Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Wątek siostrzany Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wątek siostrzany
PostWysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wątek od siostry przez GG przybiegł do mnie, może się coś z niego wykluje, a jak nie, to co... wink.gif

Cytat:
Dlaczego tak trudno trafić jednocześnie na dobrego i porządnego mężczyznę? Czy wszyscy mężczyźni to świnie? Skończmy ze stereotypowym myśleniem i poznajmy prawdę o mężczyznach...

Zasada nr 1: Porządni mężczyźni są brzydcy.

Numer 2: Przystojni mężczyźni nie są porządni.
3. Przystojni i porządni mężczyźni są homoseksualistami.
4. Przystojni, porządni i heteroseksualni mężczyźni są żonaci.
5. Mężczyźni, którzy nie są przystojni, lecz są porządni, nie mają zwykle pieniędzy.
6. Mężczyźni, którzy nie są tak bardzo przystojni, ale są porządni i mają pieniądze myślą, że kobiety pożądają ich tylko dla ich pieniędzy.
7. Przystojni mężczyźni bez pieniędzy oglądają się tylko za naszymi pieniędzmi.
8. Przystojni mężczyźni, którzy nie są tak porządni, ale jednak heteroseksualni, nie uważają nas za wystarczająco piękne, by się nami zainteresować.
9. Mężczyźni, którzy myślą, że jesteśmy piękne, którzy są przy tym heteroseksualni, porządni i mają pieniądze, są tchórzami.
10. Mężczyźni, którzy są przystojni, porządni, mają pieniądze, są heteroseksualni i wolni, są nieśmiali i nigdy nie robią pierwszego kroku.
11. Mężczyźni, którzy nie robią pierwszego kroku, automatycznie tracą zainteresowanie nami w momencie, gdy przejmujemy inicjatywę.

I zasada numer 12: Nie traktujcie powyższego zbyt serio, lecz jako przyczynek do dyskusji na temat mężczyzn. Bo może prawda jest zupełnie inna, albo też leży pośrodku...


Od się dodam, że jeśli facet jest przystojny, porządny, heteroseksualny i kasiasty, to na 100% jest to ksiądz z mojej parafii. redface.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Mężczyźni, których znam lub znałam byli porządni, przystojni, w stu procentach heteroseksualni, nigdy żonaci, nie mieli problemu ze zrobieniem pierwszego kroku, a jeśli jakaś inicjatywa wyszła z mojej strony, to nie mieli z tym najmniejszego problemu. wink.gif
Jednak należy tutaj zdefiniować powyższe cechy:
-przystojni- w moich oczach
-porządni- w moim odczuciu najważniejsze jest „poukładanie” moralne
-a reszta to raczej taka sama w odbiorze wszystkich...wink.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Przystojny? Hehe... Tak może 1/8 facetów, którzy mi się pogobają, są przystojni dla ogółu kobiet biggrin.gif Dałabym tu fotkę takiego jednego, ale niestety nie posiadam. Ale za to ten jego uśmiech! Mrrrau... ;) Mój przyjaciel też mi się podoba cool.gif No ale zasady to zasady, dawno juz to ustaliliśmy.I też uśmiech ma zabójczy, ach... Śmieszna sytuacja była, kiedy szedł właśnie z boiska do szkoły, bo skończyła się przerwa, a ja siedziałam w swojej klasie, ponieważ przygotowywałam przedstawienie i miałam próbę. Otworzyłam okno [ciepło było bo - to był maj... ;)] i jak nie zawołam: "Paweł!". Zadarł głowę, ponieważ moja klasa mieściął się na drugim piętrze. "Uśmiechnij się!" krzyknęłam [bo wyglądał mi jakos tak smętnie i w ogóle]. Jak ten wyszczerzył zęby, to myślałam, że nogi mi się zaraz ugną, hihi. Bardzo zazdrosna o niego jestem, bo to super facet smile.gif
Porządny? Staram zadawać się tylko z takimi. Nie kręci mnie słoma z butów, nie dbanie o siebie, okropny charakterek, macho spod ciemnej gwiazdy i inne takie. Z facetem muszę mieć o czym pogadać, a nie tylko być. Żeby był zarówno mężczyzną, kochankiem [no co? ;)], a i również przyjacielem.
W ogóle "porzadny" to pojęcie względne biggrin.gif
Hetero i tylko hetero! Ani mi się śni mieć dwa razy jeszcze większą konkurencję wink.gif Kurcze, straszna jestem z tą zazdrością...
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Zasada nr 1. to Dominik lol.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




To ja odwrócę sytuację:
1. Kobieta nie musi być piękna, zgrabna - musi po prostu "coś w sobie mieć"!
2. Kobieta nawet nie powinna być bogata - od tego ma być facet! wink.gif
3. Kobieta jest Kobietą bez względu na to czy jest mężatką, panną, rozwódką czy wdową (patrz również punkt pierwszy). Wyznaję pogląd, iż jeśli któryś facet twierdzi, że nie zwraca uwagi na kobiety atrakcyjne (w moim rozumienu które "coś" w sobie mają) to: a/ kłamie b/ coś z nim nie tak! A stan cywilny nie ma tu nic do tego! Rety! Przecież nie wszystkie sytuacje wiodą do ołtarza czy do łóżka!
4. Kobieta porządna lub nieporządna - nie wiem co to znaczy! Każdy bywa nieporządny czasami! No i całe szczęście!
5. Nawet jeśli Kobieta jest wojującą emancypantką lub lesbijką - to znowu punkt pierwszy!

Dziewczyny! Facet albo ma coś w sobie albo nie ma! wink.gif Czasem przyjaciel znaczy więcej niż kochanek a kumpel więcej niż mąż! A ten porządny czasem nudzi (nie wiem, jak już pisałem, co znaczy nieporządny), przystojnym to często jedynie przed koleżankami się pochwalić można, bogaty okazuje się bogatym jak trzeba zaszpanować ale jak trzeba kupić nową szczoteczkę do zębów to okazuje się że "po co"?!
KOCHAJCIE I NIE DYWAGUJCIE TYLE! Bo Wam ten jedyny mężczyzna, mąż, kochanek, przyjaciel, kumpel lub wszystko w jednym, wokół nosa przeleci! Nie można przegapiać ludzi ani ich szufladkować według "przydatności do konkretnego celu"! I pamiętajcie - nie ma ideałów! I wcale nie namawiam Was żebyście się pieczołowicie rozglądały dookoło, ale żebyście żyły pełnią siebie, nie próbując układać wszystkiego w tabele czy statystyki! Łapcie piękne chwile i piękne emocje! Czego WAM w nadchodzący Nowy Rok z całego serca życzę!
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A często to tak jest, że wszystkie te nasze teorie i piękne słowa są w życiu szybko weryfikowane i okazuje się wówczas, że ten nasz jedyny jest, o niespodzianko shock.gif, blondynem, a nie "teoretycznie" wymarzonym brunetem. wink.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
A często to tak jest, że wszystkie te nasze teorie i piękne słowa są w życiu szybko weryfikowane i okazuje się wówczas, że ten nasz jedyny jest, o niespodzianko shock.gif, blondynem, a nie "teoretycznie" wymarzonym brunetem. wink.gif


"pop swajo, czort swajo!" wink.gif
to tylko "ten jedyny" się liczy? A inni to już co? wybrakowani?
  
Re: <cezar> Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie tylko ten jedyny...
A swoja drogą nawiązując do Twojej poprzedniej wypowiedzi, to ciężko mi jest sobie wyobrazić, że mój dobry kolega miałby być ważniejszy od mojego męża- od chłopaka może tak, ale nie od męża. smile.gif

P.S. A wybrakowani??? cool.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Chciałbym się ożenić, ale tylko jednej ciotce się podobam.


Cytat:
Nie mogę wyjść za mąż, bo każdy chłopak to gapa.


Kto to powiedział, no kto?
Ano chłopczyk z klasy III i dziewczynka z przedszkola.

A gdzie? W książce J. Twardowskiego pt. "Patyki i patyczki".

Tak jakoś mi się przypomniało, to co do dziś tak bardzo lubię, dlatego podczytuję od czasu do czasu. biggrin.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :

A swoja drogą nawiązując do Twojej poprzedniej wypowiedzi, to ciężko mi jest sobie wyobrazić, że mój dobry kolega miałby być ważniejszy od mojego męża- od chłopaka może tak, ale nie od męża. smile.gif


Wierzę, że trudno jest Ci to sobie wyobrazić, ale jak kiedyś ktoś Kogo zdanie bardzo szanuję powiedział:
"Czasem to się może w życiu więcej przez pare dni zmienić i wydarzyć niż w ciągu paru lat..."
wink.gif
  
Re: <cezar> Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Święte i ... mądre słowa. wink.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




cezar :

KOCHAJCIE I NIE DYWAGUJCIE TYLE! Bo Wam ten jedyny mężczyzna, mąż, kochanek, przyjaciel, kumpel lub wszystko w jednym, wokół nosa przeleci! Nie można przegapiać ludzi ani ich szufladkować według "przydatności do konkretnego celu"! I pamiętajcie - nie ma ideałów! I wcale nie namawiam Was żebyście się pieczołowicie rozglądały dookoło, ale żebyście żyły pełnią siebie, nie próbując układać wszystkiego w tabele czy statystyki! Łapcie piękne chwile i piękne emocje! Czego WAM w nadchodzący Nowy Rok z całego serca życzę!


Całym sercem odczuwam podobnie! Czujcie, bądźcie, przeżywajcie... Emocje są ulotne - chwytajcie je zanim porwie je wiatr...
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Agrace ma inne spojrzenie... Ona nie widzi człowieka, ona go czuje. To musi być jakiś dar... Wszystkim błądzącym śmiertelnikom przydałaby się umiejętność takiego patrzenia wink.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




marycha :
Agrace ma inne spojrzenie... Ona nie widzi człowieka, ona go czuje. To musi być jakiś dar... Wszystkim błądzącym śmiertelnikom przydałaby się umiejętność takiego patrzenia wink.gif


A czyż nie "prawdziwie patrzy się tylko sercem?" smile.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Czuję", że obie lubimy "Małego Księcia" wink.gif Osobiście uwielbiam! Wydaje mi się, że to było "widzi" nie "patrzy", szczegół :)
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




grusia :
"Czuję", że obie lubimy "Małego Księcia" wink.gif Osobiście uwielbiam! Wydaje mi się, że to było "widzi" nie "patrzy", szczegół :)


Masz rację Grusiu. Patrzeć nie zawsze oznacza widzieć, a słuchać nie zawsze oznacza słyszeć...
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




grusia :
...Z facetem muszę mieć o czym pogadać, a nie tylko być. Żeby był zarówno mężczyzną, kochankiem [no co? ;)], a i również przyjacielem. W ogóle "porzadny" to pojęcie względne biggrin.gif
.....

100% racji eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Piątek, 10 Lutego 2006, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Kazi post powyżej napisany został 31 grudnia po 20! Zastanowiło mnie to! Co u Ciebie Kaziu?
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Kazi post powyżej napisany został 31 grudnia po 20! Zastanowiło mnie to! Co u Ciebie Kaziu?

Witam, chyba jestem w tym roku po raz pierwszy, a nowy rok przywitałam sama... po raz pieerwszy w życiu i to był świadomy wybór -nabyłam doświadczenia i już NIGDY W ŻYCIU - tak nie będzie.
Za to dzisiaj dowiedziałam się, że będę miała WNUKA, może nie ten post, ale jest mi wszystko jedno, gdzie się chwalę. biggrin.gif
Pozdrawiam cały HEH, do następnego spotkania.
Na razie.
smile.gif
  
Re: Wątek siostrzany
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Ale dzień!!!!!!!!!!!!! Kazia zostanie babcią, The Fly Zory - ojcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Wątek siostrzany
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010