Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Potrzebny lek dla Aniusi_1988 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




na forum, do którego podałaś linka (skąd można ściągnąć formularz) jest napisane, że do 10 stycznia zbiera sie te podpisy natomiast Ty napisałaś, że do końca stycznia można , więc jak to jest? smile.gif
pozdrawiam
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




przedluzyli zbieranie do konca stycznia, dlatego o tym wam mowie. jest napisane o przedluzeniu chyba na ostatniej stronie wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




Aniusia_1988 :
przedluzyli zbieranie do konca stycznia, dlatego o tym wam mowie. jest napisane o przedluzeniu chyba na ostatniej stronie wink.gif

aha , to super smile.gif namówiłam tez mojego przyjaciela na zbieranie tych podpisów, bo niestety tak się składa, że sam jest na to chory sad.gif (tak przy okazji to wielki fan U2:) )
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 01:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




przykro mi ze on tez jest chory, z checia bym z nim porozmawiala.....
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




halo tu Poznań - jeśli będziesz miała namiar na ten konkretny szpital i cokolwiek do załatwienia tam(gdzieś zadzwonić, pojechać, dostarczyć wyniki itp.), to nie wahaj się ze mną skontaktować, zrobię co tylko będę mogła, tymczasem postaram się sama zorientować, o który szpital może chodzić i czy coś mogę dla CIebie zrobić, niestety nie mam "znajomości" w kręgach medycznych, ale zawsze jestem namiejscu, więc jeśli co to śmiało!!

trzymaj się ciepło i duużo zdrowia!!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Aniu, jestes z tobą sercem! pomogę jak tylko się da, jesli bedzie trzeba, deklaruję wpłatę pieniężną!!! jesteśmy z tobą! trzymaj się dzielnie!!!

EDIT: w petycji trzeba wpisac nr dowodu osobitego, co dyskwalifikuje zbieranie podpisow wrosd mlodzieży, mimo to spróbuję!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




dzieki za pomoc w znalezieniu tego szpitala w poznaniu smile.gif mam nadzieje ze tata zmienie zdanie i powie ze nie jest szkoda jechac i tracic pieniedze wink.gif ja mam przeczucie ze tammopgliby cos powiedziec... jakbym wiedziala ktory to szpital moglabym rozmawiac z lekarzem, zeby zalatwil mi tam wizyte, ale niestety nie wiem i mam nadzieje, ze uda Ci sie czegos dowiedziec... Gorzej byloby z tym, ze nia mialabym sie z mama gdze podziac jakbym tam pojechala, bo musialybysmy przenocowac... ale to pewnie jeszcze dlugo bedzie za nim pojade...

Z podpisami niestety jest tak ze dzieci nie moga podpisac i to nie jest sprawiedliwe, bo najwiecej dzieciakow i mlodziezy choruje.... no ale mam nadzieje, ze z wasza pomoca zbiore ich jeszcze troszke:) dzieki:)
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kawona
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4280
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Aniusia_1988 :


Z podpisami niestety jest tak ze dzieci nie moga podpisac i to nie jest sprawiedliwe, bo najwiecej dzieciakow i mlodziezy choruje.... no ale mam nadzieje, ze z wasza pomoca zbiore ich jeszcze troszke:) dzieki:)


Zbierzesz ich tyle ile potrzebujesz albo nawet jeszcze więcej biggrin.gif tu nikt nie jest obojętny i każdy chce w jakiś choć najmniejszy sposób pomóc, tak więc trzymaj się i głowa do góry! Jesteśmy z Tobą!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2006, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




Ta zsnajoma zorientowala sie o cene w niemczech i o polskie recepty, znaczy siostra tej znajomej,bo mieszka w niemczech i wychodzi, ze tam to kosztuja (w saszetkach) 70euro 100saszetek, czyli na jeden miesiac. i nie mam zadnej znizki,bo to musialby wypisac znajomy lekarz jakis z niemiec, a wtedy bym placila 20euro, niestety nie znam zadnych lekarzy tam... lek bym dostaladopiero 5lutego, ale to duzo szybciej niz te wszystkie papierkowe sprawy wink.gif moze mi pomoze i bedzie lepiej niz jest teraz wink.gif pozdrawiam
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2006, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




Aniu, od poniedziałku zbieram podpisy i już mam 47 smile.gif
obiecuję, że będzie ich znacznie więcej, tyle przynajmniej mogę zrobić dla Ciebie i mojego przyjaciela ;)
pozdrawiam
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2006, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




eveglider :
Aniu, od poniedziałku zbieram podpisy i już mam 47 smile.gif
obiecuję, że będzie ich znacznie więcej, tyle przynajmniej mogę zrobić dla Ciebie i mojego przyjaciela ;)
pozdrawiam

to i tak bardzo duzo uzbieralas, balam sie, ze lu7dzie nie beda chcieli podpisywac... chociaz mi tylko dwie osoby z 310 nie podpisaly, ale jednak, wiec ciesze sie bardzo, ze pomagasz, to bardzo duzo znaczy nas smile.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 12 Stycznia 2006, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




aniusia!
zbiore tyle podpisow,ile bede mogla,ale pewnie dopiero w przyszlym tygodniu,bo teraz jestem mam tydzie szkolen i nie za bardzo mam kiedy sie tym zajac,ale skoro mowisz,ze mozna zbierac je do konca stycznia,to jeszcze jest troche czasu.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jarek100
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5529
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Na Allegro istnieje licytacja, z której dochód przeznaczony jest dla poparzonej dziewczynki. Licytacja prowadzona jest przez niejakiego bono i nawet w nazwie ma dopisek u2.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=81189808

Na podstawie tego co przeczytałem problemem Aniusi_1988 jest nie tylko trudność w zdobyciu leku ale również jego cena.

Może "bono" to ktoś z nas i podjąłby się stworzenia takiej licytacji dla Aniusii_1988.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




Ja myśle że powinniśmy określic konkretną kwotę minimalną (kwotę jaką możemy zadeklarować np. 10zl/20zl) i zacząć zbieranie (jeżeli zajdzie/zachodzi taka potrzeba) w takim systemie jak na adopcje.


ps na mnie możesz liczyć Aniusia_1988. Pzdr Cię i pamiętaj : Nie Poddawaj się!!!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




agrace :

Aniusiu, napisz ile opakowań leku jest Ci potrzebne na każdy miesiąc kuracji i ile by to kosztowało. Jeśli się zgodzisz na pomoc finansową, wystarczy, że podasz numer konta lub adres, na który możemy wysyłać pieniążki.


JJJ, jak widzisz już wcześniej proponowałam coś takiego, ale bez większego odzewu. Może teraz - po Twoim poście - ludzie chętni do pomocy zaczną się wpisywać na listę.

Aniu, na mnie też możesz liczyć.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




na mnie oczywiscie tez.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wild
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4367
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




agrace :
[..]



JJJ, jak widzisz już wcześniej proponowałam coś takiego, ale bez większego odzewu. Może teraz - po Twoim poście - ludzie chętni do pomocy zaczną się wpisywać na listę.

Aniu, na mnie też możesz liczyć.


Myśle, że chętnych będzie sporo tylko po wcześniejszych postach Aniusi nie wiem czy ona już tej pomocy oczekuje (a może oczekuje tylko jest skrępowana aby o tym powiedzieć)

Cytat:
...A co do pieniedzy narazie jeszcze nas stac by wykladac pieniadze za lek, tylko, ze moi rodzice nie pracuja... mama jest na emeryturze a tata na zasilsku przedemerytalnym, bo go wyslali, dobrze ze mial odlozone pieniadze i z tego bierzemy na leki i na zycie... jednoopakowanie bedzie kosztowalo 219zl a bede potrzebowala 2takie opakowania...


Aniusia wal śmiało!! wink.gif
A my może zacznijmy robiś liste, narazie jest nasz 4 osoby.
Agrace zajmiesz sie tworzeniem listy?? smile.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Chetnie pomoge!!!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




wild :

Agrace zajmiesz sie tworzeniem listy?? smile.gif


Oczywiście, że tak.

1. JJJ
2. Agrace
3. Alien
4. Wild
5. Pyza U2
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




agrace :
jak widzisz już wcześniej


Niezauważyłem redface.gif (przeglądnąłem pobierznie temat) ale tak jak mówisz powtarzanie mobilizuje. wink.gif

wild :
postach Aniusi nie wiem czy ona już tej pomocy oczekuje


Jeśli nawet w tej chwili nie ma już takiej potrzeby to myśle że Aniusia powinna wiedzieć że są tu osoby na które może liczyć.
Liste warto utworzyć i jak widze agrace wzięła się do roboty. Bądźmy dla niej wsparciem to też jest ważne. (tak myśle)

pozdrowienia i uściski dla ciebie Aniusiu :)
  
Potrzebny lek dla Aniusi_1988
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010