Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA! Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Piątek, 26 Stycznia 2007, 02:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Payk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5841
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Witam

Szukam dobrej duszy z Poznania, która nagra mi p&#322;ytk&#281; DVD z koncerty z Chorzowa. Przyjad&#281; na wyznaczone miejsce dam p&#322;ytk&#281;, poczekam znowu przyjad&#281; odbior&#281; p&#322;ytk&#281; i podzi&#281;kuj&#281; jak tylko potrafi&#281; najlepiej :)


Pozdrawiam wszystkich
Payk

  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Sobota, 27 Stycznia 2007, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
M.ichal
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6717
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam,


jestem z łodzi i chciałbym również zdobyć to DVD.
Czy jest ktos z łodzi, komu mógłbym np. podrzucić dwie płytki DVD, żeby mi nagrał, lub ew. pozyczyć jego wersje w celu zrobienia wiekszej ilosci kopii (posiadam własną nagrywarke DVD)?

Moje GG: 3464975
Email:


Bede bardzo wdzieczny za pomoc:)

Pozdrawiam,


Michał
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Czwartek, 08 Lutego 2007, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lexotan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #960
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Czy ma ktoś już projekty naklejek na płyty?
  
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AniaBania
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6734
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam mały problem sad.gif ściągnełam koncert z utorrenta i jest w częściach. Czy jest możliwość połączenia tego w całość?? tak zeby byly dwa pliki do nagrania na dwie płyty DVD. proszę o pomoc
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kacha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5520
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




może późno to pisze, ale niedawno dopiero miała okazję dostać to DVD

wielkie gratulacje dla Ciebie Bartek - DVD jest po prostu czadowe i wzruszające! Jak to oglądam to przypomina mi się Chorzów i cała ta magia tego koncertu :)

Dzieki :)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




witam z tymi pytaniami o przepalenie DVD chorzów to przejdzcie raczej do działu CHORZÓW DVD DRZEWKO WYSYŁKOWE smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
PostWysłano: Piątek, 13 Kwietnia 2007, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wiewior
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4638
Posty: 57


[ Osobista Galeria ]




Gdybyś ktoś nadal potrzebował nalepki na płytki, to może skorzystać z tych "projektów":

Dysk pierwszy


Dysk drugi


To przerobiona okładka trabanta - robiłem właściwie na własny użytek, ale ponieważ trabant nie miał nic przeciwko ich upowszechnieniu, więc może komuś się nadadzą :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Stycznia 2008, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czornex
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6982
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam,
Przeszukałem pół neta i znalazłem koncert tylko na torrentach, czy mógł bym poprosić kogoś o zapodanie na rapidshare.com ? ( z torrentow będę ściągać 10 lat :/ )

Z góry dziękuje, pozdrawiam i przepraszam za zaśmiecanie wątku
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//PREMIERA!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 35 z 35  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010