Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> jest problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caspi
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #252
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Chłopaki mam problem!Mam około 900zł.na karte graficzną,a zupelnie nie wiem co kupić???(czy warto nabyć SAPHIRE RADEON 9500(256 bit)128mbDDR TV-out(pcb 9700)za 815zl.???
  
Re: jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Caspi :
Chłopaki mam problem!Mam około 900zł.na karte graficzną,a zupelnie nie wiem co kupić???(czy warto nabyć SAPHIRE RADEON 9500(256 bit)128mbDDR TV-out(pcb 9700)za 815zl.???


jak daje się modować to bierz !
  
Re: jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caspi
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #252
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




a jak sprawdzić czy mozna go modować?
  
Re: <Caspi> jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




musisz zainstalować sterowniki takie jak podałem w dziale oc i przerzucić do instalki zmodyfikowany plik ati2mtag.sys .. jak po tej instalce będziesz miał artefakty albo karta działać nie będzie to niestety nie modowalna sad.gif
  
Re: jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caspi
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #252
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Tego radeona bym brał nowego ze sklepu(GRAL)i troche nie wiem czy po sprawdzeniu czy jest modalna,będe mógł ją oddać sad.gif A co sądzisz o LEADTEK FX 5600 128mb TV/DVI VIVO? lepsza od radka?A może Ty masz jakieś propozycje co do grafy,tak za 900zł. biggrin.gif
  
Re: <e X t 7 3> jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




eXt73...a nie powinno sie najpierw podmienic pliku potem instalowac?? bo w xp'ku pamietam jak u qmpla to robilem to system caly czas zamienial plik na orginalny.
  
Re: jest problem
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caspi
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #252
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




w sklepie jest napisane coś takiego...
"Radeon 9500 z 256-bitowa szyną danych do pamięci; taktowania rdzeń: 275 MHz; pamięci: 128 MB DDR, 275 MHz (550 MHz DDR) na kości pamięci Infineon DDR 3.3 ns, istnieje możliwość odblokowania dodatkowych 4 potoków czego efektem jest uzyskanie Radeona 9700 !!!...
...to chyba warto go brac za 830zl.!co Wy na to???[/i]
  
Re: <Caspi> jest problem
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To zależy czy on ma faktyczną możliwoś modu, czy tylko potencjalną. Jak byśmógł to sprawdzićprzed zakupem to warto kupić, jak nie to nie warto.
  
Re: jest problem
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caspi
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #252
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




a moze SUPER GRACE ATI RADEON 9500 128DDR TV/DVI OEM za 999zl....
- pamięć w układzie 256bit
- oryginalna PCB od ATI 9700
- 100% gwarancji modyfikacji na 9700/9800 !!!
WARTO???
  
Re: jest problem
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Lemar :
eXt73...a nie powinno sie najpierw podmienic pliku potem instalowac?? bo w xp'ku pamietam jak u qmpla to robilem to system caly czas zamienial plik na orginalny.


a jak napisałem ... wrzucić do instalki !!!!! i instalować przez wybór sterów dla urządzenia nie przez instalator !!!!! ale to chyba jest jasne ?????
  
Re: jest problem
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 08:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Caspi :
a moze SUPER GRACE ATI RADEON 9500 128DDR TV/DVI OEM za 999zl....
- pamięć w układzie 256bit
- oryginalna PCB od ATI 9700
- 100% gwarancji modyfikacji na 9700/9800 !!!
WARTO???


to nad czym sie jescze zastanawiasz biggrin.gif
  
Re: <e X t 7 3> jest problem
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A bo ja wiem. 999 za Supergrace to nie taka okazja. W Komputroniku można za 1049zł kupić Shapire z rocznągwarancjąna działanie jako 9700.
  
Re: <Tirinti> jest problem
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm ale jak jest gwarancja moda to i po co modowana kara sprzętowo ... choć tak czy siak Ja ma Sapphira i jest super ...czytaj w dziale oc co potrafi cool.gif
  
Re: <e X t 7 3> jest problem
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Lemar napisał(a):
eXt73...a nie powinno sie najpierw podmienic pliku potem instalowac?? bo w xp'ku pamietam jak u qmpla to robilem to system caly czas zamienial plik na orginalny.


a jak napisałem ... wrzucić do instalki !!!!! i instalować przez wybór sterów dla urządzenia nie przez instalator !!!!! ale to chyba jest jasne ?????


Sorka, zle zrozumialem
  
jest problem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010