Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> dyskusje padły totalnie Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To jużnie pojawiający sięproblem ani nadmiar połaczeń. Nawet ping do nich nie dochodzi.
crazy.gif
  
Re: dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




dyskusje.pl ? Mi ta strona wchodzi bezproblemowo... eusa_eh.gif
  
Re: <Tirinti> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




przez mniej więcej godzine niedziałało.
  
Re: <Tirinti> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Sobota, 30 Sierpnia 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Teraz (sobota) deple chodzą dość dobrze, ale faktycznie od paru tygodni co rusz okazuje się, że ,,zbyt dużo połączeń" i padają. :(
  
Re: dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
To jużnie pojawiający sięproblem ani nadmiar połaczeń. Nawet ping do nich nie dochodzi.
crazy.gif



dyskusje.pl mają strasznie wolny serwer... mi na modenie jeden topic wyświetla się w około 2 minuty sad.gif
ale świat jest sprawiedliwy i będe miał stałe smile.gif wreszcie cool.gif
  
Re: <Krzysiek> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wygląda na to, ze dzisiaj znów www.dyskusje.pl doesn't exist :(
Najwyraźniej ostatnie reformy Alexa okazały się niewystarczające...
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To nie to. Teraz serwer wogóle jest wyłączony, albo siećim padła.
  
Re: <Tirinti> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale od wczoraj nie mogę się na dyskusje dostać sad.gif Czy ktoś z Was wie co się dzieje?
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A mnie się wczoraj udało tam wysłać chyba aż ze cztery posty! cool.gif
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




A teraz próbowałeś? Bo ja od rana nie mogę nawet wyświetlić strony crazy.gif
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Teraz jeszcze nie. Zawszse od rana zabieram się najpierw za heha, bo... szybciej chodzi lol.gif
Ale zaraz spróbuję.
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Od czego działanie d.pla zależy skoro mi nie wyświetla tej strony, a mojej koleżance z Torunia d.pl działa bez problemu?

pozdrawiam

szaman
  
Re: <szaman82> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mnie w Poznaniu też nie wyświetla. Gdy próbuję wejść na depla, włącza się wirus pt. ,,yahoo" cool.gif
Żeby było śmieszniej, nie mam problemu z hehem, a koleżeństwo z Krakowa i Wrocławia - i owszem. shock.gif
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Ja z hehem też nie mam problemów. smile.gif
Jak próbuję wejść na d.pl to pojawia mi się komunikat "Nie można wyświetlić strony". eusa_naughty.gif
Jeśli chodzi o wirusy to od piątku ubiegłego tygodnia moja skrzynka pocztowa zasypywana jest zwrotkami moich listów z informacją o wirusie. eusa_eh.gif
Więc może to jakiś wirus grasujący po sieci? zly.gif
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja tak parę tygodni temu otrzymywałem masę zwrotek z info o wirusie, ale od nieznajomych osób, do których... nic nie wysyłałem.
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




U mnie było podobnie. Znaczna większość zwrotek pochodziła z adresów, które pierwszy raz na oczy widziałam, część adresów była zmieniona a część to były prawdziwe adresy. Najdziewniejsze jest to, że tak mieli wszyscy w pracy, którzy mają skrzynki na onecie. Kolega, który ma skrzynkę na wp.pl miał spokój.

A tak z innej beczki, czy ktoś z was wie do czego służy plik dcim.exe?
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja od dawna nie mam skrzynki na onecie, więc chyba nie o to chodzi. Ale fakt, że w pracy wszyscy dostawali te dziwne maile.
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tom_Bra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #249
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim witam wszystkich na hehu. I tak wiekszosc znam z dyskusji, ale wypada sie przywitac :)

A jak dzisiaj u was dyskusje?? Bo o ile ok. 13 udalo mi sie jeszcze napisac 3 czy 4 posty to teraz za kazdym razem jest ze nie mozna wyswietlic strony.

Zdaje sie ze padly calkowicie.
  
Re: <Tom_Bra> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




sprobuj przez proxy w3cache.icm.edu.pl:8080
u mnie zadzialalo :)
  
Re: <EDDY> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Indoctrine
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #139
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Ale to jakieś dziwne jak dla mnie... Przecież jeśli potrzeba specjalnie prxy stosować.. Nie wiem, ale jak dla mnie to sytuacja absurdalan z deka..
  
dyskusje padły totalnie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010