyby ktoś miał ochote kontynuować wątek dotyczący programu Idol - proszę założyć nowy.
  
IDOL 3
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 4 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010