Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Potrzebny lek dla Aniusi_1988 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Stycznia 2006, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




wiecie bardzo mi milo, ze chcecie pomoc :) tylko, ze mozliwe, ze kiedys bede bardziej potrzebowala pomocy pienieznej niz teraz, narazie rodzice maja na to pieniadze... oczywiscie nie bedzie juz pieniedzy na to by isc na zakupy i kupic sobie jakis ciuch, ale to nic, bo wazniejsze jest cos innego... to zeby lek mi pomogl wink.gif ciesze sie, ze mam na kogo liczyc, to bardzo poamaga i wspiera mjnie na duchu wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




chce poinformowac ze okazuje sie iz znowu zbieranie podpisow jest przedluzone do konca lutego, a spotkanie z ministrem jest w pierwszej polowie marca, wiec osoby zainteresowane lub te ktore zbieraly, niech zbieraja, jesli moga i maja znajomyc wink.gif

cytat:
"W związku z licznymi prośbami o przedłużenie czasu zbierania podpisów pod petycją do Ministra Zdrowia, po konsultacji z Prezes Towarzystwa “J-elita”, postanowiliśmy przedłużyć zbiórkę podpisów pod petycją do końca lutego, a samo spotkanie z Ministrem Zdrowia prof.Religą zaplanować na pierwszą połowę marca.Dlatego zwracam się do wszystkich zainteresowanych, tak tych którzy juz zbierają ( zbierali ) podpisy, jak tych którzy jeszcze tego nie robią, aby zaangażować sie w akcję zbierania podpisów.Są różne sposoby takiej zbiórki np.wiemy, że zbieranie odbywa się przez związki studenckie, w zakładach pracy ( przy pomocy związków zawodowych ), w szpitalach gdzie są oddziały gastroenterologii, przez parafie i wiele innych.Do wczoraj otrzymaliśmy około 2,5 tysiąca podpisów i już jest się z czego cieszyć, ale jestem całkowicie przekonany, że do końca lutego uda nam się zebrać 10 tysięcy podpisów.Wszystko jednak zależy wyłącznie od nas samych, od naszego zaangażowania i determinacji.W końcu dzięki temu byc może uda nam się polepszyć jakość życia i leczenia chorych na NZJ, czyli nas samych lub naszych dzieci.Jeszcze raz gorąco apeluję o aktywny udział w zbiórce.Jednocześnie bardzo proszę aby wszystkie zebrane podpisy przesyłać na niżej podany adres.
Pragnę bardzo podziękować pani Elżbiecie Lesińskiej z Krakowa, która przesłała 172 podpisy, pani Ewie Ścisłowskiej z Ełku, która przesłała 14 podpisów oraz panu Wojciechowi Czarneckiemu z Gdańska.
Jest kolejny pomysł na to aby przed spotkaniem z nami Minister Zdrowia prof.Religa miał o czym myśleć, ale o tym za kilka dni, ponieważ wymaga to konsultacji z całym Zarządem Głównym Towarzystwa “J-elita”.
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.Piotr "

wiec moze znajda sie jeszcze osoby chetne do zbierania wink.gif Swoja droga dziekuje agrace za podpisy eusa_clap.gif


Aniusia_1988 :
jesli jestescie chetni do zbierania podpisow wejdzie na ta strone http://crohn.home.pl/forum/index.php nastepnie w temat "ogolne" a tam w "petycja dla ministra zdrowia" i na pierwszej stronie jest petycja do zapisania na komputerze i trzeba pozniej wydrukowac.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




ja na razie mam 18 podpisów,ale skoro czas jest przedluzony,to na pewno uzbieram wiecej i wysle Ci je wszystkie razem.
acha,czy podawanie numeru dowodu osobistego jest konieczne? bo wiele osob nie nosi przy sobie dowodów,i nie znaja na pamiec swojego nr-mam nadzieje ze podpisy bez nich tez beda wazne.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




mam już 65 podpisów cool.gif bałam się, że nie zdąże wysłać do końca stycznia Aniusi a tu prosze - mamy miesiąc gratis, super, mam nadzieję, że liczba podpisów się podwoi :) pozdrawiam
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




jesli nie maja dowodu, niech wpisza numer pesel... ale wiesz jak maja dowody niech beda numery dowodow.... niue wiem czy beda sprawdzac ale lepiej zeby byly jakies tam numerki.
podrawiem wink.gif dzieki za zaangazowanie wink.gif ja narazie mam rowno 400 wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
novia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5703
Posty: 344


[ Osobista Galeria ]




hej,
wiem, że troche późno ale ja tez się dołączam do akcji ;) jestem dumna z Ciebie Aniusiu_1988 i z całej hehowskiej społeczności eusa_clap.gif trzymam kciuki za wszytskich zbierających podpisy, no i przede wszytskim za Anię :)
pozdrawiam serdecznie !!!!!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 02 Lutego 2006, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




novia :
hej,
wiem, że troche późno ale ja tez się dołączam do akcji ;)


nigdy nie jest za pozno poki jest czas :) dopiero poczatek lutego wiec miesiac jest :) pozdrawiam :)
  
Re: <Aniusia_1988> Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Aniu trzymam za Ciebie kciuki wink.gif Może Ci nasi posłowie coś zdziałają i wpiszą ten lek na listę refundowanych wink.gif Zobaczymy co czas pokaże.. trzymaj się wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




chcialam powiedziec wam, ze dostalam lek, ale sama sprowadzalam go z niemiec przez znajoma ktora tam jechala, a papiery dzieki ktorym mama zamawiala leki przez sluzbe zdrowia nadal sa w trakcie... jeszcze raz do wawy musze byc wyslalne do ministra zdowia iu w ogole confused.gif ale dobrze ze zalatwilam sobie w koncu! zaczynam brac od dzisiaj biggrin.gif mam nadzieje ze pomoze biggrin.gif
pozdrawiam serdecznie wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i lek sie przyjmie
powodzenia, jestesmy z Toba!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Aniu, trzymam kciuki za Ciebie! Jestem pełna wiary i nadziei, że lek zadziała!
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




czasem dzięki wierze i woli walki dużo da się spełnić wink.gif

przykładem jest to, że byłam na koncercie wink.gif Trzymamy kciuki wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Aniusia_1988 :
chcialam powiedziec wam, ze dostalam lek, ale sama sprowadzalam go z niemiec przez znajoma ktora tam jechala, a papiery dzieki ktorym mama zamawiala leki przez sluzbe zdrowia nadal sa w trakcie... jeszcze raz do wawy musze byc wyslalne do ministra zdowia iu w ogole confused.gif ale dobrze ze zalatwilam sobie w koncu! zaczynam brac od dzisiaj biggrin.gif mam nadzieje ze pomoze biggrin.gif
pozdrawiam serdecznie wink.gif




Trzymam kciuki za Ciebie!!!!!Mam nadzieje ze bedziesz zdrowa.
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Środa, 15 Lutego 2006, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




Pyza U2 :

Trzymam kciuki za Ciebie!!!!!Mam nadzieje ze bedziesz zdrowa.

to ze bede zdrowa... nigdy nie bede w pelni zdrowa, ale moge byc duzo bardziej zdrowa niz jestem, poza tym nie widac tego ze ja jestem chora... poza tym ze czesciej korzystam z toaltety i spie w pampersach... niestety, ale to mienie i nie bede potzrebowala w nocy;) bo podczas takiej ioperacji co kialam mialam miesnie przy odbycie poprzecinane no i wiecie wszystko musi powrocic do sprawnosci;) a to trwa okolo 3 albo trzech lat;) ciesze sie tylko ze moj chlopak to toleruje, bo nie kazdy niestety by zaakceptowal dziewczyne taka ktora w nocy spi w pampersach a czasami musi wstac sie myc... no ale jednak;) ciesze sie, zreszta cos mi sie od zycia nalezy;) i jestem szczesliwa ze moglam byc na koncercie U2to bylo wspaniale biggrin.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Anuś, jestem z tobą całym sercem! Wspaniałe jest to, że nie tracisz wiary w lepsze Jutro! Powodzenia i wszystkiego najlepszego! smile.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Aniusia_1988 :

to ze bede zdrowa... nigdy nie bede w pelni zdrowa, ale moge byc duzo bardziej zdrowa niz jestem, poza tym nie widac tego ze ja jestem chora... poza tym ze czesciej korzystam z toaltety i spie w pampersach... niestety, ale to mienie i nie bede potzrebowala w nocy;) bo podczas takiej ioperacji co kialam mialam miesnie przy odbycie poprzecinane no i wiecie wszystko musi powrocic do sprawnosci;) a to trwa okolo 3 albo trzech lat;) ciesze sie tylko ze moj chlopak to toleruje, bo nie kazdy niestety by zaakceptowal dziewczyne taka ktora w nocy spi w pampersach a czasami musi wstac sie myc... no ale jednak;) ciesze sie, zreszta cos mi sie od zycia nalezy;) i jestem szczesliwa ze moglam byc na koncercie U2to bylo wspaniale biggrin.gif


Aniu, a ja jestem pełna podziwu za Twoją odwagę w mówieniu prawdy o tak trudnych i intymnych sprawach. Bardzo mi imponujesz! Jak dla mnie jesteś niedoścignionym wzorem dla innych, którzy chowają się za różnymi maskami w błahych sprawach, a Ty szczerze i otwarcie opowiadasz o swojej chorobie... Mam nadzieję, że kiedyś poznam i Ciebie i Twojego chłopaka. Bardzo czekam na ten moment. smile.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




agrace :

Aniu, a ja jestem pełna podziwu za Twoją odwagę w mówieniu prawdy o tak trudnych i intymnych sprawach. Bardzo mi imponujesz! Jak dla mnie jesteś niedoścignionym wzorem dla innych, którzy chowają się za różnymi maskami w błahych sprawach, a Ty szczerze i otwarcie opowiadasz o swojej chorobie... Mam nadzieję, że kiedyś poznam i Ciebie i Twojego chłopaka. Bardzo czekam na ten moment. smile.gif

wiesznie wiedzialam czy napisac... ale przeciez nie moja wina, ze jestem chora, a nie jestem jedyna osoba w polsce... sama znam kilka osob po takiej operacji i wiem ze mozna pozniej byc zdrowszym po kilku latach a ja we wrzesniu bede miala dwa lata, wiec wierze, ze juz bedzie tylko;)
a co do mojego chlopaka myzle ze bedzie nie ejdna okazja ku temu by sie spotkac;) zloty itp. wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




agrace :

Aniu, a ja jestem pełna podziwu za Twoją odwagę w mówieniu prawdy o tak trudnych i intymnych sprawach. Bardzo mi imponujesz! Jak dla mnie jesteś niedoścignionym wzorem dla innych, którzy chowają się za różnymi maskami w błahych sprawach, a Ty szczerze i otwarcie opowiadasz o swojej chorobie... Mam nadzieję, że kiedyś poznam i Ciebie i Twojego chłopaka. Bardzo czekam na ten moment. smile.gif

wiesznie wiedzialam czy napisac... ale przeciez nie moja wina, ze jestem chora, a nie jestem jedyna osoba w polsce... sama znam kilka osob po takiej operacji i wiem ze mozna pozniej byc zdrowszym po kilku latach a ja we wrzesniu bede miala dwa lata, wiec wierze, ze juz bedzie tylko;)
a co do mojego chlopaka myzle ze bedzie nie ejdna okazja ku temu by sie spotkac;) zloty itp. wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




chce tylko przypomniec ze niedlugo konczy sie luty... i do 1 marca najpozniej musze zaniesc podpisy do szpitala, wiec osoby, ktore zbieraly, prosze o to by w niedlugim czasie wyslaly, (chyba,ze bedziecie wysylac priorytetem to wystarcza dwa dni wink.gif ) mam nadzieje, ze macie moj adres domowy jesli nie to piszcie na privie wink.gif
pozdrawiam cieplo i dziekuje wink.gif
  
Re: Potrzebny lek dla Aniusi_1988
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




aniusia,jutro wysle podpisy priorytetem.nie mam ich za duzo,ale dobre i to.mam nadzieje,ze dojda.
  
Potrzebny lek dla Aniusi_1988
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010