Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> IDOL 3 Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Pierwszy program 3 edycji Idola już 4 września oczywiście w Polsacie. W porównaniu z poprzednimi edycjami zmieniło się oczywiście jury, na miejsce Kuby Wojewódzkiego skoptowano Maćka Maleńczuka i Marcina Prokopa. Z migawek, które od kilku dni pokazuje Polsat, można oczekiwać, że szykuje się kolejny szoł pt "Bądźmy szczerzy aż do bólu".

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością. Liczę na dobra muzykę, ciekawe postacie i dobrą zabawę.

Szczegóły
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm Idol kojarzy mis się raczej z "dręczeniem zwierzątek" przez dzieciaki ... niż z "przesłuchaniami" toż to cyrk jakich mało i do tego bardzo niewybredny crazy.gif
  
Re: <e X t 7 3> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja tam nie wiem. Z założenia takich atrakcji nieoglądam.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




żeby ocenić musiałem zobaczyć i mi wystarczyło podziękowałem za taka rozrywkę wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 26 Sierpnia 2003, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Bezczelnie się czepnę teraz.

Po kiego się wypowiadacie skoro nie zamierzacie oglądać?
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




ja bede to ogladac bo fajnie sie to oglada i moja mama tez to oglada
ale moim zdaniem dotychczasowi idole nie wstrzasneli jakos rynkiem muzycznym nie zaproponowali nic nowego jak to zapowiadali tworcy programu
a najbardziej dramatyczna piosenka jest ta o jajecznicy eusa_wall.gif moja siostra powiedziala ze sie do gawendy nadaje ale ja nie wiem co to jest bo to nie moje czasy chyba byly.
  
Re: <monsoon> IDOL 3
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wyprowadź mnie zbłędu jeżeli się myle, ale wydaje mi się, ze Zalew (Idol2) jeszcze nie wydał swojej płyty.

Zgadzam się, ze Jajecznica to kompletna porażka.

Gawędę pamiętam doskonale, Twoja siostra bardzo trafnie to podsumowała.
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




tak nie wydal ale chodzilo mi tez o innych uczestnikow ktorzy wydali plyty
a potrafia spiewac ( zreszta ala j to glos ma spoko) i ich piosenki tez nie sa porywajace.
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Środa, 27 Sierpnia 2003, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja również czekam z niecierpliwością .... oglądałem pierwsze 2 edycje i podobało mi się ... najlepsze były scenki jak przychodzili ludzie którzy nic nie umieli ... ale chwała dla nich za to ... MIELI ODWAGĘ PRÓBOWAĆ !!!

Ciekawe co Prokop wymyśli ... też ma gadane biggrin.gif
  
Re: <monsoon> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 02:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jaka jajecznica? Tak siękończy jak się realitów nie ogląda, późnie się nie wie o czym inni gadają. sad.gif
A realitów nie lubię odkąd zamiast 3 serii SG-1 TVN dało Agenta, czyli właściwie od początku.

Jedyne co kojażę z Idola to to, że chyba Ewelina Flinta z tego się wywodzi. A Żałuję mi się podoba, ta nowa piosenka już nie.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 02:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A i podobno Girls Aloud są z brytyjskiego Idola. Ich piosenki też mi się podobają.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 02:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W kazie nie ma jajecznicy w wersji audio. Są tylko jakieś dwa txt i jeden jpg. eusa_wall.gif
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 02:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




wpisales do kazy jajecznica? wink.gif
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 08:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Właściwy tytuł tej piosenki to "Zbudziłam się"
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 08:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
ja również czekam z niecierpliwością .... oglądałem pierwsze 2 edycje i podobało mi się ... najlepsze były scenki jak przychodzili ludzie którzy nic nie umieli ... ale chwała dla nich za to ... MIELI ODWAGĘ PRÓBOWAĆ !!!

Ciekawe co Prokop wymyśli ... też ma gadane biggrin.gif


odwaga powiadasz ... a co ma do odwagi robienie z siebie durnia ... jak widziałem tam osoby które z grosz nie maja talentu to jedynie litość wzbudzić może ... przecież odwaga to nie kamikaze lol.gif ... a ludziom brakuje nie tylko inteligencji ... ale dodatkowo ich samoocena jest najwyraźniej niedostateczna ... gra się aby mięć: albo z tego przyjemność albo aby wygrać ... oni nie maja ani jednego ani drugiego crazy.gif
  
Re: <monsoon> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Wpisałem. Myślałem że jak sięmówi o jajecznicy to taki jest tytuł, lub pod takim tytułem jest znane.
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A to znalazłem w wykonaniu Ali Janosz.
Pare razy to w hipermarkecie słyszałem. Jako tło na zakupach się to nawet nadaje. Do Gawędy też by się nadawało.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




nie jajecznica jest tylko znakiem rozpoznawczym tej piosenki smile.gif
pozdrawiam
  
Re: <monsoon> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Mi by się bardziej z nananana kojażyło.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To jest drugi tytuł roboczy tej piosenki smile.gif
  
IDOL 3
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010