Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 03 Października 2013, 04:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

poza tym nierozerwalną część praktyki tworzą doznania estetyczne, nie pogardzisz chyba tymi z elephantjournal, np:
http://www.elephantjournal.com/2013/07/enlightenment-photographs-of-ra chel-brathen-adult-anais-benoudiz/

[aplauz]

Re: <q0q0q0> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 03 Października 2013, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mnemozyne
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7429

[ Osobista Galeria ]

Piękne, inspirujące
eusa_clap.gif
może się zdziwisz - zdarzało mi się przyłapać na treningu grupowym lśnienie jogi ponad niedostatkami urody.

ostatnio rzadziej...

don`t give up, mnemozyne, don`t give up...

PostWysłano: Sobota, 08 Lutego 2014, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

zainteresowanych rozmową na tematy jogowe zapraszam na moodest.blogspot.com

PostWysłano: Wtorek, 11 Lutego 2014, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

te trzy rzeczy: sztuka, żeglarstwo i joga łączy w całość jedno: wolność. prawdziwy z ciebie wilk morski ;-) ale tam właściwie starsze rzeczy niż na heh są.

PostWysłano: Środa, 24 Września 2014, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbeataa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7841

[ Osobista Galeria ]

ja od samego początku sama ćwiczę jogę, kupiłam poradniki i sprzęt na JogaStyl.pl i z dnia na dzień widzę że umiem już więcej i zapamiętuje o co w tym wszystkich chodzi.

PostWysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

Chcę na stronie "Praktykować jogę po ludzku.Donna Fahri" podać namiary na hehową jogę. Ok, czy nie OK?

Re: <modest> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Środa, 29 Lipca 2015, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mnemozyne
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7429

[ Osobista Galeria ]

a czemu?

Re: <mnemozyne> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 30 Lipca 2015, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

tam się udzielam. żeby czytelnicy "Praktykować
...." mogli przeczytać hehowe dyskusje

PostWysłano: Piątek, 15 Września 2017, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

Pamiętam jak gdzieś kiedyś w jakiejś książce Iyengara wyczytałem że szczerze odradza masaże, bo ilekroć był na takim, to w następnych dniach nie mógł chodzić i czuł się dosłownie połamany. W zasadzie wierzyłem w to dosyć długo trzymając na dystans łapska masażystów od mojego kręgosłupa, aż jednak nadarzyła się trochę przypadkowo sposobność by to zweryfikować. Przyznam że sam masaż był bolesny jak cholera. Naciskanie z całych sił łokciem na wiązadła kości krzyżowej, bioder, kręgosłupa. Ja - taki elastyczny jak mi się wydawało porozciągany, myślałem że zdechnę z bólu - ku dziwnej satysfakcji masażysty. Ale... powiem tak - było to jednak także zaskoczenie jednak dla masażysty - gościa z wieloletnią praktyką - absolutnie nie czułem żadnych boleści ani po zabiegu, ani w ciągu następnych dni. W sumie więc ... panie Iyengar, o co panu chodziło, he?

PostWysłano: Czwartek, 02 Listopada 2017, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

cieszę się,ze się odezwałeś. To duża niespodzianka fiir mich.

Re: <modest> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Niedziela, 18 Lutego 2018, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

To nie był ten czas, to zachowanie, to miejsce dla tego trenera.

Jak sfalsyfikować intuicję, że motywacja pojawienia się trenera była niższościowa ??

Jeśli tak, to jestem za wsparciem dla tej części i wyznaczenie miejsca, czasu, zachowania dla tej części.

Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 53 z 53  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010