Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Zaczne moze od tej płytki poniewaz ją lubie najbardziej . Za klimat i za sentyment. Pamietam jak swego czasu siedziałem z magnetofonem kesetowym (KASPRZAK) i słuchałem piątkowej listy przebojów Marka Niedzwieckiego w 3-jce. INagraniem wtedy stojącym na liscie -bardzo wysoko było POLICE OF TRUTH i szlak mnie trahfiał bo co tydzien przegrywalismy( my Depesze) z jakims New Kids On The Block ---tak to zapamietałem . Wiec Dla mnie ta płytka to perełka w dorobku DM . pozdrawiam ............... biggrin.gif
  
Re: <slawasu2> Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Sobota, 14 Stycznia 2006, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




jesli chodzi o Violator to najbardziej lubię końcowke "Personal Jesus" biggrin.gif
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 15 Stycznia 2006, 03:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SarS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5786
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




świetny album (chyba ich najlepszy) a Policy of Truth obok Never Let Me Down Again to chyba mój ulubiony kawałek Depechów, po Achtung Baby moja ulubiona płyta lat 90-tych
  
Re: <SarS> Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 22 Stycznia 2006, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




o tak "Never let me down again" rzadzi, uwielbiam to cool.gif "Policy of truth" tez zresztą smile.gif
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Środa, 15 Marca 2006, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




no tak, Violator to klasyka - kto nie zna takich hitów jak "Personal Jesus" czy "Enjoy The Silence".
Mnie podoba się "Halo". "policja" też niczego sobie cool.gif
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Środa, 22 Marca 2006, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




A czemu nie ma głosowania na najlepszy kawałek ? :) Ja wybieram Waiting For The Night - genialny sposób prowadzenia melodii, a przy tym bardzo " depeszowy ".
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 02 Kwietnia 2006, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2fan
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3575
Posty: 496


[ Osobista Galeria ]




Super płyta! Policy of Truth, Personal Jesus i Enjoy The Silence są super! eusa_clap.gif
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Violator! moim zdaniem plyta idealna!
Waiting For The Night , Policy of truth! i ponadczasowe Enjoy The Silence! eusa_clap.gif slowami plyty opisac nie potrafie. pierwsza plyta DM, ktora przesluchalam i od razu sie zakochalam
eusa_clap.gif
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Ja oddałbym głos na Personal Jesus ( niezły był też cover Marilyn Mansona ) lecz ostatnio wybił mi sie np. Clean. Ogólnie album jest świetny bez przerwy.
  
Re: Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2008, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




''Violator'' – tytuł wbrew pozorom nie dotyczy kobitki imieniem Wiola i jej romantycznego wielbiciela posyłającego ukochanej artystyczną różę (zapewne sztuczną), jak zapewne milionom, jeśli nie miliardom osób się wydaje. ''Violator'' to gwałciciel. Gwałciciel kogo? Małych biednych chłopców? Użycie w takim kontekście słowa wyjątkowo mało znanego, biorąc pod uwagę konstrukcję psychiki osoby zdemoralizowanej, jest jak najbardziej uzasadnione.
  
Depeche Mode ---VIOLATOR --- opinie o płycie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010