Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Rada pedagogiczna wrrrr Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja jeszcze pracę magisterską oddałem do przepisania na maszynie. Ale pierwsze artykuły, w Wyborczej zresztą, pisałem na 286. Worda mieliśmy pod DOS-em, a potem już nowocześnie pod nortonem.
  
Re: <Krzysiek> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kurde jak ja bylem w podstawowce to zajecia z informatyki w 8 klasie odbywaly sie na 386, pozniej w pierwszym liceum 486 bez dyskow twardych lol.gif w drugim liceum znowu 486 a na studiach (informatyce) algorytmy pisze sie na kartce papieru eusa_wall.gif
  
Re: <Berger> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Gwoli scislosci to nie worda a taga i to pod dosem. Ten norton o ktorego ci chodzi to tylko graficzna nakladka na system (dos) smile.gif


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Środa, 01 Października 2003, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Berger :
BINGO!!! lol.gif


wiedziałem !!!
Siostra mi opowiadała... ej... zaraz to w jakim czasie chodziłęś do szkoły ?? lata 70' 80'???


Matura' 1985 smile.gif
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :


Matura' 1985 smile.gif


no nieźle... ja będe matrure pisał w 2005 , jak zdam ale z tym to niepowinno być problemu...

Ściągałeś na maturze ??!! biggrin.gif
  
Re: <ulan> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




486 bez twardych? niemozliwe
bez twardych byly 8086, moze 286, (ja mialem 286 juz z twardym)
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
wlasnie- w podstawowce nie bylo jedynek, potem byly, a na studiach znowu nie bylo :)
w kinie nienawidze w ogole jak ktos nawet popkorn je i kola popija (jesli jest to slyszalne, a najczesciej jest), nie mowiac o komorkach czy gadaniu, nawet szeptem


Ja też nie lubię, jak ktoś jej popcorn. Śmierdzi. Ale sam czasem piję piwo. Najchętniej ze sklepu, bo w Multikinie drogie... sad.gif
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Berger :


Matura' 1985 smile.gif


no nieźle... ja będe matrure pisał w 2005 , jak zdam ale z tym to niepowinno być problemu...

Ściągałeś na maturze ??!! biggrin.gif


Nie musiałem. smile.gif
Ale raz komuś podpowiedziałem.
  
Re: <Kowal> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Och mozliwe Kowal mozliwe, bootowalo sie toto najpierw z flopa, a pozniej z novellowskiego serwera lol.gif
  
Re: <ulan> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




trzeba bylo powiedzies, ze w sieci byly...
  
Re: <Kowal> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No przeciez mowie crazy.gif
Ale i tak najbardziej bawi mnie fakt ze na studiach informatycznych nie mam dostepu do komputera lol.gif
  
Re: <ulan> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




shock.gif shock.gif shock.gif shock.gif Ale i tak najbardziej bawi mnie fakt ze na studiach informatycznych nie mam dostepu do komputera
jaja sobie robisz z powaznych ludzi?
  
Re: <Kowal> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Mowie calkiem serio doubt.gif
AGH wydzial EAIiE informatyka studia zaoczne. Jak do tej pory jedyny kontakt jaki z kompem mialem to laborki z Unixa, ktore z reszta byly pozal sie Boze lol.gif./ Dobrze ze praktyki mi nie brakuje eusa_clap.gif
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Gwoli scislosci to nie worda a taga i to pod dosem. Ten norton o ktorego ci chodzi to tylko graficzna nakladka na system (dos) smile.gif


Nie, to był word. Wchodziło się wpisując literę ,,w" i naciskając enter. Taga miałem kilka lat później, w innej gazecie. A, że norton comander to nakładka na DOS-a, to fakt.
  
Re: <Berger> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kurcze jestes pewny ze word???Z reszta niewazne, tag rulez cool.gif No ale dobra wierze na slowo, nie uzywalem edytorow pod dosem, to nie wiem biggrin.gif
  
Re: <ulan> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jestem pewien. Zresztą możesz sprawdzić tę informację w wielkopolskim oddziale Wyborczej. wink.gif
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a dyskietki to miały chyba pojemność 500 kb czy jakiś tak... w były większe od opakowania do płyty lol.gif ....

ej... czy to prawda że kiedyś były dyski po 40 MB ????
  
Re: <Krzysiek> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




moj pierwszy komp:
procesor 286, 20Mhz,
HDD 40MB
RAM 1024kB (w tym juz grafika)

co do dyskietek 5"1/4- pojemne byly na 180kB, potem 360, na koncu 720kB, a wielkosc- 5 i 1/4 cala srednicy
  
Re: <Krzysiek> Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Byly nawet po 25 MB, ja mialem szczyt osiagniec techniki i dysk 125 MB, i miescilo sie na tym wszystko, a dzis przy pojemnosci dysku 140 GB zaczyna brakowac mi miejsca lol.gif
  
Re: Rada pedagogiczna wrrrr
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
czy to prawda że kiedyś były dyski po 40 MB ????


Mój poprzedni komputer miał na twardzielu 40 MB. A był to 486, a zatem przed nim były jeszcze dwie generacje pecetów.
  
Rada pedagogiczna wrrrr
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010