Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> nowe seriale producenta Archiwum X
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nowe seriale producenta Archiwum X
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 09:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Za onetem:

Producent i scenarzysta "Z archiwum X" Frank Spotnitz przygotowuje dwa kolejne seriale.

Dla telewizji CBC Spotnitz przygotowuje pilot serialu "IQ". Bohaterem serialu ma być człowiek o wyjątkowym umyśle, który zostaje wplątany w morderstwo. Obraz ma być kręcony w stylu retro.

Drugi z filmów "The 13th Floor" powstanie dla telewizji FX. Spotnitz przygotowuje go wraz z pisarzem Bradem Meltzerem. Bohaterem serialu będzie adwokat, który pomaga zmarłym ludziom uważającym, iż niesłusznie zostali skierowani do piekła.
  
Re: <Obserwabla> nowe seriale producenta Archiwum X
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja myślałem, że producentem Archiwum X był Chris Carter.crazy.gif Jamu to żaden kolejny serial nie wyszedł.
  
Re: nowe seriale producenta Archiwum X
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A ja myślałem, że producentem Archiwum X był Chris Carter.crazy.gif Jamu to żaden kolejny serial nie wyszedł.


Chris Carter nie byłym jedynym producentem i twórcą Archiwum X.

Co do innych jego produkcji - uważam, ze pomysł, na którym oparto serial Harsh Realm był bardzo dobry, jednak za dużo tam było łez i ckliwych momentów. Najlepszy odcinek - w którym bohaterowie trafiają na most gdzieś we Francji w czasie II wojny światowej, niekończąca sie pętla w programie, w której jest tylko jedno miejsce i jeden moment ucieczki...
  
Re: <Obserwabla> nowe seriale producenta Archiwum X
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Fakt że odcinek był niezły. Ale ogólnie serial taki sobie. Zresztą oglądalność miał beznadziejną i po 9 odcinkach z niego zrezygnowali. Zresztą FOX myślał, że to będzie lepsze od Milenium a okazało się gorsze. Później w tym czasie antenowym dali 2 sezony Dark Angel (Cień anioła), mieli wysokie notowania, ale chcieli mieć tak wysokie jak pierwsze sezony X-Files, więc zrezyfnowali z DA i zastąpili Firefly. Firefly miał notowania niższe od DA, więc go przerwali w pół sezonu nieemitując 3 ostatnich już nakręconych odcinków. Mi się Firefly bardzo podobał. Taki western w kosmosie. Teraz w tym miejscu jest Fastlane, którego nie widziałem. ALe to nie sci-fi. W nadchodzącym sezonie FOX wprowadza Tru Calling. Z Elizą Dushku (Faith z Buffy postrach wampirów) w roli tytułowej. Główna bochaterka rozpoczyna pracę w kostnicy na nocną zmianę. Okazuje się, że czasami zdaża się jej przeżyć dany dzień od nowa (cośjak Dzień Świstaka) i może zapobiedz śmierci kogoś kto był w kostnicy. Nie sądzę, żeby FOX zrobił więcej niżpół sezonu. Zresztą i dobrze, bo wówczas są spore szanse na Faith postrach wampirów.
  
Re: nowe seriale producenta Archiwum X
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A ja myślałem, że producentem Archiwum X był Chris Carter.crazy.gif Jamu to żaden kolejny serial nie wyszedł.

Moim zdaniem Millennium to był bardzo dobry serial Cartera, momentami dużo mroczniejszy niż X-Files i bardzo dobrze dopracowany. Chociaż i tak XF to zawsze będzie mój numer jeden w twórczosć CC, od tego serialu wszystko się zaczęło.
  
nowe seriale producenta Archiwum X
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010