Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Znudzenie U2 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Znudzenie U2
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




u2 słucham od ładnych kilku lat, ale od pewnego czasu coraz mniej mi się podoba. zaczęłam odkrywać mnóstwo innych wykonawców, które mają w sobie więcej pasji, świeżości i energi. mars volta, royksopp, aphex twin, jimi tenor, dj shadow, bloc party, the bridge iwi.

po prostu mi się znudziło.

czy są tu tacy, którzy tez tak mają? troche watpie, ale chociaz
zapytam...
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dagasia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5642
Posty: 443


[ Osobista Galeria ]




shock.gif myśle ze masz chwilowy kryzys...bo U2 nie jest zespołem który moze sie tak poprostu znudzic...to cos wiecej biggrin.gif niz zespół wink.gif ...myslę ze nie musze pisac dlaczego....wszyscy hehusie to wiedzą biggrin.gif ....mam nadzieje ze Ci przejdzie ta "nuda" drunken_smilie.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




dagasia :
shock.gif myśle ze masz chwilowy kryzys...bo U2 nie jest zespołem który moze sie tak poprostu znudzic...to cos wiecej biggrin.gif niz zespół wink.gif


zgadzam sie z Toba U2 to cos wiecej niz zwykly zespol wink.gif U2 nie moze sie znudzic biggrin.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




hmm... chyba chodzi o to, że nie należy ograniczać się tylko do u2. wszystko w nadmiarze moze sie przejeść - tak samo u2. ja np. slucham roznych rzeczy, ale lubie wracac do u2. w tym cala rzecz :) czasem potrzeba znalezc cos zupelnie nowego - cos co brzmi inaczej. i to jest dobre. warto miec oczy i uszy otwarte :)

pozdrawiam
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




aps :
ja np. slucham roznych rzeczy, ale lubie wracac do u2. w tym cala rzecz :)

Apsik, z Tobą to i pić można, i się zgadzać w różnych kwestjach wink.gif Wyjęłaś mi to "spod palców" smile.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




niebieskawa :
u2 słucham od ładnych kilku lat, ale od pewnego czasu coraz mniej mi się podoba. zaczęłam odkrywać mnóstwo innych wykonawców, które mają w sobie więcej pasji, świeżości i energi. mars volta, royksopp, aphex twin, jimi tenor, dj shadow, bloc party, the bridge iwi.

po prostu mi się znudziło.

czy są tu tacy, którzy tez tak mają? troche watpie, ale chociaz
zapytam...


hm... przechodziłem podobny ''stan'', ale wynikało to, z tego, o czym wspominały moje Przedmówczynie z "przejedzenia". Teraz U2 to po prostu jakaś tam częśc muzyki którą słucham smile.gif
pozdro
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




W moim przpadku zauważyłem pewną rzecz. Wszystkie płyty zespołu znam na pamięć.Przesłuchałem je kiladziesiąt razy a między czasie pojawiały się zepoły których płyt również słuchałem z wielka zażyłością. Jednak z tymi zespołami jest trochę inaczej niż z U2. Kiedy trafia do mnie taka płyta na pierwsze przesłuchanie jest genialna, słucham jej więc tak długo aż mi obrzydnie a robie to dlatego że nie mogę się od niej oderwać. Kiedy w końcu odrywam sie od niej i po jakimś czasie próbuje do niej wrócić to nie przeżywam już tak wielkich emocji. A U2? Płyty tego zespołu choćbym słyszał je po stokroć to i tak po każdym przesłuchaniu jednej z nich zawsze poczuje ciary na plecach Tym różnią się płyty U2 od reszty.
Po jakimś czasie też to zauważysz.
Pozdrawiam.
p.s.
U2 ma jeszcze coś czego nie mają inne zespoły...Ma najwspanialszych fanów co widać np. po tym forum!
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




no cóż ograniczanie się do słuchania tylko jednego zespołu bez względu jak wielki miałby być to raczej porażka a poszukiwanie czegoś nowego ma to do siebie że jak już te nowości nie wchodzą można zawsze wrócić na znane ścieżki wink.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchef
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3799
Posty: 165


[ Osobista Galeria ]




gevenkaven :
no cóż ograniczanie się do słuchania tylko jednego zespołu bez względu jak wielki miałby być to raczej porażka [...]

...a zrobienie sobie dłuższej "przerwy" od danego zespołu zazwyczaj wychodzi na dobre smile.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sanus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5600
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




fascynacja U2 może zmieniać formę smile.gif ja też miewam fazy na różne zespoły, tyle że do U2 wracam i na dodatek za każdym razem jak wracam, jestem już trochę inna i inaczej na ich muzykę reaguję. Myślę, że takie 'znudzenie ' U2 jest przejściowe wink.gif i nie masz się czego obawiać; kto raz ich polubił, ten już o nich nie zapomni smile.gif
  
Re: znudziło mi się...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
demon
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3633
Posty: 55


[ Osobista Galeria ]




Są ludzie, którzy muzyki nie słuchają w ogóle. Są tacy, którzy ssają gigabajty mp3 z różnych sieci i kochają wszystkie pościągane utwory. Ale są też tacy, którzy mają jeden ukochany zespół i słuchają go na okrągło. Nie można mówić, że ograniczanie się do słuchania piosenek jednego wykonawcy jest głupie czy pozbawione sensu.

A co do tematu: muzyka U2 ma prawo się znudzić, bo to w końcu zwykły, prosty rock and roll :P Tak bywa, że przerzucamy się na zupełnie innych wykonawców i zmieniamy całkowicie swoje gusta muzyczne. Na szczęście/nieszczęście ja jeszcze trzymam się U2... :)
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mi jeszcze U2 sie nie znudziło, ale ...

Vertigo Tour spowodowało pewien u mnie przesyt, brakuje mi trochę świeżości w odbiorze ich muzyki. Wynika to z tego, że w ostatnim czasie żyję w wielkim pośpiechu przy prawie zupełbym braku wolnego czasu. Czasu wystarczało mi jedynie na odsłuchiwanie aktualnych vertigowych bootlegów. Napewno kolejne koncerty nie cieszą tak jak te pierwsze.

Po zakończeniu VT zrobię pewnie sobie małe jutowe wakacje i powędruje w inne muzyczne rejony. I wydaję mi się, że takie odrywanie się od pewnego czasu od jutowej muzyki to najlepsze wyjście. Szybko wraca na nowo wielki apetyt na ich muzkę...
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Moje słuchanie muzyki odbywa się głównie w czasie podróży w rozmaite punkty miasta (praca - dom - szkoła itd.). W ostatnim czasie słucham dużo Coldplay, Keane, Simple Minds i Radiohead - za oryginalny to może nie jestem:).

Ale np. wczoraj przez 2 godziny oglądałem teledyski U2. Przy okazji stwierdzam, że te z czasów "Popa" wymiatają.

A co do bootlegów z Vertigo Tour to nie ściągam już od końca Europy. Kiedyś jeszcze będzie okazja to się ściągnie:).

Szczerze mówiąc to chyba największy twardziel wymiękłby słuchając w kółko tylko jednego zespołu. Kiedyś przychodzi taki moment, że coś w człowieku pęka i już dłużej się nie da. Dlatego czasem trzeba odpocząć.
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Ale np. wczoraj przez 2 godziny oglądałem teledyski U2. Przy okazji stwierdzam, że te z czasów "Popa" wymiatają.


U2roopo czyżby telepatia? Ja również po napisaniu wczorajszego postu w tym temacie zafundowałem sobie solidną dawkę klipów. Moje udczucia co do teledysków z okresu "Popa" są identyczne. Generalnie "Pop" i wszystko z nim związane jest dla mnie bardzo skutecznym lekarstwem na obajwy znudzenia się U2 smile.gif
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




nie chcę się powtarzać, jako że generalnie zgadzam się z ogólną opinią wyrażoną przez "przedpiszących", sama miałam okresy nie tyle znudzenia, co może przystopowania z intensywnościa słuchania U2, kiedy dawałam miejsce często zupełnie odmiennym obszarom moich muzycznych zainteresowań, przecież nic w tym złego wink.gif dobrze jest mieć "oczy i uszy otwarte" na to, co się dzieje nowego dookoła, jak i na to co się działo kiedyś, a powracanie i słuchanie po przerwie (nie tylko do U2) pozwala odzyskać świeże spojrzenia, czasem zmienić zdanie, docenić coś, czego się wcześniej nie dostrzegło lub dosłyszało (a piszę to dlatego, że ostanio właśnie wróciłam do kilku płyt z mojego okresu "pre-U2" i jest to całkiem miłe spotkanie po latach wink.gif )
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




aps :
hmm... chyba chodzi o to, że nie należy ograniczać się tylko do u2. wszystko w nadmiarze moze sie przejeść - tak samo u2. ja np. slucham roznych rzeczy, ale lubie wracac do u2. w tym cala rzecz :) czasem potrzeba znalezc cos zupelnie nowego - cos co brzmi inaczej. i to jest dobre. warto miec oczy i uszy otwarte :)
eusa_clap.gif


u mnie jest tak: nie słucham U2 non stop (bywaja dni, ze jedna, dwie piosenki albo wcale), poza tym jednego dnia mogę odsłuchiwac, dajmy na to POP, 1000 razy, nastepnego dnia poprostu POPa nie umiem słuchac, za to ZOOROPA grzeje sie w odtwarzaczu... to jakie utwory U2 wybieram, zalezy w gruncie rzeczy od nastroju... mam nadzieje, Niebieskawa, ze zrobisz przerwe i wrocisz jednak do U2!
ja oprocz U2 nie mam zadnego innego "głównego" wykonawcy - slucham poprostu masy piosenek z lat 70', 80' i poczatek 90', ale do U2 zawsze wracam i wracac bede... jak to dobrze, ze istnieje taki wspaniały zespół ;)
gdyby nie bylo U2, wszyscy skazani bylibysmy na... TH :PP OT, sorry ;)
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
OneLazyBastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2085
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Ściągaj po prostu tak jak między innymi ja masę bootlegów i słuchaj ich, zamiast oryginalnych wykonań. Na pewno Ci się nie znudzi. Teraz słucham Original of the Species w wykonaniu z Bostonu z 5 grudnia 2005... piękne.. zakochałem się.
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marycha
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5217
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




W tym momencie jestem trochę monotematyczna-U2 U2 U2! Nie mogę żyć bez tej muzyki. To fundament. Inne zespoły-dodatek. Czasem odkryję coś twórczego i fascynującego, ale moja pasja to chłopaki z Irlandii wink.gif
  
Re: <marycha> Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




A mi sie tam nie znudziło i nie znudzi to super grupa choc i innych wykonawców takze słucham :) ale U2 u mnie zawsze na 1 planie eusa_clap.gif
  
Re: Znudzenie U2
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




U2 jest u mnie "stałym punktem programu", lecz z pewnością nie wszystkim. Po prostu muszę mieć na nich ochotę w danym momencie, wtedy odpalam najczęściej konkretny utwór lub album [dziś np. mam chętkę od rana na "Stay"], ale żeby zadawać sobie pytanie "To który album dzisiaj? Wczoraj było to, przedwczoraj tamto... To hm... Dziś będzie X", to niestety lub "stety" nie. Wtedy serio, przejadłoby mi się. Tak jakby ktoś codziennie fundowal mi opakowanie ptasiego mleczka - same pyszności, ale w nadmiarze... eusa_sick.gif wink.gif
Nie będę mówić, że może to znudzenie niebieskawej minie, bo wcale nie musi. Może U2 było zauroczeniem jedynie? Zdarza się przecież i tak.
  
Znudzenie U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 12  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010