Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> MP3 SONY NW E 405 SYSTEM ATRAC3plus
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MP3 SONY NW E 405 SYSTEM ATRAC3plus
PostWysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2005, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




witam
moze ktos mi moze pomóc
zakupilem mp3 sony nw e405 i nie wiem jak sie tworzy pliki ATRAC3plus aby wiecej pomiescilo mi sie w tym malym łądnym urzadzeniu
wszytkie pliki które zapisalem sa w formacie atrac i wyszlo ich na 256 mb 104 utworu a podobno mozna tego zmiescic o duzo wiecej

moze ktos ma tego soniacza, w progrmie ktory obsluguje pliki nie znalazlem nic
nalezy uzyc innego programu jezli tak jakiego

bede wdzieczny

pozdrawiam wszytkich

gg 3078999

piotr
  
Re: MP3 SONY NW E 405 SYSTEM ATRAC3plus
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Stycznia 2006, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jakubat
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5910
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




W opcjach programu powinna byc widoczna mozliwosc kompresji atrac3plus.
Ja sobie sciagnalem program ze strony
http://www.sony.pl/view/ShowArticle.action?section=pl_PL_Products&arti cle=1118320892648&productcategory=%2FAudio&site=odw_pl_PL
Może masz stara wersje oprogramowania. Skozystaj z nowszej.
Czy jestes zadowolony z odtwarzacza? Zastanawiam sie nad zakupem podobnego modelu. Z tego co rozumiem to zmiesciles na 256MB 104 piosenki ? Wiem ze moj kolega laduje niecale 100 ( ale mp3 ) na 512MB swojego Creativa :) , wiec Twoj to bardzo dobry wynik. Z tego co pamietam to odtwarzacze z serii NW-E40x i NW-E50x sa dostepne tylko w wersjach 512MB i 1GB. Czy zapelniles cala pamiec, aby sprawdzic max pojemnosc? Jak tak to ile piosenek weszlo? Pozdrawiam
  
MP3 SONY NW E 405 SYSTEM ATRAC3plus
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010