Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA! Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że kochani moderatorzy smile.gif nie przeniosą tego tematu, trochę osobistego, kierowanego do wszystkich. A jeżeli zostanie przeniesiony to mam nadzieję, przywróci "alternatywne video, mp3 oraz fotki z chorzowa" z powrotem do tematów przyklejonych cool.gif Ale czas świąteczny, moderatorowie mają świąteczny humor więc może zrobią wyjątek smile.gif

Wszystkim chce złożyć życzenia i wręczyć ten skromny świąteczny prezent, który leży pod hehową choinką smile.gif

Tak więc Wesołych Świąt! Oto jestem. Koniec zgrywania się i ukrywania - to ja wziąłem się za montaż znanego Wam dobrze wydarzenia, które miało miejsce 5 lipca, tego roku. Na początku wspomnę bo wiem, że zapewne część z Was nastawiła się już na cały koncert dziś ale niestety nie byłem w stanie wszystkiego zmontować przez ostatnie tygodnie. Trafiłem akurat na najgorszy możliwy termin mianowicie koniec semestru w szkole, jednak jakoś udało mi się połączyć te dwa zadania dzięki czemu macie dziś 4 piosenki. Pochłonęło mi to masę czasu ale nie obawiajcie się bo w planach jest jeszcze reszta utworów. Niestety Ci których nie zadowoli aktualny stan muszą jeszcze wykazać trochę cierpliwości bo nie jestem w stanie wszystkiego od razu zrobić. Plus mój chory charakter, który każe mi wszystko dopracowywać. Między innymi dlatego nie wysyłam jeszcze New Year's Day, które co prawda zmontowane ale uważam, że ma o wiele większy potencjał i muszę w nim coś zmienić. Także spokojnie, postaram się jeszcze, "za jakiś czas" umieścić: I Still Haven't Found What I'm Looking For, Miracle Drug, Elevation, I Will Follow i New Year's Day. Zresztą wszystko zależy od tego jak odbierzecie to co wysyłam Wam teraz. Może to prezent nietrafiony, bo inaczej sobie ten montaż wyobrażaliście, to nie będę zabierał się za montowanie reszty.

Póki co macie ode mnie pod choinkę 4 utwory - Vertigo, Beautiful Day, Sometimes You Can't Make It On Your Own, City Of Blinding Lights + krótki klip, który jest zapowiedzią mojego dzieła. "Sky Falls In Poland", tak jakoś mi wpadło do głowy, zostało i tak postanowiłem nazwać to video. Nazwę wymyśliłem na szybko bo chciałem coś wpisać w zapowiedzi koncertu (plik 'Intro-1'). Nazwa może się jeszcze zmieni do wydania koncertu na dvd.


Klipy zmontowałem przede wszystkim z video nagranego przez pana Andrzeja i udostepnionego przez wiewiora oraz z video, które udostępnił Ashe. Powiedzmy, że to jest to mix z dwóch kamer, ale uzupełniony, masą w przypadku Vertigo i City Of Blinding Lights - krótkich nagrań, które zgromadziłem od wakacji i które ostatnio pomógł uzupełnić mi bart555, któremu bardzo, bardzo za to dziękuję. Jakość może nie powala, ale moim zdaniem jest przyzwoita. Wszystkie pliki są zapisane w formacie wmv, w najmniejszej możliwej kompresji dzięki czemu video i audio nie traci znowu aż tak wiele na jakości o zajmuje o połowę mniej niż w formacie avi. Aha i nie pytajcie mnie dlaczego dalej pokazuje się na początku znaczek "DivX" bo nie wiem biggrin.gif

Nie chcę mi się komentować sprawy związanej z bootlegiem Foobyego, ale jeżeli kiedykolwiek by się on ukazał, czy jakakolwiek
inna wersja koncertu to reflektuję przemontowanie dotychczasowych klipów.

Poza tym idąc za propozycją Mac.Gregora, który podejmie się remasteringu dźwięku i postanowiliśmy wydać to wszystko na dvd, kiedy
zmontuję resztę utworów. Nie wiem jak dalekie to plany, ale piękne i bardzo prawdopodobne cool.gif (Zacząłem sobie okładkę rysować biggrin.gif )

Mam teraz okazję to napisać i wydaje mi się to trochę zabawne (ironiczne?). W każdym razie, 6 godzin po powrocie z naszego koncertu,
byłem w drodze na obóz do Cannes, we Francji. Nie mogłem przeżyć, że omija mnie to wszystkie żywiołowe pisanie postów, informacje w mediach na temat koncertu, dlatego będąc już na miejscu kilka razy odwiedziłem (wyjątkowo drogie smile.gif francuskie kafejki internetowe. Zapamiętałem jednego posta, który bardzo zapadł mi wtedy w pamięć. Ktoś na forum, u2.com.pl pisał, że kiedyś będziemy mieli montaż i wspomniał coś o dywanach, które robione są z różnych mniejszych fragmentów i wierzy, że kiedyś uda się zmontować z tych małych wycinków, które się teraz ukazują cały koncert. Nigdy nie pomyślałbym wtedy, że mi przypadnie
ten zaszczyt, a właściwie że ja się tego podejmę. I tak się stało. Włożyłem w to dużo serca, może dlatego, że nie robiłem tego
dla pieniędzy ale dla takich jak ja smile.gif

Jednak dobrnąłem do tego momentu, chcę Wam życzyć jeszcze raz Wesołych Świąt i spełnienia wszystkich marzeń.
Wierzę w cuda bo jednym z nich jest U2 i teraz nie wyobrażam sobie świata (życia?) bez niego.
Bawcie się dobrze na Sylwku ale nie szalejcie z % bo przed nami zlot krakowski biggrin.gif biggrin.gif

Wielkie podziękowania kieruję do:
-barta555 - imiennika, któremu naprawdę zależało, wspierał mnie i wysyłał mi wszystkie nagrania. Dzięki stary! biggrin.gif
a także: magii, doty, mac.gregora i ewki

i Conr4d'owi za oferowaną pomoc.


Intro.
http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=1ESS38Y31NIZ60J5DF6692LYY2

Montaż videoklipu 'Vertigo' i tvn'owskiego Co Za Tydzień wraz z All Because Of You (killahurtz mix) w roli podkładu. Podoba mi się tak
bardzo(zresztą Wam chyba też), że może za jakiś czas wydam poszerzoną wersję smile.gif

.avi - 30MB

Vertigo.
Drugi po COBL klip, któy ma najwięcej ujęć, pomijając te od pana Andrzeja i Ashe.
http://s56.yousendit.com/d.aspx?id=0QEAEAQZVHE712SSGJFQHH81WU

.wmv - 56MB

Beautiful Day.
W większości 2 CAM Mix (p. Andrzej, Ashe). Są może dwa wycinki.
http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=2ELREQIK3OH1M2R08X3IS06AS5


City Of Blinding Lights.Właściwie od tego się zaczęło dla mnie mixowanie. Nie ma tu nagrania od Ashe, bo było słabej jakości ale jest wyjątkowo dużo ujęć.
http://s62.yousendit.com/d.aspx?id=3Q8J79GRCXPVF2SEFQJ4IXXRQP

.wmv - 86MB


Proszę osoby, które ściągną klipy niech w miarę możliwości je uploadują jeśli linki wygasną!


LINK DO 'SOMETIMES YOU CAN'T MAKE IT ON YOUR OWN' BEDZIE TU PO POŁUDNIU!!! :)))



Pozdrawiam gorąco!
Bartek
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




manana69 :
Mam nadzieję, że kochani moderatorzy smile.gif nie przeniosą tego tematu, trochę osobistego, kierowanego do wszystkich. A jeżeli zostanie przeniesiony to mam nadzieję, przywróci "alternatywne video, mp3 oraz fotki z chorzowa" z powrotem do tematów przyklejonych cool.gif Ale czas świąteczny, moderatorowie mają świąteczny humor więc może zrobią wyjątek smile.gif

Wszystkim chce złożyć życzenia i wręczyć ten skromny świąteczny prezent, który leży pod hehową choinką smile.gif

Tak więc Wesołych Świąt! Oto jestem. Koniec zgrywania się i ukrywania - to ja wziąłem się za montaż znanego Wam dobrze wydarzenia, które miało miejsce 5 lipca, tego roku. Na początku wspomnę bo wiem, że zapewne część z Was nastawiła się już na cały koncert dziś ale niestety nie byłem w stanie wszystkiego zmontować przez ostatnie tygodnie. Trafiłem akurat na najgorszy możliwy termin mianowicie koniec semestru w szkole, jednak jakoś udało mi się połączyć te dwa zadania dzięki czemu macie dziś 4 piosenki. Pochłonęło mi to masę czasu ale nie obawiajcie się bo w planach jest jeszcze reszta utworów. Niestety Ci których nie zadowoli aktualny stan muszą jeszcze wykazać trochę cierpliwości bo nie jestem w stanie wszystkiego od razu zrobić. Plus mój chory charakter, który każe mi wszystko dopracowywać. Między innymi dlatego nie wysyłam jeszcze New Year's Day, które co prawda zmontowane ale uważam, że ma o wiele większy potencjał i muszę w nim coś zmienić. Także spokojnie, postaram się jeszcze, "za jakiś czas" umieścić: I Still Haven't Found What I'm Looking For, Miracle Drug, Elevation, I Will Follow i New Year's Day. Zresztą wszystko zależy od tego jak odbierzecie to co wysyłam Wam teraz. Może to prezent nietrafiony, bo inaczej sobie ten montaż wyobrażaliście, to nie będę zabierał się za montowanie reszty.

Póki co macie ode mnie pod choinkę 4 utwory - Vertigo, Beautiful Day, Sometimes You Can't Make It On Your Own, City Of Blinding Lights + krótki klip, który jest zapowiedzią mojego dzieła. "Sky Falls In Poland", tak jakoś mi wpadło do głowy, zostało i tak postanowiłem nazwać to video. Nazwę wymyśliłem na szybko bo chciałem coś wpisać w zapowiedzi koncertu (plik 'Intro-1'). Nazwa może się jeszcze zmieni do wydania koncertu na dvd.


Klipy zmontowałem przede wszystkim z video nagranego przez pana Andrzeja i udostepnionego przez wiewiora oraz z video, które udostępnił Ashe. Powiedzmy, że to jest to mix z dwóch kamer, ale uzupełniony, masą w przypadku Vertigo i City Of Blinding Lights - krótkich nagrań, które zgromadziłem od wakacji i które ostatnio pomógł uzupełnić mi bart555, któremu bardzo, bardzo za to dziękuję. Jakość może nie powala, ale moim zdaniem jest przyzwoita. Wszystkie pliki są zapisane w formacie wmv, w najmniejszej możliwej kompresji dzięki czemu video i audio nie traci znowu aż tak wiele na jakości o zajmuje o połowę mniej niż w formacie avi. Aha i nie pytajcie mnie dlaczego dalej pokazuje się na początku znaczek "DivX" bo nie wiem biggrin.gif

Nie chcę mi się komentować sprawy związanej z bootlegiem Foobyego, ale jeżeli kiedykolwiek by się on ukazał, czy jakakolwiek
inna wersja koncertu to reflektuję przemontowanie dotychczasowych klipów.

Poza tym idąc za propozycją Mac.Gregora, który podejmie się remasteringu dźwięku i postanowiliśmy wydać to wszystko na dvd, kiedy
zmontuję resztę utworów. Nie wiem jak dalekie to plany, ale piękne i bardzo prawdopodobne cool.gif (Zacząłem sobie okładkę rysować biggrin.gif )

Mam teraz okazję to napisać i wydaje mi się to trochę zabawne (ironiczne?). W każdym razie, 6 godzin po powrocie z naszego koncertu,
byłem w drodze na obóz do Cannes, we Francji. Nie mogłem przeżyć, że omija mnie to wszystkie żywiołowe pisanie postów, informacje w mediach na temat koncertu, dlatego będąc już na miejscu kilka razy odwiedziłem (wyjątkowo drogie smile.gif francuskie kafejki internetowe. Zapamiętałem jednego posta, który bardzo zapadł mi wtedy w pamięć. Ktoś na forum, u2.com.pl pisał, że kiedyś będziemy mieli montaż i wspomniał coś o dywanach, które robione są z różnych mniejszych fragmentów i wierzy, że kiedyś uda się zmontować z tych małych wycinków, które się teraz ukazują cały koncert. Nigdy nie pomyślałbym wtedy, że mi przypadnie
ten zaszczyt, a właściwie że ja się tego podejmę. I tak się stało. Włożyłem w to dużo serca, może dlatego, że nie robiłem tego
dla pieniędzy ale dla takich jak ja smile.gif

Jednak dobrnąłem do tego momentu, chcę Wam życzyć jeszcze raz Wesołych Świąt i spełnienia wszystkich marzeń.
Wierzę w cuda bo jednym z nich jest U2 i teraz nie wyobrażam sobie świata (życia?) bez niego.
Bawcie się dobrze na Sylwku ale nie szalejcie z % bo przed nami zlot krakowski biggrin.gif biggrin.gif

Wielkie podziękowania kieruję do:
-barta555 - imiennika, któremu naprawdę zależało, wspierał mnie i wysyłał mi wszystkie nagrania. Dzięki stary! biggrin.gif
a także: magii, doty, mac.gregora i ewki

i Conr4d'owi za oferowaną pomoc.


Intro.
http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=1ESS38Y31NIZ60J5DF6692LYY2

Montaż videoklipu 'Vertigo' i tvn'owskiego Co Za Tydzień wraz z All Because Of You (killahurtz mix) w roli podkładu. Podoba mi się tak
bardzo(zresztą Wam chyba też), że może za jakiś czas wydam poszerzoną wersję smile.gif

.avi - 30MB

Vertigo.
Drugi po COBL klip, któy ma najwięcej ujęć, pomijając te od pana Andrzeja i Ashe.
http://s56.yousendit.com/d.aspx?id=0QEAEAQZVHE712SSGJFQHH81WU

.wmv - 56MB

Beautiful Day.
W większości 2 CAM Mix (p. Andrzej, Ashe). Są może dwa wycinki.
http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=2ELREQIK3OH1M2R08X3IS06AS5


City Of Blinding Lights.Właściwie od tego się zaczęło dla mnie mixowanie. Nie ma tu nagrania od Ashe, bo było słabej jakości ale jest wyjątkowo dużo ujęć.
http://s62.yousendit.com/d.aspx?id=3Q8J79GRCXPVF2SEFQJ4IXXRQP

.wmv - 86MB


Proszę osoby, które ściągną klipy niech w miarę możliwości je uploadują jeśli linki wygasną!


LINK DO 'SOMETIMES YOU CAN'T MAKE IT ON YOUR OWN' BEDZIE TU PO POŁUDNIU!!! :)))



Pozdrawiam gorąco!
Bartek


jeszcze nie ściągnąłem, ale już za samo SERCE do tego przedsięwzięcia wielkie Ci Bartku dzięki! Tyle w tym co napisaleś szczerości i autentycznej pasji! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Uściski serdeczne!
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pop
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1890
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




into jest wypasione, mega, brak slow biggrin.gif biggrin.gif czekamy na rozszerzona wersje no i wersje finalna dvd !!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif brawo manana!
  
Re: <cezar> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




fajnie, że coś takiego powstało, ale mam kilka pytań.
Czy ten mix tworzony jest z master record czy tylko z plików które były ogólnie odstępne w necie??? za niedługo powinno sie pojawić nagranie foobiego, mając oryginalną taśme pana A. (pewnie Wiewiór ma) i drugie kompletne nagranie wtedy można myśleć o prawdziwym 2 cam mix. Z resztą wystarczy popatrzeć na inne nagrania z Vertigo Tour, ktovwie o co chodzi ....
mam nadzieje, że po emisji tego miksu nikt nie zrezygnuje z pracy nad kolejnym z kompletnych nagrań.
pozdro
  
Re: <Max> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Pozdrawiam i życzę wytrwałości. To ciekawy projekt.
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Bartek co tu dużo gadać. dziękuję, chociaż ja przypuszczam nie będe w stanie tego obejrzeć. to dziękuję Ci, bo wiem jak wielu ludzi to ucieszy. Dziękuję Ci za Twoją prace i za to że wkładasz w to swoją pasję.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




wilkie dzieki intro all beacuseowe jest super... reszta w trakcie sciagania, a jest moze planowane new years day jakis mix tvnowo botlegowy?
p.s. korzystajac z okazji happy christmas dla wszytkich!
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




A ja siedzę w pracy i ściagnąć bedę mogła dopiero ok 21.00 sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Ale wczoraj widziałam VERTIGO bylo niesamowite, a z kilka tygodni wcześniej miałam przedpremierowy pokaz "City Of Blinding Lights".
I wiecie z wrażenia nie mogłam oddychać podczas oglądania.

BRAWO BARTEK eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


TO NAPRAWDE CUDNE!!!!!!!!!!
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Trzeba będzie zrobić trochę wolnego miejsca na dysku... wink.gif
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




manana69 :
Mam nadzieję, że kochani moderatorzy smile.gif nie przeniosą tego tematu, trochę osobistego, kierowanego do wszystkich. A jeżeli zostanie przeniesiony to mam nadzieję, przywróci "alternatywne video, mp3 oraz fotki z chorzowa" z powrotem do tematów przyklejonych cool.gif Ale czas świąteczny, moderatorowie mają świąteczny humor więc może zrobią wyjątek smile.gif



No i cóz ja biedny mogę rzec smile.gif Chyba tylko - Dziękujemy Święty Mikołaju! wink.gif
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
smith8
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5432
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Doskonały prezent na mikołaja eusa_clap.gif eusa_clap.gif Jestem bardzo!! ale to bardzo mile zaskoczony smile.gif Temu Panu należa sie wielkie słowa uznania i podziekowania... Dzieki eusa_clap.gif
  
Re: <manana69> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jakiego programu uzywasz do obrobki wideo (ewentualnie zmiana formatu, wycinanie, sklejanie) i audio?
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Look
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4750
Posty: 35


[ Osobista Galeria ]




Obejrzalem Vertigo. Bartek, jestem pod wrażeniem.
Ogromne dzięki, czekamy na calość eusa_clap.gif
  
Re: <Look> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




Po wielkim trudzie i znoju ;) ściągnęło mi się Vertigo..shock.gif I co mogę powiedzieć? Wygląda cudownie, już nie mogę doczekać się całości! biggrin.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif Brawa dla Bartka![/b]
  
'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




mam pytanie.... gdzie mam otworzyc te pliki? bo albo zle sciagnelam albo to wina tego ze odtwarzam na winampie.... bo mam sam dzwiek... :( ale juz po tym stwierdzam ze jest kawal dobrej roboty! gratulacje eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Witam !



sciagnalem i poczytalem sobie troszke !
swietna idea - swietny pomysl ....
nic tylko ..... eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


a jesli plany wydania dvd sa aktualne i moge pomoc troche ......
to oferuje swoja pomoc i wielka chec zaprojektowania okladki!!


pozdrawiam swiatecznie


dzieki !!!
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




witam po tygodniach czy juz nawet miesiacach nieobecnosci...

wrocilem dzis do domu, chcialem ogladnac koncert z chorzowa, okazalo sie ze nie zabralem ze soba plytek... a Tu taka niespodzianka!!!! :D

sciagnelo mi sie dopiero intro... jest swietne... po nim mam duze oczekiwania co do kol;ejnych kawalkow... wink.gif wierze ze sie nie zawiode....

bedzie swietne... musi byc.... biggrin.gif

pozdrawiam i gratuluje bartku... cool.gif
  
Re: <IrishWn> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




No ja od początku wiedziałem ktos się bierze za ten montaż :D

Aż serce rośnie.

Natomiast mam pytanie bo nie daje mi to spokoju, żeby zrobić jak to nazwał Max 'mix z prawdziwego zdarzenia z 2 cam' wypadałoby miec oryginały zapisanych taśm? Znacznie lepiej by wtedy wyszło czy jak bo ja się nie znam.

I jeszcze jedno Fooby udostepnisz teraz nam swoje DVD?????????

No jakby tak mieć jeszcze mix 3 cam ach :D

biggrin.gif
  
Re: <manana69> 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




"Intro.
Vertigo.
Beautiful Day.
City Of Blinding Lights.

Proszę osoby, które ściągną klipy niech w miarę możliwości je uploadują jeśli linki wygasną! "


podaje nowe linki:

Intro.
http://d.turboupload.com/d/230420/Intro-1_Sky_Falls_In_Poland.avi.html

Vertigo.
http://d.turboupload.com/d/230497/U2_-_Vertigo_-_Sky_Falls_In_Poland.w mv.html

Beautiful Day.
http://d.turboupload.com/d/230548/U2__-_Beautiful_Day_-_Sky_Falls_In_P oland.wmv.html

City Of Blinding Lights
http://www.megaupload.com/?d=ITEAJVIO


PS. Poprosze o wrzucenie nastepnych plikow na turboupload.com lub hyperupload.com lub www.sendspace.com, poniewaz wtedy nie beda potrzebne reuploady.
  
Re: 'Sky Falls In Poland'
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




vertigo obejrzane.. swietna robota... biggrin.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

bartek - za chwile powinienes dostac pm'a...
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 35  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010