Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Koniec wakacji :( Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koniec wakacji :(
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Pożegnajmy dzielnie wakacje !!! sad.gif sad.gif sad.gif

Już jutro do szkoły ... egh sad.gif sad.gif
  
Re: <Krzysiek> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Niedziela, 31 Sierpnia 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj Stary ... a reszta do roboty jak prawie codzień wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 01:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a reszta do komputera, jak codzien. tylko dzieciaki beda w szkole biggrin.gif
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 07:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
tylko dzieciaki beda w szkole biggrin.gif


eusa_naughty.gif dzieciaki to Ty możesz zrobić biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie wakacje skończyły się w połowie sierpnia, kiedy wróciłem znad morza, a pogoda padła. sad.gif
Ale nie wykluczam jeszcze jakichś wakacji we wrześniu albo w październiku! smile.gif
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A tam, stęskniłam się już za wiarą w licku. biggrin.gif Ale jak sobie o nauce pomyślę...znów męka... confused.gif doubt.gif Oby do ferii zimowych. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hehehe

sad.gif widziałem moją nową klasę confused.gif jakaś dziwna ...
  
Re: <Krzysiek> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




w mojej sie prawie nic nie zminilo oprocz malej rotacji, jeden odpadl i dwoch wpadlo.
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, jak to się stało, ale WSZYSTKIE osoby z mojej klasy ZDAŁY!!! A powinny nie zdać przynajmniej 4. No cóż, w liceum jeszcze się jakoś przechodzi...
Ja też myślałam,że moja nowa klasa jest jakaś dziwna. Ale potem okazało się, że wspólny język znalazłam z przeszło(uwaga!) pięcioma osobami. biggrin.gif Z resztą tylko "sie ma", "cze", "jak leci","co nowego", "a stara bida". cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tez mialem podobnie, pogadalem z jakimis 6-7 osobami w szkole, a potem sie kontemplowalem z piecioma przy tanim trunku malinowym... tongue.gif
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ale to wcale nie takie pięknie jest...ja po prostu porównałam te 5 osób do..całej reszty smile.gif . Z kumpelami z klasy nawet o chłopakach się nie da pogadać, uwierzysz? doubt.gif To jest właśnie ten tzw."wspólny język". Do nich po prostu mówię więcej niż "sie ma", palnę coś:"łoo, jakie dzisiaj fatalne lejby", "no i jeszcze angielski z tą niezaspokojoną panną, która na nas się wyżywa" biggrin.gif ,"tjaa, nie ma na kim sobie libido zrównoważyć", "łoo, a co dostałaś z ostatniej klasówy?", "dasz spisać pracę domową?", "ej, jak odpowiedziałaś na pytanie piąte?". I...nic więcej, ale przynajmniej te 5 osób jest dla mnie miłych, a że pogadać o czym nie ma, no trudno. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, ja byłem outsiderem; kumplowałem się zaledwie z 3 - 6 chłopakami z klasy, ale zawsze było o czym pogadać - o seksie, muzyce lub polityce.
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No i się, kurczę, nauka zaczęła...ale teraz to juz naprawdę. Siedzi sie po nockach, a i tak nie zdąży sie ze wszystkim. Za dużo tego materiału w liceum, a co na studiach będzie, aż się boję. Nawet nie mam czasu, żeby wejść na moje ulubione forum. sad.gif
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Nas cały czas straszą maturką sad.gif
  
Re: <andy85> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




matury nie ma się co bać bo to śmiech jest i tyle. Tak straszą a "nie taki diabeł straszny jak go malują".
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
matury nie ma się co bać bo to śmiech jest i tyle. Tak straszą a "nie taki diabeł straszny jak go malują".



No Ba! Nowa czy stara matura to jedna wielka bzdura ! :)

Matury nie ma co sie bać. Gorzej będzie potem ze studiami. Aby dostać się na jakiś kierunek, o którym się wymarzyło naukę przed 100 dniówką winno się zacząć. Także należy zaopatrzyć się w testy lub zakres pytań i dowiedzieć na uczelni czego będą wymagać, coby potem nie obudzić się z palcem lub całą łapą w nocniku...
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
puchal
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #293
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Teraz to i ja z przykrością do tego wątka mogę się dopisać , bo do cholery naprawdę jutro koniec wakacji :) ;)
  
Re: Koniec wakacji :(
PostWysłano: Niedziela, 28 Września 2003, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ostatni wakacyjny weekend... sad.gif
  
Re: <Ramzes> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I w pociągach piątkowych/niedzielnych znów tłok będzie sad.gif
A tak wygodnie się jeździło bez żakinady! wink.gif
  
Re: <andy85> Koniec wakacji :(
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Nas cały czas straszą maturką


eeeeetam,matura...nic trudnego.Nie wiem jak trzeba sie postarać aby np.:nie zdac pisemnej matury,a ustna...też nie jest trudna jak cokolwiek sie kojarzy...poczekaj na egzaminy wstępne na uczelnie...to dopiero bedzię.

pozdrawiam serdecznie
  
Koniec wakacji :(
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010